Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legdurvább családi...

Mi az a legdurvább családi erőszak amit átéltetek vagy egy barátotok/ismerősötök élt át?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor írjátok le ha tudtok róla beszélni
2021. febr. 18. 19:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
54%

91#

😲😲😲😲

2021. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
75%

Néhány generációval ezelőttieknek ezt nem könnyű elfogadni.

Vajon ez volt az a pillanat, amikor kiderült, hogy leszbikus a lánya és ti egy pár vagytok? Ha igen, akkor ez sokkoló volt mindkét oldalnak.


Ismeretségi körömben van egy leszbi lány. Ott apuka nem fogadja el a lánya párját. Nem szól hozzá. De a lányát szereti, csak a másik nőcit nézi levegőnek. Ennek a leszbi párnak gyereke lett. A másik lány szülte meg a gyereket, akinek az apja ismeretlen eredetű, de genetikailag megbízható spermadonor. Ott voltam egy ünnepi ebéden, amin ez az ismerősöm nem hajlandó a gyereket megfogni és unokájának tekinteni.

3 doktorija van a csókának. Nem mondható, hogy ostoba. Egyszerűen ez hitvita.

2021. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 kovpet ***** válasza:
78%

"Nem mondható, hogy ostoba. Egyszerűen ez hitvita."


Aki bármilyen hit (azaz még csak nem is tudás, tény, tudomány, csak egy mese, sejtés, kósza gondolat-katyvasz) miatt taszítja el a családját, az bizony ostoba.

2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
84%
#93 ez nem hitvita, hanem apuka elképzeld egy ideális jövőt a lányának (mármint apukának ideális), ő meg nem aszerint éli az életét, hanem ahogy saját magának jó, és ezt apuka nem képes elfogadni. ha nem a lánya nemi identitása zavarná, akkor az hogy nem azt tanulta egyetemen amit apuka kitalált neki. vagy hogy nem ott lakik ahol apukának tetszik. láttun kmár sok ilyet itt gyakorin.
2021. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
60%
OFF-olást abba lehet hagyni. És azt is, hogy más gondolatát kitalálod úgy, hogy nem is ismered az illetőt (mert valóban ostobaság ilyet tenni).
2021. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömbe az apja úgy belevágta a tányért, hogy darabok maradtak a hátában, orvoshoz kellett vinni.
2021. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
83%

Megrázó volt ezeket olvasni. Én most elképesztően hálás vagyok, hogy még ismerősről sem tudok hasonló történeteket.

Sok erőt és kitartást mindannyiótoknak!

2021. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
90%

85: a leköpés nem erőszak

2: az ilyet nem is nevezném anyának, még a drogos szülő is egy áldás hozzá képest.

2021. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, 12est akartam írni.
2021. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim válasza:
92%
Kislány voltam, apu vicsorgott rám, ordított, hükyének, féregnek, állatnak nevezett. Több évig csinálta. Gimis koromban késsel jött nekem, az anyja ugrott elé.
2022. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!