Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, de az...

6 hetes terhes vagyok, de az apa nem akarja a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok...2 hónapja vagyunk együtt a 33 éves párommal. 3 évvel ezelőtt már volt egy abortuszom...az akkori párom sem akarta megtartani a picit. most megint úgy jártam, hogy itt állok terhesen és a párom közölte, neki még nem kell gyerek. pedig már benne lenne a korban.... én szívem szerint megtartanám, de az anyagi körülményeim nagyon rosszak...és apa nélkül felnőni egy gyereknek.....nagyon rossz.. a párom, mióta megtudta, hogy teherbe estem fel sem veszi a telefont...nem tudom őt elérni... de ezek után, biztos, hogy szakítok vele... ti mit tennétek a helyemben????? ;((((
2010. júl. 21. 14:19
 61/104 anonim ***** válasza:
90%
Jobb is lesz annak a gyereknek, ha nem szülöd meg! Ilyen körülmények közé, egy ilyen bizonytalan anyával...
2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
85%
Na? mi a helyzet veled?
2010. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
8%
tartsd meg! Gondolom le leszek horrogva a felfogásom miatt, de ha Isten így akarta, h várandós legyél, akkor segíteni fog akkro is, ha úgy döntesz megtartod.
2010. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
32%

Én csak azt tudom mondani, amit én tennék.

Én mindenképpen megtartanám, amúgy is abortusz-ellenes vagyok, de neked más volt egy, és kettő után lehet, hogy soha többé nem lehet gyereked. Arról nem is beszélve, hogy megölik a babádat. Örökbe tudod adni, ha te úgy érzed, nem tudod felnevelni, de legalább egy esélyt adsz neki az életre.

Ha meg úgy döntesz, hogy felneveled, akkor az apuka fizeti szépen a gyerektartást, te kapsz gyest, családi pótlékot, talán a családod is támogat....háát, még így is baromi nehéz lenne, de megéri, nem?

Az apukát remélem úgy dobtad ki, hogy a lába sem érte a földet.

Majd írd meg, mi van.

2010. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad hogy szakítasz vele. Sőtt azt is hogy a gyereknek nem jó apa nélkül felnőni! Sőtt anyagi körülmények sem megfelelőek. Vagy elvennék tőled a gyereket addig amég nem rendezed a dolgokat, vagy tényleg semmit nem kaphat majd meg. Meg alapból egy 2hónapos kapcsolatba? Én és a párom 1év 4hónapja vagyunk együtt. Tudjuk hogy még nem tudnánk ugy felnevelni hogy mindent megkaphasson a pici. Pedig mi is nagyon szeretnénk.

De a te helyzetedben azt mondom NE tartsd meg!

2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
37%
ez kamu..
2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
92%

14:12

Isten fogja felnevelni a gyereket? Isten fizeti a több tízezret pelenkára? Isten fogja iskoláztatni? Ruháztatni, egyetemre járatni?

2010. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó vagyok.

Amennyiben a válasz igen, én is felcsináltatom már magam...

2010. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
60%
szija,nekem is volt már abortuszom(szintén 2 hónapos kapcsiban jött a baba,tabi mellett),de másodjára erősen meggondolnám hogy elvetessem e.beszélj a nőgyógyásszal és a családsegítőbe is menj be.Ők pár megoldást vázolnának és után is tudsz dönteni. amúgy 1 barátnőm 3 abortusz után szült,azóta volt neki megint 2...
2010. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
86%

Mivel még csak 23 éves vagy és 2 hónapja vagytok eggyütt biztos elvetetném.

Ne tedd tönkre az életed....

Mi a párommal 12 éve vagyunk eggyütt 35 éves és még mindig nem érzi úgy hogy készen állna egy gyerekre.

Ne kényszeritsd.

2010. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!