Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/251 anonim ***** válasza:
87%
Sajnallak :(
2010. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/251 A kérdező kommentje:

Hello,mindenki!

Először is szeretném közölni h SENKIT NEM PONTOZTAM SE FEL,SE PEDIG LE!!!

Nem vagyok bejelentve a nyári munkahelyemre és reggel 7től délután 5ig tart a munkaidő,a többi idő az utazással megy el. Heti 4 nap 10 órát kell dolgozni.

Köszönöm a receptet,majd ha lesz itthon elegendő alapanyag majd megpróbálom megcsinálni.

A kérdést tényleg nem azért irtam ki mert akkora nagy bajban lennék,hanem mert nagyon felhuztam magam anyámon. Magamban elmondtam mindennek h ennyit nem volt képes megjegyezni h vegyen 2 nyamvadt zsömlét,és még 200Ft-ot is sajnál tőlem h a büfébe tudjak venni vmi szendvicset.

A tesómnak tegnap elött adott 1000

FT-ot strandra,én akkor nem kértem tőle pénzt mert nem kellett,és mikor kellett volna akkor meg sajnálta tőlem,és megfeledkezett rólam,hisz hiába szóltam neki többször is nem el felejtette a zsömlét megvenni. Nem éreztem igazságosnak. Dühös voltam rá,viszont szégyelltem magam amiért olyan bunkókat mondok róla magamba. Önigazolást kerestem,de nem találtam/kaptam.

Amúgy azok az ötletek amiket irtatok nagyon jók és hasznosak,ha nem lesz itthon mit enni akkor majd meg is fogom valósítani. És az h mindenre csak kifogásom volt az sem igaz. ezek tények voltak. Estére volt mit ennem,és főtt kaját meg nem akartam vinni a meloba,mert a hűtőhöz még nincs is kulcsom,meg olyan meleg volt tuti megromlott volna a szekrény tetején. A szomszédtól meg nincs pofám kérni pénzt úgyh tudom h mit gondol rólam és a családunkról. Lehet h ha tényleg nagyon nagy szükség lett volna kérek,de így nem.


Egyébként hiába írtam ki anyunak h tegyen nekem ki pénzt,nem rakott ki,csak vissza írt h majd ha megkerested az árát elpazarlod a büfében.

Nem is bírtam ki a napot így kaja nélkül,2kor már nagyon rosszul voltam.Munka idő vége elött fél órával össze is estem :S Kérdezték h ettem e mondtam h elfelejtettem elhozni a kajámat. A munkatársaim bólogattak h már mondtam előbb is h rosszzul vagyok.Ja,és mielött mondaná vki nem kértem tőlük pénzt kölcsön. olyan bunkók voltak,mikor elősször rosszzl voltam és se főnök meg senki nem volt a közelben,kérdeztem tőlük h vki nem e tudna ki kísárni a mosdóba mert szédülök(alig láttam vmit) egyikük se kísért ki. mondták h menj egyedül,nem vagy te olyan rosszul :S De anyukámat a főnök felhívta h rosszul lettem,és h nem a busszal megyek haza,hanem apukám jön értem. Én mondtam h hívják fel nekem aput h ne e tud hazavinni,szerencsére el tudott jönni értem,így már itthon vagyok,és végre tudtam enni is! Egy megváltás volt!


Aputól kértem pénzt is h amig nem kapom mega fizetésem minden napra megtudjam venni a kajámat amit viszek,így ez is megoldódott.

Viszont most anyu miatt aggódhatok,mert irt egy sms-t h felhívtak a munkahelyemről,és h ezért még számolunk :S

2010. júl. 21. 18:30
 133/251 anonim ***** válasza:
87%

Hát ne haragudj, de baromi érdekes anyukád van, aki azért akar "számolni" veled, mert rosszul lettél.


Másrészt nem értem, hogy apukád eddig miért nem jutott eszedbe?! Mert annyira nem beszéltél róla, hogy azt hitte mindenki, hogy nem is létezik.


Na mindegy, ez is megoldódott. Sajna az ilyen problémákat tudni kell 17 évesen elsimítani, tudom, hogy nem emiatt írtál ki kérdést, de csak mondom.

Amúgy talán el kellene gondolkoznod azon, hopgy az egész környezetedben nincs egy olyan ember se, akitől tudnál 200 azaz kétszáz forintot kölcsönkérni. Elég érdekes életetek lehet, hogy se a szomszédok, se a tesó, se anyád (ami extrém!), se barátok, se rokon... Esetleg szerezned kéne olyan ismeretségeket, akikre támaszkodhatsz, ha baj lenne (nem akit meg lehet fejni, hanem úgy általában).


Egyébként pedig most valószínűleg megtanultad azt is, hogy sok hüly.eséget kiírnak itt a kérdezők, de abban nem partnerek, hogy szidjuk együtt valaki anyját. Ellenben készek segíteni, amit el lehet fogadni, vagy el lehet utasítani (ez utóbbi már megy neked).

Csak azt tudnám, hogy miért álltál ennyire ellen nekik, ha tudtad, hogy összeesel majd a munkában? Mindezt elkerülhetted volna, a 100 kommentből vagy 80 különféle tippeket adott.

Tudom, mert elmondtad ötszázszor, hogy nem segítségért jöttél ide, de azért ezután a rémtörténet után, amit itt fenn leírtál, ne mondd, hogy nem jött volna jól némelyik.


Na mindegy. Anyikád csak nem lesz rád dühös, amiért Ő nem adott NEKED pénzt és nem volt kajád...

Lehet ám szólni a hatóságoknak is, ha sorozatosan ilyen helyzetben vagy miatta, mert még kiskorú vagy, és ő felelős érted.

De akkor nem a gyakorikerdesek.hu-n szólj, hanem a gyámügynél.

2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/251 anonim ***** válasza:
97%
Ez nevetséges.Ha megfogadsz itt egy jótanácsot is és csinálsz magadnak egy tetves palacsintát,amit másnap el tudsz vinni,akkor nem estél volna össze.De akkor most nem tudnál lekiismeretfurdalást kelteni senkiben.Inkább kockára tetted a saját egészséged és nem csináltad meg másnapra a kaját,csakhogy azt tudd mondani,neked nem adnak enni.Hogy lehet valakinek ennyi esze 17 évesen???
2010. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/251 anonim ***** válasza:
82%
Hát őszinte leszek ha anyád azért akar számolni veled,mert felhívták hogy rosszul lettél,én elgondolkonék a helyedben,egy anya lélekszakadva rohan a gyerekéhez ha felhivják hogy rosszul lett.De ha sok ilyen eset van vagy volt már eddig is,akkor előzővel értek egyet:gyámügy családsegítő.
2010. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/251 anonim ***** válasza:
79%
Ez most komoly???Éhezik,összeesik a nem evéstől a mai világban???Nevetnem kell de inkább siralmas.Milyen az ilyen anya hogy nem gondoskodik a gyereknek az enni valórol.Én a mai napig készítek a lányomnak enni és kérés nélkül csinálok neki szendvicset vagy adok pénz de kaja nélkül soha nem engeden el itthonról.
2010. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/251 anonim ***** válasza:
87%
Előző pedig ez a valóség,nagyon sok családban a pénznyelőautomaták,meg a szórakaténusz fontosabbak a gyerekeknél.
2010. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/251 anonim ***** válasza:
86%
Volt otthon alapanyag,csak lusta volt megcsinálni magának,hogy legyen mit ennie másnap!!! Ráadásul 17 éves és nem 7. Pár hónap múlva nagykorú lesz.Nem gyámügy kell,hanem,hogy használja az agyát és ne dacból éhezzen másnap,hogy jól megbüntesse az anyját!
2010. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/251 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó,szerintem te nagyon gonosz vagy!! Én sem tudtam volna csinálni,gondolom Ő sem.


Semmi egyyütt érzés nincs benned? Mi van ha komoly baja lett volna??


Akkor is ezt mondtad volna?

2010. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/251 anonim ***** válasza:
28%
13L Előző voltam
2010. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!