Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
 81/104 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdésem... bárcsak az lenne... igen, nagyon bizonytalan vagyok...ezért is voltam kíváncsi mások véleményére... az apuka is pár nap után belátta, hogy vállalnia kell a felelősséget...közösen döntöttünk úgy, hogy megtartjuk...lesz ami lesz... aztán tegnap közölte, hogy ő kimegy dolgozni Németországba és nem akarja ezt a gyereket... na és én ekkor szakítottam vele... nem kellek neki se én, se a gyerek... :((
2010. júl. 27. 17:40
 82/104 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sajnos ezt jól látod. De akkor mi lesz a babával végül is?
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 A kérdező kommentje:
én szeretném a picit... de egyedül kevés lennék neki... az anyagiakról nem is beszélve... az apára semmiben sem számíthatok...
2010. júl. 27. 17:43
 84/104 anonim ***** válasza:
71%
most mondta h bizonytalan...
2010. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
86%
miért nem fogadod el a segítséget amit az előző oldalon felajánlottak? sztem tökéletes. én elfogadnám
2010. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
35%

Ha megtartod,akkor papírozzátok le anyukáddal,hogy te legyél az öcséd gyámja,így két eltartandóval mindjárt jogosult leszel szükséglakásra,ahol van víz,villany.

Ha anyukád rokkantnyugdíjas,akkor pár hónap után el tudsz menni dolgzni,addig lehet ő a babával(írtad,hogy támogat)

Ha a fiú kimegy Németországba,akkor normális gyerektartást tud majd fizetni(ne legyél azért mohó,az a gyerek pénze!)

Kapsz majd családi pótlékot,rendszeres gyermekvédelmi segélyt.Nem könnyű,de ha anyukád melleted áll(és nem anyagiakban gondolom),akkor sikerülhet.

Nem beszélve arról,lesz másik nagymama,nagypapa,akik szintén segíthetnek-fedd figyelembe,hogy ők is nagyszülők és nem haragudhatsz rájuk-lehet ők örülnének is egy unokának!

2010. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
34%
De rólad van szó,mert egy gyereket fel lehet nevelni nyomorban is úgy,hogy ember legyen belőle,és tisztelettel lefogadja mások véleményét,max. hallgasson,ha nem ért vele egyet.Te meg már menthetetlen vagy,pedig a szövegedből ítélve nem nyomorban éltél.Hét krajcár.Mond ez neked valamit?Biztos nem.Egyik legnagyobb írónk is nyomorba született,te okos.
2010. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
36%
Utsó vagyok,17.16-nak írtam
2010. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért miért akartál volna kényszeríteni egy 2 hónapos kapcsolatot a gyereket?
2010. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
81%
*gyerekre
2010. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!