Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
 71/104 anonim ***** válasza:
95%

07-21 14:34 És akkor odaírja, hogy 13/L ... Ehh, sokat tudhatsz az életről.


És egyébként is... Két hónapos kapcsolatba gyerek? Mert még egyszer megértem, becsúszik (elszakad az óvszer, vagy mit tudom én), de kétszer is? Nálad valami baromira nem lehet rendben!

2010. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
40%
Nem olvastam végig minden választ,de kétségbeejtő,hogy szinte mindenki arra biztat,öld meg a babát,aki az egészről nem tehet.Nem tudnád(nem akarnád)megszülni és örökbe adni?annyi meddő pár van aki a fél életét odaadná egy gyerekért:((((
2010. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem kamu az egész, írj privit, légy szíves! Nagyon szívesen örökbefogadnánk a babádat. Van kétgyerkőcöm, minden vágyam egy harmadik, akit nagy-nagy szeretetben,a sajátunkként tudnánk felnevelni. Ha szükséges, akár a várandósságod ideje alatt nálunk is lakhatnál, senki nem tudná meg, hogy babát vársz. Ha meg mégis úgy döntesz, hogy nem adod örökbe, hanem megtartod, akkor is szívesen segítek/segítünk.
2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
40%
azok akiknek fura a védekezés melletti teherbeesés: volt egy barátnőm, házasságban élt, tabletta mellett 4x lett terhes (ingyen elvették neki) mert hasonlóan rossz körülmények közt élt, és bőben 40felett volt már akkor. ha meg nem vették észre h kiszakadt a gumi vagy túl későn húzta fel a pasi, akkor miért költöttek volna 7ezret az esemény utánira? és attól h csak 2hónapja voltak együtt,még a pasi egy patkány, mert ugyanúgy az ő felelőssége is. én elvetetném, vérezne a szívem, de akkor is. hacsak nem élsz a nem sokkal előttem író segítségével.
2010. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
91%
Én nem beszéltem senkivel sme ilyen alpári stílusban. Csak megkérdeztem, hogy mi köze van a Hitnek a gyerekneveléshez. Választ nem kaptam, ami megcáfolná azt, amit eddig is gondoltam.
2010. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
31%
olvasd végig a válaszodat.Igenis sértő a hívők számára.
2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
23%
És még van képed a Hitet nagybetűvel írni?
2010. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ne nekem magyarázd, hanem annak a gyereknek, akit az anyja a nyomorba szült.
2010. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim ***** válasza:
77%
Most akkor mi lessz megtartod vagy fölneveled?
2010. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
85%
lessz?? megtartod vagy fölneveled??? az nem ugyanaz?
2010. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!