Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
96%

Én szakítanék a pasassal és elvetetném a babát.

Első és második válaszadó vagyok. Kérdezted, mit tehetnél, én a körülményeid függvényében így tennék.

2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 A kérdező kommentje:
édesanyámmal (aki beteg...rokkant nyugdíjas) és öcsémmel (aki még tanul) élek... édesapám már nem él... én napi 6 órákat utazok, hogy legyen hol dolgoznom... nagyon szegények vagyunk...a villanyt kikapcsolták már 2 éve...a víz még csak az udvarban van... a ház majdnem ránk dől... ilyen helyre nem szülhetek... ;((
2010. júl. 21. 14:31
 13/104 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Én azt tanácsolom neked, hogy MINDENKÉPPEN tartsd meg a kicsit. Sokszor olvastam már, hogy 20-25 éves korában már legalább 2 abortuszon túl esett, aztán mikor már gyereket szeretett volna nem sikerült....A családba is volt egy ilyen sokszor elvetette a babát, aztán 55 éves létére más gyerekeit tologatja... Mondd ezt szeretnéd? Majd ha meglesz a pici, hidd el fel fogod magad találni, és ha visszagondolsz erre lehet, hogy szégyellni fogod magad, de aztán rájössz, hogy ott a babád, és ő számodra a legfontosabb :) Ha a pasim ilyen lenne, habozás nélkül otthagynám..

Dönts jó...


13/L

2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
21%
akkor hogy netezel? Talán el kéne adnod a gépet!
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:
nem otthon vagyok... gépünk sincs...
2010. júl. 21. 14:35
 16/104 anonim ***** válasza:
83%
Óvszerrel védekeztetek? Gondolom az előző pasidnál is, ahol szintén teherbe estél. Ez nekem kicsit fura. Eleve nem az a jellemző, hogy kiszakad a gumi, de ha mégis, utána esemény utáni tabletta is létezik. Főleg az rohadt ritka, hogy úgy leszel terhes, hogy védekezel is...szerintem te itt nagyon át akarsz valakit vágni.
2010. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
43%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:34 vagyok...

*jól

2010. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy technikai kérdés: ha óvszerrel védekeztetek...hogy csináltad, hogy terhes lettél? Kiszakadt?
2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
40%
örökbe is lehet adni a kisbabát, hányan vágynak rá...
2010. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy ez így butaságnak hangzik, de az ismerőseim körében azt vettem észre, hogy a születendő babák valahogy "elrendezik" maguk körül a dolgokat. Sokszor teljesen kilátástalanok a körülmények, aztán mégis meg lesz minden, amire szükség van. Én a helyedben megszülném, akár akarja az apja, akár nem. Aztán talán majd a sors gondoskodik neki megfelelő apukáról is.
2010. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!