Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/251 anonim ***** válasza:
31%
neee ilyennel szórakozni? Ennyire hogy unatkozhat már valaki?:D
2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/251 anonim ***** válasza:
83%

hogy lehet ennyire sok retardált...

diákokat foglalkoztatok (közvetitek ki cégekhez),és rengeteget engednek el otthonrol kaja és pénz nélkül...

18 éves koromig laktam otthon,szegények voltunk,de az első mindig az volt,hogy nekem meg öcsémnek legyen kaja..(anyám mai napig ha felhiv,kérdezi,hogy van e ennem,pénzem,pedig jopár éve nem lakom otthon)


kérdezőnek: anyukád délutános ezek szerint...vagy várd meg vagy reggel vegyél ki 200 forintot tőle,és hagyj egy cetlit,hogy elfelejtett kitenni,kivetted te

2010. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/251 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok okostojás,csak két diplomám van,sorry.Amúgy meg itt sokan túl sokat képzelnek magukról,osztják az eszüket,Hhány éves vagy bocsika,mert szerintem megtanulhatnál az idősebb irányába tiszteletet mutatni,és ha nem egy véleményen vagyunk miért ugrasz a másiknak egyből és oktatod ki?Milyen jogod megkérdezhetem?
2010. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/251 anonim ***** válasza:
57%

Kösz, nem vagyunk retardáltak, veled ellentétben.

Ha tudnál ugyanis olvasni, vágnád, hogy nem az a probléma, hogy nem hisszük el, hogy nincs pénze, vagy nem adtak, ahnem hogy ezellen semmit nem tud tenni, mint egy béna háromlábú kutyában, annyi benne a tenni akarás, meg a kreativitás!

Egy palacsintát nem tud összeszerelni, most meg az ingyenkaja nem kell neki, de eddig itt sipított, hogy éhes lesz.


Ennyi, kamu.

2010. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/251 anonim ***** válasza:
44%

Két diploma nem a világ. Sajnos n em ebben mérik azt a jo tulajdonságot hgoy helyzetfelismerés. :D Aki ilyen nyominger hogy nincs akarata összeütni egy kenyeret az igenis múljon ki.


Senki ne mondja nekem, ha tudom hogy holnap dolgozok. Nincs itthon egy pengő se, akkor nem csinálok meg magamnak egy nyomi kenyeret. Meg még nem bonthatja fel a lisztet.. mert mivan levágják a kezét? Max megverik.. És?? Legalább nem halt éhen.

2010. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/251 anonim ***** válasza:
42%

20:34

ráfaragtál, mert nekem is két diplomám van, érdekes amúgy két diplomás létedre annyira vagy értelmiségi, hogy rögtön ezzel dicsekszel :) Kicsit öööö... paraszt, ne haragudj. De ha már így kikérted, én is közöltem, ha nem baj. 26 vagyok, és téged iszonyúan nem tisztellek, idejössz osztani az észt, hogy kikötözött gyerekek, úgy, hogy valószínűleg végig se olvastad a kommenteket. Akkor tudnád, hogy a vita már nem azon megy, hogy mi a helyzet a kérdező körül, hanem hogy a segítséget nem fogadja el, és most még a felajánlott kaját sem... Ezért tehát KAMU a kérdése, és mot épp rajtad nevet.


Tisztelettel: 26/L

2010. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/251 anonim ***** válasza:
27%
Így van, Nekem nincs MÉG diplomámm, de hidd el több agyam van egy érettségivel mint neked ;)
2010. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/251 anonim ***** válasza:
81%

A szülő feladata hogy elássa a gyerekét,Vagy ne szüljön,csak azért mert jár majd utána a csp.

Lehet igazatok van nektek is,ő is hibás hogy nem tud valamit kitalálni hogy megoldja,de azért elgondolkodnék hogy milyen anya az aki egy zsemlére nem képes adni a gyerekének 40 ft.ot.

2010. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/251 anonim ***** válasza:
36%

Meg minek ahhoz két diploma, hogy rájöjjünk ez a gyerek hátrányos helyzetű..Az..mert nicsn semmi agya. Kár h nem verték kétszer fejbe otthon.


Amúgymeg elképzelem a sztitu. Anyuka két munkahelyen kb reggeltől estig vakulásik melózik. Apuka szépen otthagyta a családot valami miatt. Anyukának se ideje se ereje, de a kislány a 17éves KISLÁNY veri a tamtamot. Mert első nap a munkahelyén nem tudott enni..hát komolyan.. engem orrbavernének itthon

2010. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/251 anonim ***** válasza:
13%
20:39 ,bocsika ha megsértettem az önérzetedet.
2010. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!