Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a megszülni és örökbe adni lehet itt a megoldás. Legalább a gyereknek és későbbiekre magadnak is adsz egy esélyt, marad esélyed később egy gyerekre.
2010. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
83%

ÍROD:

A kérdező kommentje:

édesanyámmal (aki beteg...rokkant nyugdíjas) és öcsémmel (aki még tanul) élek... édesapám már nem él... én napi 6 órákat utazok, hogy legyen hol dolgoznom... nagyon szegények vagyunk...a villanyt kikapcsolták már 2 éve...a víz még csak az udvarban van... a ház majdnem ránk dől... ilyen helyre nem szülhetek... ;((


ILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÉ, plusz A BABA APJA SZÓBA SEM ÁLL veled, hát még kérdés, hogy mit tegyél?!!!


VETESD EL A BABÁT!!!!


Akik azt tanácsolják, hogy tartsd meg, tartsák meg ők, ha ennyire butaságot tanácsolnak!

2010. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
22%

13 éves lány,igazad van! A pasi még számtalan bébit gyárthat.Egy elfuserált abortusz csak a te életed befojásolná.Hidd el ha vállalod,nem lesz könnyü de nem fogod megbánni. Minden jót kivánok nektek!

Anyokád tudja?Segítene?

2010. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes lehet ez az egész történet, olyan kamunka tünik na de nem kizárható hogy ne legyen igaz.


Beszéld meg édesanyáddal őt ismered és ő megfelelő tanácsot tud neked ebben adni.

2010. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szoktam tanácsot osztogatni, úgyhogy úgy írom, mintha velem történne. Ha én lennék a te helyzetetben:

Nem tartanám meg a babát, mert:

1. Két hónapos kapcsolat túl kevés ahoz, hogy igazán megismerjem a párom. Túl kevés a két hónap ahoz, hogy vállaljunk egy közös gyereket.

2. Egyértelmű, hogy a párom nem akarja a babát...

3. Nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy eltartsak egy gyereket (egyedül).

Szerintem egyértelműen abortusz.

De ezt akkor is neked kell eldöntened.

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
72%

óvszer mellett is lehet teherbe esni, méghozzá úgy, hogy túl későn húzzák fel. az előváladék is tartalmaz spermiumokat ugyanis.

az is lehet, hogy a lehúzáskor történt valami gebasz.



én azt gondolom, hogy az egy nagyon méltóságteljes és emberi dolog, ha örökbe adod a picit. nem a saját lelkiismereted miatt, hanem az ő élete miatt. vannak gyermektelen házaspárok, akiknek az a küldetésük, hogy ezeket a gyerekeket boldoggá tegyék.

ha megtartod, családba kerül, és boldog lesz, hidd el, ez a gyerek örülni fog annak, hogy te életet adtál neki.



a pasit meg ne hívogasd - előbb-utóbb ő fog hívni, mert nem tudja, hogy döntöttél. legyen neki is egy kicsit kellemetlen...

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:34 vagyok

Tapasztalat alapján mondtam... :S

2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
29%

nézd meg ezt az oldalt:


[link]


kívánom, hogy jó döntést hozz.

2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
58%
Én elvetetném. És nem feküdnék le a pasijaimmal pár hét után... A párod meg tökéletes meg lehet érteni. Nem tehet róla ha rossz az óvszer és nem kötelező neki hirtelen 2 hónap után gyereket vállalnia.
2010. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
66%
Én nem értem, Te tényleg ilyen hülye vagy??? Az előző ilyen (16 éves leányzó) kérdésnél is írták, hogy mennyire meg fogja szegényt viselni az abortusz? Te nem tanultál belőle? Normális ember megnézi, hogy elszakadt-e a gumi, és ha igen, vesz be esemény utánit. Akárki akármit mond, az ilyen esetek 100%-ban megelőzhetőek.
2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!