Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
 241/251 anonim ***** válasza:
90%

Magyarul szólva,neked az nem tetszett,hogy dolgoznod kell,hogy nincs annyi pénze anyádnak,amennyit szeretnél.

Csak mi lesz ha rájössz,hogy felnőttél és apád se akar örökké eltartani?

2010. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/251 A kérdező kommentje:

Te ezt hol olvastad h nem tetszett h dolgoznom kell? :O

Nem azért költöztem el,mert "anyámnak nem volt annyi pénze amennyit szeretnék". Hogy ezt a hülyeséget miből szürted le azt nem tudom,de nem is érdekel. Mint már említettem a kérdés már amugy sem aktuális.

2010. okt. 17. 18:46
 243/251 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egy nárcisztikus ember vagy mert 200 választ képes vagy kiemelni.
2010. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/251 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt nem a zsemléről és a pénzről van szó.

Egyszerűen arról, hogy az anyja olyan flegma volt, hogy a tesójának ad pénzt, neki "elfelejti", aztán amikor ráeszmél, hogy kicsit beégett, hogy a lánya beájult, akkor meg egyből eszébe jutott 3 napon át.

Persze, nem arról van szó, hogy éhezés van (kevés a kaja, nálunk is megesik), hanem a körítés, az anya bunkósága, piszkálódása.

Néha ezek a lelki dolgok nagyobb horderejűek mint az, hogy valaki nem tud reggelire vinni valamit (persze az éhenhalás más dolog). Mert lehet valakinek 50 m^2-es szobája, mindent a szájába adhatnak, ha közben leszärják a drága szülei, nem foglalkoznak vele (azt hiszem ekkor szokták mondani, hogy az ilyen fogja be a száját, mindent megkap. Szerintem egy ilyen beérné, ha negyed akkora vagyonnal rendelkezne és kicsivel több családi szeretet kapna cserébe).

2010. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/251 anonim ***** válasza:
31%
Lepontozhattok, de mindig megírom a vélemyényemet. Egyrészt kamu, de ha igaz lenne, ilyenek miatt nem vállalok gyereket egyenlőre: azért, hogy ilyen hálásak legyenek? Felnevelt anyád 17 évig, te pedig lelépsz 2 zsömle miatt? Emberi 0 vagy. Egy mentséged lehet, reméljük kinövöd.
2010. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/251 A kérdező kommentje:

Véletlenül emeltem ki a kérdést,irtam is. Sajnálom ha nem olvastad.

Nem a 2 zsemle miatt költöztem el,ez csak borította ugymond a bilit. De hogy milyen volt a kapcsolatom anyámmal elötte és utánna nem részletezném,és azt sem h mit is takart anyám 17 éven át tartó nevelése.

2010. okt. 18. 11:53
 247/251 anonim ***** válasza:
17%
Látom még mindig zsemlézünk...Azért örülök,hogy megoldódott a dolog.
2010. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/251 anonim ***** válasza:
84%
11:19 vagyok, de, elolvastam végig, és úgy jutottam erre!
2010. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/251 anonim ***** válasza:
28%
Atyaeg, mennyit rohogtem a kommenteken:-))))))))
2010. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/251 anonim ***** válasza:
76%
Örülök,hogy megoldódott a dolog.Ha nyugodtabb így az életed,akkor jól tetted.Az anyukáddal való kapcsolat idővel biztos javulni fog majd.Minden jót Neked.
2010. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!