Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legdurvább családi...

Mi az a legdurvább családi erőszak amit átéltetek vagy egy barátotok/ismerősötök élt át?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor írjátok le ha tudtok róla beszélni
2021. febr. 18. 19:29
 11/100 anonim ***** válasza:
99%
Nemi erőszak apa részéről. Nemi erőszakra kényszerítés anya és apa részéről a hasonló gondolkodású haverjainak. Amikor a húgomat is bántani akarták (én 17 éves voltam, a húgom 14) elmentem a rendőrségre, remélve hisznek nekem. Hittek. Bírósági ügy lett belőle. Mindketten börtönbüntetést kaptak, szülői jog teljes megszűntetése. Mire vége lett a pernek én 19 éves lettem, így a húgom gyámja is lehettem. Ennek már jó pár éve. Húgom megúszta, én lassan de gyógyulok. Szülőkkel nincs kapcsolat. Nem kereshetnek meg minket, mert akkor újra börtönbe mennek.
2021. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámat az anyja születése után még akarta ölni, szerencsére megtalálta valaki egy árokban. A véresnek köszönhetően megsüketült mindkét fülére.
2021. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom, ezeket nagyon szörnyú olvasni... Én is részesültem lelki terrorra apám részéről, de fizikai tettlegességre nem került sor.
2021. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
98%
*terrorban
2021. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
82%
Hát a lelki sem gyógyul maradandóan. Csaxólok. (#10)
2021. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt,hanem kishugommal,és nem történt nemi erőszak szó szerint,csak nagyon-nagyon durva.Mentünk haza Édesanyámmal a boltból és azt láttuk benézve a kapun hogy kishugom aki akkor volt 1,5 éves,mezítelen ott áll az udvaron,apám mellette guggolt,simogatta a nuniját,és azt mondta neki hogy második feleségem.Anyám az idegbajt kapott,nekiesett apámnak,ütötte ahogy bírta,apám az megvolt rémülve.Utána fogta kishugomat és engem és bementünk a rendőrségre.Kijöttek velünk,apámat bevitték,de csupán egy napig tartották bent,utána hazajött,kéken-zölden,látszott rajta,főleg a fején,hogy bent alaposan helybenhagyták.Viszont ezenkívül mást nem tettek,azt tanácsoltál anyámnak hogy költözzen el ha tud tőle,de nemtudtunk,mert nem volt hova.Viszont apám alaposan megjegyezhette azt az egy benttöltött napot is,mert többet nem tett semmi hasonló dolgot.
2021. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
94%
tanácsolták
2021. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg abban a faluban volt, ahol nyaralni szoktunk. Ismerős volt a csajszi. Anyósék sulijába járt.


[link]


Még jó, hogy alig kapott első körben bünti. Csak kiderül, hogy élt a csajszi, amikor fejjel lefelé belerakta egy vízzel töltött aknába, hogy ott fulladjon meg miután jól megverte.

2021. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
98%

15-ösnek igaza van.

Engem ritkán vertek meg – bár akkor nagyon –, de folyamatosan becsméreltek, pocskondiáztak. Anyám nárcisztikus volt, apám meg csak neki hitt. Anyám állandóan árulkodott rám, pedig sokszor nem is volt igaz, amivel vádolt, vagy nem volt olyan komoly, amit elkövettem, mint amilyennek beállította.

Kamaszkoromtól szociális fóbiás lettem, ami később depresszióvá alakult. Sokat jártam pszichológushoz, majd később pszichiáterhez, évekig szedtem gyógyszereket. 46 éves koromra jöttem rendbe, tehát tulajdonképpen onnantól olyan az életem, mint amilyen lehetett volna, ha nem ők a szüleim.

2021. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
94%
egy farmon dolgoztam, ahol a dolgozoók ott is éltek. az egyik lányról kiderült hogy a volt pasiját és 3 gyermeke apját ott rejtegeti, aki ellen egyébként távoltartási végzése volt. az egyik este a szobámban ülök, egyszer csak hallom hogy valaki fut, és mikor az ablakomhoz ér, csapkodja, és sírja, hogy segítség meg akar ölni. megfagytam, mozdulni nem tudtam, egy hang se jött ki a torkomon. pár mp múlva továbbment a többi ajtón dübörögni, végül az egyik srác beengedte. lassan magamhoz tértem és átmentem a sráchoz. ekkor derült ki hogy a pasiját rejtegette, de aznap este valami vitájuk volt, és elkezdte fojtogatni a lányt. szegény csak ott ült az ágyon, kimeredt szemekkel, a kezei a nyaka körül, mintha a pasija kezeit próbálná lefejteni. sose fogom elfelejteni.
2021. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!