Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 2 hónap alatt...

Normális, hogy 2 hónap alatt még nem voltam képes túllépni az exemen?

Figyelt kérdés
Ő volt az első igazi nagy szerelmem és mint emberhez is nagyon kötődtem hozzá. Szóval nem csak a szokásos illúzió-szerelem volt, mint a korábbiak. Már jobban vagyok mint az első pár hétben, de nagyon hiányzik még mindig és sokszor jönnek még a negatív gondolatok. Azt kell tudni, hogy azért szakítottunk mert nem egy irányba fejlődtek az érzelmek, míg én egyre mélyebben kötődtem, számára addig szép lassan kimerült a kapcsolat. Néha úgy érzem, lassan már képes leszek elfogadni, beletörődni, máskor pedig nagyon rossz nélküle és fáj:( Élem az életemet, próbálom összeszedni magam, de még mindig ő minden 2. gondolatom.
2011. szept. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az első nagy szerelmen 2 hónap alatt túl lehetne jutni. Hány éves vagy?
2011. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve nem vagyunk együtt exemmel és még mindig nem vagyok túl rajta...:S
2011. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok. Kapcsolattartás nincs, nem keressük egymást és direkt nem nézegetek képeket, nem spannolom magam rajta, de így is nagyon nehéz.
2011. szept. 12. 12:36
 4/7 anonim válasza:
Az ilyen nagy szerelmeken nagyon nehéz túltenni magad. Nálam több mint egy évig tartott, szenvedtem nagyon, de nagyon. Tudom sovány vigasz, de lassan jobb lesz, minden nap egy kicsit jobb. Ha találnál valakit, akibe ha nem is beleszeretni, de akihez tudnál kötődni, vagy akivel jól éreznéd magad, akkor hamarabb elmúlna... Kösd le a figyelmed. Ha nincs ilyenhez kedved, akkor a barátok is nagyon sokat tudnak segíteni. Kitartás!
2011. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg el fog múlni? Annyira félek, hogy örökké ebben a nyomorult állapotban rekedek.. van már, amikor jobb, néha már úgy érzem, lassan képes leszek elfogadni a dolgot, megértem az exem szemszögéből is a döntést, de aztán megint jön egy mélypont, amikor agyalok, hogy ha nem úgy csinálom akkor ezt meg azt, akkor nem jutott volna idáig. Ez is normális még?
2011. szept. 12. 22:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok együtt lenni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, mert nem akarom azt, hogy az illető esetleg belém szeressen és akkor meg ő szenvedjen.
2011. szept. 12. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez teljesen normális. Nem számít soknak a 2 hónap.Még természetes,hogy ilyeneken gondolkozol. Én is úgy vagyok vele,hogy nem jövök össze olyan emberrel,akibe úgy se fogok beleszeretni. Így már egy éve egyedül vagyok,de nem bánom.Elég sokszor eszembe jut a volt párom,de már közel se úgy mint szakításkor.Egyre inkább úgy érzem,hogy jobb így,elfogadtam ezt a helyzetet.Mert muszáj elfogadni. Nem léptem még túl,mivel még nem találtam megfelelő partnert és szerintem csak úgy lehet teljesen tovább lépni. De türelmes vagyok.:) Légy te is türelemmel,meg fogod találni azt aki segít tovább lépned. :)
2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!