Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/251 A kérdező kommentje:

vaj,víz,liszt,zsemlemorzsa,leveskocka

sztem ebből nem tudok semmi hazsnálhatót holnap reggelre összeütni :(

Abba se vagyok biztos h nokedlit akar csinálni... tesóm nem bírja azt se megjegyezni amit anyám mond,ugyh a liszthez inkább nem nyúlok.

Á,nem kérek kölcsön a szomszédoktól, nem bírnak minket,mindig pofákat vágnak meg beszólogatnak anyámnak ha gyerekek este a lépcsőházban cigiztek,bandáztak,aztán nem is!

2010. júl. 20. 19:01
 22/251 anonim ***** válasza:
59%

Egyzserűen baz+ nincs olyan, hogy valakinek ne legyen negyven forintja akár teáskája aljában kiszóródva! Vagy a nadrágzsebében! És hogy anyád ennyire belesz@rik 17 éves létedre, hogy mit eszel.

Tényleg kérj kölcsön valakitől 200 forintot, mondd meg neki, hogy anyukádtól nem kértél büfépénzt és egész nap melózol, akár munkatárstól is. Hát csak nem dől össze a világ, ha tudnád, én hány nap nem ettem egyetemista koromban, mert nem volt pénzem! Ki lehet épp bírni, hogy ziccer van, nem kell összecsődíteni az egész internetet, hogy neked soroljuk a lehetőségeket. Te élsz ott baz+, nézz körül, és találj ki valamit! Ha ahhoz elég nagy vagy, hogy dolgozz, meg netezz (közben meg nincs 40 ft-od, pfff...), akkor ahhoz is, hogy feltaláld magad, vagy kitaláld, kit kérhetnél meg, hogy adjon két tetves százast. Nem fog összedőln i a világ, mindenki volt már úgy, hogy kölcsön kellett kérnie, mert nem volt nála pénz.

2010. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/251 A kérdező kommentje:
lány vagyok xD Az összes barátom nyaral vhol. Jó nekik
2010. júl. 20. 19:03
 24/251 anonim ***** válasza:
77%
Csak ezt a pánikot, meg kapkodást hygd már abba. Szerintem ez az egész kamu, vagy teljesen életképtelen vagy. Válassz.
2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/251 anonim ***** válasza:
88%
5 ft-ért veszek zsömlét. Annyi pénznek kell lennie otthon. Kanapé mögött, asztal alatt...
2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/251 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, nyomorba él az aki ha otthon körül nézz nincs pénz. Mi az aprót külön kis tartóba dobáltuk, mert minket zavart, és nem rég összeszámoltuk majdnem 10 ezer lett belőle, pedig csak az ilyen kis visszajárókat dobáltuk bele.

Tesódnak nem maradt a moziból? Nincs valami spórolt pénzed? Mert én nem kapok zsebpénzt mégis van annyi összekuporgatott pénzem, hogyha valami kell nyugodt szívvel vegyem meg.

2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/251 A kérdező kommentje:

a munkatársaimat nem is ismerem! Ma láttam őket egész nap! nem szoktam zsebpénzt kapni,így nincs pénzem,utoljára januárba születésnapomon kaptam pénzt apámtól(nem lakunk egy városba h tudjak tőle kérni) de az már rég elfogyott. A tesóm is elköltötte az összes pénzt amit a mozira kapott.

Anyám meg tényleg mindent ft-ot eltesz

2010. júl. 20. 19:05
 28/251 A kérdező kommentje:

nem kamu,és nem vagyok életképtelen.

csak ideges vagyok h anyám ilyen izé

2010. júl. 20. 19:06
 29/251 anonim ***** válasza:
97%
Tesód veletek él?
2010. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/251 anonim ***** válasza:
35%
Hát én ezt nem hiszem el, ne haragudj... De ha meg annyira tényleg nincs egy vasad sem, akkor add el a számítógéped és mondd le a neted. Egyből lesz egy jó pár forintod.
2010. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!