Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív kapcsolatból,...

Agresszív kapcsolatból, 0forinttal, merre tudnék lépni?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom. Mióta a párom apukája meghalt, az alkohol lett a mindene. 5 éve megy ez. Késhez is nyúlt már, folytogatott. Verések minden hét végén vannak. Anyaotthonbam voltam, de fenyegetett, oda járt. Munkám van, el tudnék bárhol helyezkedni, de minden fizetésnél leveteti velem az egész összeget, és elveszi. A lányom már bele rokkan ebbe. A rendőrség elutasító. Próbáltam félre tenni, pénzt hagyni a bankkártyámon,kölcsön kért pénzből, azt nem látja mennyi van rajta. De hónaprol hónapra hozzá kell nyúlnom, mert különben nem ennénk. Akik hasonló helyzetben voltak, hogy léptek?

2020. szept. 14. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Csaladtag, b.no segitseget kerd es tavoltartasi vegzest.

Mivel gondolom minden eroszakos cselekedeterol van feljelentes, latlelet igy pikkpakk megkapod a tav.tartasit.

A kizarolagos felugyeleti jog is eselyes.


Tok egyszeru a szituaciod, nalad 100x rosszabb bantalmazo kapcsolatban elnek nok, akiknek meg ennyi eselye sincs kilepni...mert se munkajuk, se penzuk, gyesen, gyeden vannak stb.

2020. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Hozzajuk fordulj!

Nagyon nehez ebbol kiszabadulni. Jogilag mire vegere jutsz barmi tortenhet. Dokumnetalj mindent amit veled tett. Ha van jo barat vagy kozeli rokon akkor ok nagyon sokat segithetnek. Kitartas!

[link]

2020. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Thispain ***** válasza:
10%
Utalás, atm felvételek számának, és felvehető pénzösszegének korltozása, bankkártyás fizetés összegének enyhébb korlátozása, és mindennek feloldhatatlanná tétele kb. 1 évre, és pin-kód megváltoztatása. Ha van annyi jövedelmed, 1 évig ehettek titokban étteremben, így az ürgének meg kell fontolnia a saját élelmezésére való költést is. A többi elméletileg magától értetődő.
2020. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
NANE-t kérdezted már?
2020. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

"Anyaotthonbam voltam, de fenyegetett, oda járt."


Bocs, de ezt a részt nem értem. Mi a fa_ért mentél vissza hozzá? Oda járt? És akkor mi van? Hívod a rendőrséget. Fenyeget? Hívod a rendőrséget. Megver? Látlelet és irány a rendőrség. Ha van pénzed, munkád, ideiglenesen tudsz (tudtál) hova menni, akkor tulajdonképpen csak rajtad áll, hogy meddig tűrsz.

2020. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan ismerősöd, vagy rokonok, akiről nem tudja, hogy hol lakik. Ha oda tudnál költözni valaki olyanhoz, akkor a párod nem tudna zaklatni, nem tudná levenni a pénzt a számláról. Onnan már indíthatsz ellene eljárást, ha van bizonyítékod stb. Az biztos, hogy a te tartózkodási helyed nem adja ki a rendőrség, hiszen felnőtt vagy, de azt nem tudom, hogy ez mennyire vonatkozik a kiskorú lányára. Ha menekülsz, akkor érdemes minél hamarabb kezdeni valamit.
2020. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
2es vagyok. Rosszat linkeltem :( : [link]
2020. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Igaza van a 6-osnak, bár egy kicsit erősnek tűnik de leírja mit kellene, kellett volna tenned. Neked gondolni kell a gyermeked és saját magad biztonságára, nem teheted ki a gyermeket ilyen körülményeknek. Igenis irány az anyaotthon és erről nem kell tájékoztatnod a párodat, visszamenni hozzá pedig már a Te bűnöd. Az anyaotthonban megvédnek és akár kíséretet is biztosítanak a számotokra. Ott tudsz még spórolni is és a jogi dolgokban is segítenek.

Bocsáss meg de egy régi mondás jutott eszembe.

Az első pofonnál áldozat vagy a következőnél már cinkostárs.

2020. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Savlekotő ***** válasza:
87%

Vissza mentél az anyaotthonból,most erre mit mondjunk,gyanítom a lányod előbb lelép mint te és téged is meg fog gyűlölni nem csak az apját.. :(

70F

2020. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
87%
Konnyu iteletet hirdetni, belerugni a bajbajutott emberbe. De ez csak ostoba onfenyezes. Szerencsere vannak ertelmes valaszok. Mindenkep javaslom a tavolsagtartasi vegzest mert amilyen ostobak a hivatalok annelkul még lathatasi es egyeb joga is lesz. Igy viszont meg levonast is kieszkozolhetsz mar ha van jovedelme. Ha nincs meg az allam is megelolegez egy nevetseges osszeget ami tobb mint a semmi
2020. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!