Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/251 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire nehéz elképzelni, hogy nincs pénz? Tudjátok, hányszor volt, hogy mínuszba mentünk (állandó kölcsön kérések miatt) és SEMMI nem volt otthon? Alap dolgok se, liszt, tojás, akármi. Örültem, hogy kenyér vagy vaj esetleg zsír van!
2010. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/251 anonim ***** válasza:
41%

ENNYIRE NEHÉZ!! SÚGJAM MEG MIÉRT???

NETRE VAN? GÉPRE VAN? MOZIRA VAN?

2010. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/251 anonim ***** válasza:
95%

Üres üvegeket beváltani esetleg?

Vagy menj el egy bevásárlóközponthoz és kérdezd meg,hogy visszaviheted-e a bevásárlókocsijukat pl. az autótól az üzletig és akkor tiéd a 100-as,ami benne van.

2010. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/251 anonim ***** válasza:
89%
És azokat nem a kérdező vette, ne rajta verjétek le a port! Érdekes mód nálunk meg arra volt mindig pénz, hogy apám bebasszon! Nem ő tehet róla!!!
2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/251 anonim ***** válasza:
41%

"Köszi a bunkó kommenteket"


Kérlek, szívesen, máskor is! Igenis életképtelen vagy, mindenre csak a kifogás, ha valóban szükséghelyzetben lennél, átmennél még a gyűlölt szomszédhoz is! Amúgy meg nemcsak azok vannak a világon. barátaid nincsenek?... Áhh, de nem érdekel, ne is válaszolj.

Tudod, hány evés nélküli napom volt már ilyen-olyan okokból? Túléltem. Te is túl fogod. Én is dolgoztam pedig. Néha meg rosszabb dolgok is történtek. Kibírod.

Amúgy meg a munkatársaidhoz odamehetsz, nem a legszebb kezdés, de legalább elkezdtek ismerkedni, mesélsz magadról.

Az emberek nem szörnyek, adni fognak neked 200 forintot, nem kell a rizsa, hogy miért nem mész oda. Simán megteheted, megesik mindenkivel.

De te csak rinyálsz itt, már rossz nézni, hogy miféle ötleteket írtak, és semmi nem jó, hát akkor maradj éhen baz+ végülis neked kéne már 17 évesen tudni, hogy mit tegyél hasonló helyzetben, és nem bepánikolni mint egy ovis.

De még jól is jön ez neked, legalább edződsz egy kicsit. Ilyen is van az életben, tessék szokni. Anyu se lesz ott mindig.

Vigyél innivalót (csak azt ne mondd, hogy nincs víz a csapban!!!...), teát, a többire kérsz kölcsön, másnap anyukád lóvéjából megadod.

2010. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/251 anonim ***** válasza:
40%
Á ez képtelen emberek elé állni. Ha én éhez nék, akkor átmennéka szomszédba. Sőt még ha sose sütöttem de nekiállnék megpróbálni egy kenyeret összedobni. Ennyi ennek nem szorul a hurok... Gazdag kisgyerek eljátsza a csóró sorsát. Ennyi..örül a szerepjátéknak
2010. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/251 A kérdező kommentje:

Mi van te még nem halottál olyanról h net utalvány? A gép meg már vagy ezer éves 8 éve biztos h meg van,és nem fogom eladni.

Kb ugy beszélsz velem mintha én adtam volna a hugomnaka mozira a pénzt...

Anyám adta neki tegnap délelött. Én akkor nem kértem pénzt mert nem tudtam hma már mehetek dolgozni. Mikor meg hívtam h nem vett zsemlét nem e tesz nekem ki egy 200ast akkor mondta a telefonba azt h drága a büfé,ő nem ad.

2010. júl. 20. 20:03
 68/251 anonim ***** válasza:
35%
Ő meg akkor e rajtunk ha az annyira kö.csög hogy nem ad neki pénzt. Mégis mit vár mit csináljunk?
2010. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/251 A kérdező kommentje:

nekem nincs pofám oda állnia szomszédhoz aki(k) amúgy is le akarna vámolni h adjon már kölcsön nekem. A munkatársaimat meg ma láttam elősször,nekem ehez sincs pofán.


Hát legfeljebb nem eszek,ha meg összeesek ez miatt,majd anyám a kórházban magyarázkodhat

2010. júl. 20. 20:07
 70/251 anonim ***** válasza:
35%
azahelyezt, hogy itt hiába mondd neki báermi ötletet, használhatót, jót. Neki nem megfelelő. Neki minden szar. Tudodmit tényéleg haljál éhen, ha nincs ennyire képed. menjél el a bevásrlókba ha akarzs. És tologass kocsit. Az se rossz. Amúgymeg anyádnak nicsn semmiféle imserőse? Családi barát? Neked miért nincs barátod? megértem mondjuk.. énis kiröhögnélek.
2010. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!