Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de 23 évesen nem tudsz védekezni? Egy 3 hónapos kapcsolatba nem szülnék gyereket. Akkor sem, ha a gyerek apja akarná...

Ha meg egyedül nem tudod felnevelni, vetesd el. Azt legalább kifizetné a párod?

2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
37%
Elég nehéz ezt megmondani, de én nem vetetném el a gyereket. Hisz ha lenne még egy abortuszod, nagyon megnőne annak az esélye, hogy többé nem lehet gyereked. Az én 19 éves ismerősöm is ugyanezért nem vetette el.
2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 2 hónapos kapcsolatba...
2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
77%

Hogy estél teherbe akkor, ha még nem volt arról szó, hogy babátok legyen?

sajnálom, hogy már másodszor a nem megfelelő párt választottad magadnak... semmi esetre sem tudnál megfelelő körülményeket biztosítani a picinek?

2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
100%
én most is az abortuszt választanám de biztos h megszakadna a szívem, nagyon sajnállak a jövőben több szerencsét
2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
100%

Gáz, hogy nem lehet erről vele higgadtan beszélgetni (fel sem veszi a telefont, nem tudod elérni).

Ahogy kiszűröm a soraidból, a baba véletlenül sikerült, rosszul védekeztetek (vagy nem?)

2 hónapnyi kapcsolatnál még valóban korai egy baba....

38/N

2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja együtt,6 hetes terhes,tehát min 2 hét ami után lefeküdtél vele...

2 hónapos kapcsolatba én se akarnék gyereket

védekeztetek egyáltalán?

én nem tartanám meg...apa és pénz nélkül felnőni egy gyereknek...

23/N

2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk... :( nem tudom, hogy fizetné-e...főleg, hogy mégcsak beszélni sem akar velem... mintha csak egyedül én hoztam volna össze a babát... ;(
2010. júl. 21. 14:27
 9/104 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Gondolom mivel már volt egy abortusz, ezért sem szeretnéd elvetetni a gyereket. Viszont, ha rosszak a körülmények, és az apa sem szeretné, sőt még haragszik is érte, akkor én az újabb abortusz mellett döntenék mindenképpen. Úgy tűnik talán vége is van ennek a kapcsolatnak, ha ott maradsz egy babával nehezebb lesz párt találnod.

Fiatal vagy még, meg fogod találni azt a férfit, aki gyereket szeretne tőled, és akkor inkább neki szülj szerintem. Én az abortusz mellett döntenék a felvázoltak fényében.

2010. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
39%
még lehiggadhat...
2010. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!