Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/251 anonim ***** válasza:
86%
Na mikor ér haza anyukád? hazajön és kérsz tőle! Hova valósi vagy:
2010. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/251 anonim ***** válasza:
37%
LOL ja, az lehet :)
2010. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/251 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg anyukád? Délutánra jár dolgozni, de mikor jön haza? ha éjjel, hagyj neki egy cetlit az ágyán, hogy tegyen ki neked egy kis pénzt, megígéred, hogy nem a büfében nyomod el, hanem beosztod, de nincs kajád.
2010. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/251 anonim ***** válasza:
59%

Na, lepattant!

Nem volt több kifogása, megfogtuk, úgyhogy ez ide nem jön többet.


A kajafelajánlás még áll, írhatsz privátot is, kérdező.

2010. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/251 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is írhatsz. Viszek neked.
2010. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/251 anonim ***** válasza:
77%
NA MIÉRT NEM ÍRSZ?
2010. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/251 anonim ***** válasza:
71%

Vannak akiknek fogalmuk nincs h családok hogy élnek meg napról napra,hogy ötszáz forint van egy hónapra,a mai tinik meg elmulatnak egy este 5000-ezreket,aztán közbe itt adják az okos tanácsaikat h mit kéne persze könnyű annak akinek fényesre van nyalva a feneke.

Tudjátok hány családban fontosabb a tv internet,a cicoma,mint h a gyerekek ételtet kapjanak.

Édesanyám gyermekvédelmis unokatesóm gyermek pszichiáter,,családlátogatásra mentek miután a gyerek éhezett verve volt,koszosan járt suliba,a szülei otthon ültek és bambulták a plazma tévét.Nem mindenhol élnek az emberek haboscukorkában,és nem minden tininek van szerencsélye h anyuci meg apuci pénzén élősködhetnek.

2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/251 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, megjött azokostojás, aki szerint szarul kéne éreznünk magunkat, mert nem voltunk véresre verve gyerekként, és ezért már nem is adhatunk jó választ.


Közlöm, te szerencsétlen, hogy én is éltem már 2000 forintból két hónapig. Itt vagyok, vagy nem? A szüleim ugyan nem tartottak láncon, gondolom, ezzel pontot vezsztek a szerencsétlenségi versenyben, de minden jóindulatuk ellenére ennit tudtak adni, másik városban éltem, egy nadrágot hordtam három hónapig, stb. A szüleim a zsebpénzünket (30-40 forintokat) kértek vissza kenyérre.


Ez és az, hogy feltalálom magam bizonyos helyzetekben, nem függenek össze. A kérdező egy életképtelen szerencsétlen, aki ráadásul kamuzik is.

2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/251 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, jol gondold emg mit írzs én címerezek a 40 fokban egész nap, hogy legyen pénzem.Nem anyám meg apám pén zén élősködök, és nem nyalják kereks e aseg-gem elképzelheted. De kíváncsi vagyok neked vane erről tapasztalatod hallásn kívül, ha nincs akkor mit oksokodsz?.. Tudjuk hogy van ilyen. Én elhiszem h egy kummantás nincs a hűtőjükben, de miért nem tud sütni egy pici kenyeret vagy egy palacsintát? HÁÁÁ??? Erre válaszolsz? vagy az anyja úgymegverte hogy letörtek a karjai?:D Na ne nevettes ki. Lehet élnek szaurl emberek, sőt biztos, van olyan mtit e magyarázol, de hogy ennek lófa-sz baja sincs. Ha lenne már rég ott kaparná a szomszéd ajtaját.
2010. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/251 anonim ***** válasza:
57%

ENNYI EMBEREK

Nincs itt semmi látnivaló, oszoljanak.

A kis 17 éves pics@ kedvére kiszórakozta magát, majd miután falba szaladt, és nem maradt több frappáns kifogása, elszelelt. Hirtelen az ingyenkaja se kell neki.

Úgyhogy kimulatta magát.

Ami azt illeti, mi is a kis társasággal, nagyon jól szórakoztunk. Ezeken a kis hulladék tiniken nagyon jól lehet röhögni, amikor kamu kérdésekkel verik az időt, vagy napiszaron vigyorognak.


Kár hogy vége :)

2010. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!