Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legdurvább családi...

Mi az a legdurvább családi erőszak amit átéltetek vagy egy barátotok/ismerősötök élt át?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor írjátok le ha tudtok róla beszélni
2021. febr. 18. 19:29
 61/100 anonim ***** válasza:
100%
#61 igen ezt tudjuk, sokszor sok országban láttuk már mit tesz az abortusz betiltása. de mi ért kell ezt felhozni? vannak erre vonatkozó tervek?
2021. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
29%
62# 1, más írta én leforditottam . De amúgy nincs logikád nem látsz kapcsolatot a dolgok között ? 2, nem tájekozódtam de minden kornak uralomnak volt bevezetett és rejtett taigetos módszere .
2021. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
98%

Volt általános iskolás osztálytársam halála novemberben.


Ballagás után nem tartottuk a kapcsolatot, csak születésnapkor felköszöntöttük egymást facebookon.

Mivel nem nézek híreket, és nem is nagyon követek ilyen oldalakat sok mindent onnan tudok meg, mikor mások mesélik, vagy megosztják facebookon. Kolléganőmmel beszélgettük egyik reggel, hogy milyen emberek vannak, és említette, hogy előző nap benne volt a hírekben, hogy egy férfi megszúrkálta terhes feleségét, majd miután nem halt bele elvágta a torkát. Mindezt úgy, hogy a három éves közös lányuk végig nézte. Három nappal később láttam facebookon, hogy volt osztálytársam anyja megosztotta a temetés időpontját. A döbbenet után a volt osztálytársaimtól értesültem, hogy ő volt az a nő, akit megölt a férje.


Az egészben az a szörnyű, hogy mivel már másik városban lakom, így anyám engem képviselve elment a temetésre, ahol megismerkedett a volt osztálytársam anyjával. Néha összefut vele, s múltkor mesélte, hogy a férfi ügyvédje kiharcolta, hogy az legyen a védekezés, hogy a koronavírus miatti stressz átmeneti elmebajt okozott, és ezért felmentésért folyamodnak.

2021. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
98%
Ilyesmi gyilkosság az én falumban is volt pár éve. A feleség tőlem pár évvel idősebb volt. Egy kkisfiuk volt a férjével, pár éves, a férj szüleinél éltek egy leválasztott házrészben. A lány válni akart. Az utolsó dolgaiért ment át a fiúhoz, akivel kocsiba ültek és eltűntek. Azt hiszem 2 napja kereste őket a rendőrség mire megtalálták őket a határban a semmi közepén. A fiú egy késsel megszurkálta a lányt, a lány karjain védekezésre utaló nyomok voltak. Utána a fiú is öngyilkos lett. A gyerekre ezalatt a fiú szülei vigyáztak.
2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
97%
úristen, szörnyű hogy mennyi gyilkosság történik......
2021. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
66%
Azt támogatnám hogy kötelező legyen online ismerkedés es hazassagkötés előtt iq és szemelyisegteszt . Ekkor kiderül a komoly defektus és ha az ajánlás ellenere is össze jönnek hát lett szólva ...
2021. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%
Online ismerkedés? Személyiségteszt? Hát azok a tesztek-főleg az online verziók jó sokat elárulnak..... Magyarán semmit, és átverhetőek.
2021. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
11%
69#es Érted egyaltalán mire irsz ? Hmm ? Segítek . Online ismerkedés és házasságkötés előtt . Itt komoly tesztek kellenenék kiszűrve a trogert alkalmatlanokag , de a gyakorira is mert a szint gyatra ....
2021. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
97%
Értelek. Bár akkor javasolnád a személyes ismerkedést inkább....
2021. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
87%
#64 neee😳 döbbenet
2021. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!