Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/251 anonim ***** válasza:
64%

Eddig nem szólaltam meg, de kész, hogy páran annyira szerencsétlenek, hogy képtelenek felfogni, mi itt a probléma.


Az a baj, hogy nem volt mit ennie, és pénze se volt.

Erre egy csomóan adtak ötleteket. Recepteket linkeltek be.

A kérdező meg duzzogva meg is írta, hogy akkor másnap csakazértis el fog ájulni.


És ha tudja, hogy otthon nincs soha pénz, és látja, hogy mennyi kaja van, akkor miért nem tudott pénzt kérni akkor, mikor a testvére is kapott?


ÉLetképtelen vagy. Vagy csak egy duzzogós tini. Mert vagy teljesen retardált vagy, és ha az életed függne, se tudnád bekapcsolni a sütőt, vagy ezt mind meg tudtad volna csinálni, csak úgy gondoltad, megleckézteted anyukádat. Hadd lássa mindenki, hogy neked milyen rossz.


Igen, anyukád elég furcsa szerzet, ezt nem tagadom. Menj, és kérj valakitől segítséget. Mert senki nem fog megmenteni. Csak te tudod magadat.

2010. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/251 anonim ***** válasza:
85%

22:38 !

"Tanyasi gyerkőcök még életükben nem láttak pl rántotthúst."

Azért ne állitsd meg a napot,lehet rudit nem evett még a falusi gyerek(habár kétlem),de abban biztos vagyok ,hogy húsból nem nélkülöznek.amire szükségük van megtermelik maguknak.A háborúban is míg a városi éhezett a falusinak volt mit az asztalra tenni.

2010. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/251 anonim ***** válasza:
84%
18:35 nem túlzás. tudod nehéz családgondozónak lenni vidéken, tanyákon, nincstelen emberek mellett. Fogalmad nincs mi megy a lakásodon/házadon kívül. Szűk látás is gond, ítélkezés is gond, éhes gyerekszájnál fájdalmasabb látvány nincs a világon.
2010. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/251 A kérdező kommentje:

" Az a baj, hogy nem volt mit ennie, és pénze se volt. "

Nem nem ez volt a baj. Többször is irtam h van mit vacsoráznom este. Az volt a baj,h másnap a munkába nem volt képes 2 db zsemlét venni nekem,holott többször kértem,és szóltam h ne felejtse el.


Mozira kérte,igen,csak ma derült ki h tesóm abból strandra ment. Ez volt a fejemben miikor irtam,szóval bocs,elirtam.


Igen,a szüleim elváltak. Apuval ritkán tudunk találkozni,mert mindig sok a munkája. De anyagilag támogat minket.


Anyukám mindig szokott tartani egy ilyen extra nagy bevásárlást. Ilyenkor hónapokra felhaloz mindenféle élelmiszereket. Most fogytunk ki az előző ilyen nagy bevásárlásból(utoljára márciusban voltunk) és tényleg csak nagyon kevés dolog volt itthon. Anya meg nem akart semmiből sem többet venni csak ami épp elfogy amig nem megyünk vásárolni. Amúgy ma tettük ezt is meg.


Mióta az eszemet tudom anyu minden pénzt magánál tart

2010. júl. 23. 19:09
 175/251 anonim ***** válasza:
41%
Szépen lassan még az is kiderül hogy valami kis milliomopalánta vagy,,,,aztán meg a fél ország itt aggódik érted!!!!Minden comment-edbe ugyanazt írod,vagyis hogy a helyzet egyre jobb,,,jó játék ez,ilyen sok comment-es kérdést még sosem láttam!!! Elvagyunk!!!:-)))
2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/251 anonim ***** válasza:
61%
"A 2 db zsömle esete"----de jóó--mókás :-) :-)))
2010. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/251 A kérdező kommentje:
Sose állítottam h szegények vagyunk. Írtam h anyukám összeszokta gyűjteni a kajajegyet,meg apu is szokott kaja jegyet adni,és abból rendezzük le a nagy bevásárlást. nem vagyunk gazdagok,de mindig van mit enni.
2010. júl. 23. 19:28
 178/251 A kérdező kommentje:
a helyzet meg egyáltalán nem jobb,mert anyám továbbra is kaffog velem a zsemlék miatt(tök úgy néz ki mintha neki állna feljebb).Ma is gúnyosan kérdezi h akkor mennyi zsemle kell a meloba holnap? Mondtam neki h nem kell,mert holnap nem is megyek,csak hétfőn,És aputól kaptam pénzt h meg tudjam venni,ugyh neki nem kell. Erre azt mondja h az én zsemlém már nem is jó
2010. júl. 23. 19:31
 179/251 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki, hogy jó a zsömléje, ha időben adja.
2010. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/251 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Én mnár itt mindent megpróbáltam veled, de semmi nem volt jó. Tanácsot adtam, segíteni akartam, értetlenkedtem, kérdeztem, de semmi!

Te tulajdonképpen itt nem akarsz semmit! Neked is be kell látnod!


1. A segítség neked nem kellett se tanács, se recept, se kaja, se pénz formájában.

2. A segítség nem kell a családod szintjén sem, tehát nem kell családsegítő, gyámügy, semmi, mert jól álltok, nincs baj, jártok bevásárolni, stb.


Mindössze anyukádnak vannak fura elképzelései, meg időbeosztása, meg viszonya a két gyerekével, de mi ezzel nem tudunk mit kezdeni! Anyukádat nem fogja csépelni senki, mert vele te tudnál kezdeni valamit! Beszélni vele esetleg! Gondolom, erre mondanád most, hogy nem lehet vele! akkor mi mit csináljunk? Már a csillagos eget felajánlottuk, kaptál hideget-meleget... Minden segítséget visszautasítottál, minden a rossz életkörülményekre vonatkozó gyanút eloszlattál...


Kérdezem, és őszintén, választ várva: mit akarsz tőlünk, válaszolóktól? Mert már nem nagyon maradt semmi, amit tehetnénk!


17 éves vagy, van két szülőd, ha anyukáddal nem tudsz beszélni 8el tudom képzelni, hogy nehéz lehet), akkor beszélj apukáddal, hogy segítsen, mert nehéz vele...

Te vagy ott, a te életed, nem tudunk ötleteket adni, hogy mi baja anyudnak, te vagy ott és méred fel a helyzetet, 17 évesen tudsz dönteni. Nem kellünk mi ide, mert durvulás van, te meg folyton hárítasz, és nagyjából állandóan ugyanazt hajtogatod...


Nem ez az a hely, ahol ez a gond megoldódik. Ez a gond otthon fog megoldódni hármótok, vagy négyőtök közt. Ezekért a kommentekért meg a földön hagyott segítségekért kár volt fórumot nyitni!

2010. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!