Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/251 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Te is állandóan visszajössz, ugyanazt a sztorit leírod százszor, oldalnyi hosszúsággal!

Fogd már fel, hogy ÉRTJÜK, mindent értünk, csak mi azt nem arajuk csinálni, amit te akartál! Történetesen hogy anyádat szidjuk! Ne fogjuk! Segíteni már nincs értelme, meg a magyarázataidat, a bonyolult családi életed fárasztó részleteit és a kifogásaidat sem akarjuk többet hallani, nem kell mindenre ezt ismételgetni!


Ha valami bajod van: itt volt a megoldás, minden féle.

Ha anyáddal van a baj: gyámügy, családsegítés, apád, szakember.

Ha a szomszédokkal: szüleid, hatóságok.


Amúgy meg ennyi, a családi életedet nem tudjuk megváltoztatni, a kollégáidat lesz@rjuk (neked is le kell ezek után), anyád enyhén komplexusos, de mi nem tehetünk semmit, te meg csak a szádat tátod...

Komoylan mondom, nem értem, minek ácsingózol még mindig itt. Töröltesd ezt a sz@ros kérdést, vagy zárd le, vagy mittudomén, indíts újat valami hatásosabb intróval.

2010. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/251 A kérdező kommentje:

utolsó: nem kötelező ám elolvasni.


Vagy vki pisztolyt tart a fejedhez,h olvasd el és vmit irj ide?


Ha akarok annyiszor irok ide ebbe a topicba ahányszor csak akarok,és itt senkinek sem kötelező elolvasnia

2010. júl. 25. 09:27
 193/251 anonim ***** válasza:
33%

Nem tart senki pisztolyt a fejemhez, csak elkeserítő, hogy te is mennyire képtelen vagy átlátni, hogy mi kit írunk. Ugyanazt ismételgeted már mióta, holott én kb a százvalahány hsz-ből 5-ben, vagy 6-ban ajánlottam mindenféle tippet-ötletet-segítséget. Mindenfélét, nemcsak azt, amikből nem kértél. Vagy nem reagálsz, vagy valami tök nem oda vonatkozó dolgot írsz...

Pedig én nagyopn szívesen segítettem volna bármiben (foglalkozásom révén is tudtam volna...)

De egyszerűen nem bírlak szóra bírni. Ez az oldal segítségkérő oldal, én ezért vagyok itt, te viszont nem!


Szóval csak megcsömörlöttem a szövegedtől. És ne aggódj, feléd se nézek többé, akarjon neked segíteni a halál ezekután, hogy ennyire luxusban vagy, hogy a segítséget 8mindenfélét!) csak úgy két kézzel lököd el magadtól.

Valóban nem tart senki pisztolyt a fejemhez, csak a jószándék, de hát a pokolba vezető út is azzal van kikövezve...

Én voltam a hüly.e, amiért azt képzeltem, majd valahogy kisegítelek. Ó, ezer bocsánat.

Főj csak tovább a levedben, és akkor oldd meg egyedül, nem erőszak a disznótor, tudod?


Szevasz.

2010. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/251 anonim ***** válasza:
65%

én még nem írtam,de minden hsz-t elolvastam.

Te, kedves kérdező,tényleg mindenre találtál vmi kifogást és a hszók ezt unták meg, jogosan! Ide mindenki segíteni jött,de te mindent meg tudtál magyarázni. Nem kell nyafogni,csak mert sokaknak nem egyezik a véleménye a tiéddel. Mellesleg nagyon sz.r kifogásokat találtál ki. Ez is egy vélemény,szerencsére van jogom kiírni.

2010. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/251 anonim ***** válasza:
76%
Rendben kicsi lány, ha tényleg ennyire rossz neked otthon, felvettem a kapcsolatot az illetékes hivatallal, épp bemérjük az IP-címed, és a napokban felkeresi egy családsegítő anyukádat. Remélem segíteni fog.
2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/251 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázz kérdező,mert lenyomoz a titkosszolgálat és megy a nagy fekete dzsipp érted,benne 2 db vajas zsemlével:D
2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/251 anonim ***** válasza:
69%
Ne bántsátok már szegényt van elég baja.Én elhiszem amit írt,még rosszabbak is előfordulnak a világban ennél.Ma már semmi sem lehetetlen.Vannak ilyen szülők,és még rosszabbak is.
2010. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/251 anonim ***** válasza:
43%
Jól van Ancsika,nyugodj meg,üljél le szépen és vegyél mély levegőt!!Nehogy itt szivinfarktust kapj!:)
2010. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/251 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos vannak ilyen szülők. :(
2010. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/251 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig itt vagytok rózsaszincukormázban élők.Hajrááá osszátok az észt és azokat akik más vélemányen vannak ,mint ti.Ancsikával mi bajotok,h nem azt irta amit ti,szánalmas ostoba érzelmi egysejtűek vagytok sajnos.
2010. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!