Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
22%
Én biztos hogy nem vetetném el a gyereket. Szerintem undorító, ha egy szülő megöli a gyerekét, jó hogy még csak 2 hetes, meg még meg se született, de akkor is egy élő személy.
2010. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
58%
A családodra se számíthatsz? Szüleidre, tesódra(ha van), keresztszülők, nagyszülők stb. Biztos sokan segítenének neked.
2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
24%

Én megszülném, és ha nem javulna az anyagi helyzet, akkor örökbe adnám.


Abortusz miatt lehet soha többé nem lehetne gyereked. Ezt gondolom te sem szeretnéd.

2010. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nem olvastam végig az összes kérdést, csak bele-beleolvastam.

Láttam hogy sokan győzködnek, hogy add örökbe. Ne add örökbe.. gondolj bele mi lenne ha megszülnéd és a kórházban már elvennék tőled ezt a pici életet??? Hogy tudnál hazamenni a kórházból utánna, hogy tudnál létezni utánna?? embertelen lenne!!!

Én a helyedben keresnék egy anyaotthont a közelben, megszülném a babát. De semmi esetre se vetesd el, vagy neveld fel ott anyukádnál a nyomorban!

Van valami szakképesítésed, dolgoztál már? 23 éves vagy, gondolom leérettségiztél, de utánna? Fogsz kapni gyedet? Irj néhány infót magadról és segítek!

2010. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz döntés előtt állsz. Gondold végig, hogy lakni kell valahol, enni kell, ha beteg lesz, gyógyszer és orvos kell, ha hideg van fűteni kell, a számlákat fizetni kell, stb..., és ez mind pénzbe kerül, amit neked kell előteremteni. Ha én nem tudnék enyyit biztosítani, akkor nem szülném meg. Szerintem az örökbeadás sokkal kegyetlenebb az abortusznál, mert ott már tényleg egy babáról van szó. Az a nő aki megszüli, és ott tartja a kisbabáját a kezében, és benne van világ összes szeretete, és képes eldobni magától, az a szemembe egy utolsó senki. Az abortusz is kegyetlen dolog, és megviseli a nőt, de én inkább azt választanám. Tudom, hogy rengeteg pár van, aki gyereket szeretne, de nem lehet, de ez nem más problémája, és nehogy már csak azért szüljön valaki, hogy nekik legyen. Remélem sikerül meghoznod a számodra legjobb helyes döntést.
2010. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
25%
szia! én 8 hónap együttjárás után lettem terhes, nem volt szivem elvetetni, de nincs miből neveljük, nincs miből ruhákat vegyünk neki. ez a jelen. mi bizakodóak vagyunk, hogy lesz majd jobb is. most télleg minden szar, de sose bocsátottam volna meg magamnak ha megöltem volna. inkább nem eszek én és nem veszek soha többé ruhát vagy akármit magamnak, akkor is felnevelem.
2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
80%

ne mondjátok már neki h tartsa meg.. hova szüljön gyereket?? ha ők is szegénységben élnek és az apa nem támogatná.. a 21.században felelőtlenség így gyereket szülni..az állami támogatás az pár ezer ft.. igazából semmit nem ér vele..


szerintem vetesd el míg még lehet.. és Ne feküdj le 1-2 hét ismeretség után snkivel.. ezzel elérheted h megtanuljon tisztelni.. és hogy ne legyél többet ilyen helyzetben.


L/22

2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az utolsóval.
2010. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
60%
Egy önző segg a pasid. A gondolata addig terjed/terjedt, hogy bedugja neked, Védekezés mellett is összejöhet, ez benne van a pakliban, ezért kell olyannal lenni, akivel ez abszolút nem akadály semmilyen szempontból. Igen, nagy a dilemma, h megtartsd-e. Nem vagyok nő, nem tudom átérezni a helyzetedet, dönts a legjobb belátásod szerint.
2010. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó tehát csak az szexelhet aki épp most gyereket akar, mert mi van ha közbe jön amikor még (vagy soha) nem akar? Ez aztán az okos gondolat! Remélem te is csak akkor szexelsz!
2010. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!