Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legdurvább családi...

Mi az a legdurvább családi erőszak amit átéltetek vagy egy barátotok/ismerősötök élt át?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor írjátok le ha tudtok róla beszélni
2021. febr. 18. 19:29
 41/100 anonim ***** válasza:
98%
16-os vagyok:Ilyen verekedésre én is emlékszem még kiskoromból,voltam vagy 6 éves,ordibálást,dulakodást hallottam a másik szobából,benyitottam,anyám a földön feküdt,kés volt az egyik kezébe,ami fölfelé állt,apám keze pedig anyám csuklójára szorítva,a másik kezével pedig apám csuklóját fogta,amiben szintén kés volt,és lefelé állt.Így feküdtek és dulakodtak egymással a földön,nem vettek észre,csak mikor szóltam,hogy:Anya,miért csináljátok?Apa,ne bántsd anyát!Ne bántsátok egymást,hagyjátok abba,fejezzétek ezt be!Akkor nézett oda anyám,apám idegbe volt,ő meg se hallotta,anyám szólt neki,hogy:Szállj már le rólam,te barom,néz a gyerek!Akkor abbahagyták,ennyire durva,szerencsére csak egyszer történt,legalábbis amikor én otthon voltam,de amikor suliba tartózkodtam,ki tudja mik történtek,vagy mik történhettek volna,viszont komolyabb baj,vagy maradandó sérülés nem történt,mert még azóta is élnek mindketten.
2021. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
97%

Pár éve a kórházba ahol dolgoztam behoztak a mentők rendőri kísérettel 1 fiatal nőt erős vérzéssel. Megállapítottuk, hogy nemrég szült, elláttuk a sérüléseket... viszont a baba nem volt sehol. A nő azt mondta, nem volt terhes, nem szült, tagadott mindent. Pár nappal később megtalálták az újszülöttet 1 nejlonszatyorban elrejtve egy romos ház padlásán, a feje szét volt verve téglával. A nö már börtönben ül.

Szintén munka közben, mentők behoztak vérzéssel egy mentálisan visszamaradott nőt... ott a gyereket a kertjük végében találták meg elásva. A nő nem volt büntethető.

2021. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
92%
Ezek nem is emberek, állatok....
2021. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
89%
43.:Rossz hasonlat,mert még egy állat se tenne ilyet az ivadékával,hogy megölje.
2021. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
89%
Vagy legalábbis az állat akkor öli meg a kölykét ha az alapból is életképtelen lenne
2021. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
88%
Az alkoholista nagypapám többször is megkéselte a nagymamámat, a mamám rengetegszer visszafogadta...Egyszer végre lelépett örökre a nagypapám az egyik börtönbüntetése után, ahelyett hogy megint visszakönyörgje magát a mamámhoz. Az ország másik végébe ment hajléktalannak. Csak a levelet kaptuk mikor meghalt, senki nem tartotta vele a kapcsolatot a családból, senki nem ment el a temetésére. 16 körül voltam, mikor megtudtam, hogy ez a szenny ember 1 megyével arrébb hajléktalan volt és meghalt, azóta teljesen másképp állok a hajléktalanokhoz, félek tőlük, mindig eszembe jut, hogy lehet ő is hátbaszúrta a feleségét 10-20x....
2021. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
98%
Apám testileg molesztált kiskoromban. Lefogott és csókolgatta a nyakam, fogdosott ott lent, illetve mutogatta magát meztelenül előttem. Kicsi voltam, illetve fiatal. Mostanság jöttem rá, hogy mire is állt apám farka, amikor kijött elém a fürdőből. Bocs, ennyi, mert mindjárt elokádom magam.
2021. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 Metionin ***** válasza:
90%
48. Mégis miért lenne ez nekem jó? Hidd el, elég volt átélni, évekig jártam később terápiára miatta. Ha hazudnék akkor különböző dolgokat írnék le és mindig újat de összesen valami 5-6 nagyobb testi bántalmazáson estem át, a többi lelki bántalmazás volt miután már nem mertek megütni mert féltek hogy nem hallgatok tovább a gyámügyes meg a suliorvos előtt. Bárcsak a "gyerekkorod legjobb élményei" típusú kérdésekhez írhatnék ilyen sokat.
2021. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
93%
48: Szerintem tényleg megtörtént vele, nem hiszem, hogy túllicitálna, vagy valótlant állítana, pláne, ha ilyen komoly témáról van szó.
2021. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
16%
#49 Engem úgyse tudsz meggyőzni, bármennyire bizonygatod magad. A többiek meg eldöntik, hogy hisznek-e neked vagy sem, én csak gondoltam szólok.
2021. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!