Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/251 anonim ***** válasza:
45%

Ne anyadat hibaztasd azert, amit te is meg tudtal volna tenni.

Szerinted eleted vegeig lesz vaalaki, akinek hazatelefonalhatsz, hogy vasaroljon mar be? Te magadnak csinalhat a hulyeseget, mert nem szoltal elobb.

Egy napot siman ki lehet birni etel nelkul, igyal sok folyadekot. (ez meg nem is teljes 24 ora...)


Hogy is van az a mondas? Nem a viz a hulye, ha a hal nem tud uszni?

2010. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/251 A kérdező kommentje:

ha nem vacsorázok akkor el tudom vinni. Mit nem lehet ezen érteni?

jah,hozzam haza a szalmonellát az egész családnak,mi? Te lehet h megtennéd,de én nem

2010. júl. 20. 19:32
 53/251 anonim ***** válasza:
55%
Hát te h*lye vagy ember:D Nincs is problémád. Nem akarsz magadon segíteni. Mit sírsz? Másnak nagyobb baja is van nem az h anyuci nem vett két zsömlét. Jaj de rossz anyuka, elfenekelném. Tegyél érte, legyen pofád ha ide is írsz és menj át a szomszédba kérni pénzt. mondod hogy holnap megadod. LEgyélmár nagylány..
2010. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/251 A kérdező kommentje:
ma azért nem vittem kaját,mert mikor tegnap hívtak h mehetek akkor már anya nem volt itthon. ma nem is találkoztam anyámmal,mert mikor én elmentem aludt,mikor meg tegnap ő hazajött én aludtam. Ki irtam neki egy cetlire,meg még haza is csörögtem h vegyen nekem 2 db zsemlét. Baromi éhes voltam ma,mire hazaértem már szédelegtem az éhségtől és nem is voltam egész végig
2010. júl. 20. 19:35
 55/251 anonim ***** válasza:
23%
Majd hozzászoksz. Ilyengyereknek énse adnék enni. Semmi önellátás nincs benned, mindenre csak az indok. Ha nem agy képe sszomszédik átmenni akkor haljál éhen.
2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/251 anonim ***** válasza:
99%

Nézd, ha meg akarnád oldani ezt a problémát, már rég megoldottad volna. Nem is vagy őszinte. Pl. amikor leírtad, mi van otthon, az olajat (meg úgy általában a hűtő tartalmát) valahogy kifelejtetted... ha nincs otthon tojás, akkor anyukádnak holnap úgyis boltba kell mennie, mielőtt főz, ergo nyugodtan megkezdheted a lisztet. Vagy nézd meg a hűtőt, fagyasztót. Vagy nyugodtan vidd el a ma esti kaját, nem fog megromlani pár óra alatt. Tedd be most a fagyasztóba, reggel kiveszed és dél-kettő körülre fog kiolvadni, amikor amúgy is megeszed.


Te azt vártad, hogy itt szidni fogjuk az anyukádat, hát nem jött be. Segíteni akartunk neked, de abból nem kértél. Furcsa ember vagy...

2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/251 anonim ***** válasza:
83%

Úristen, tedd már túl magad ezen, lesz@rjuk, hogy mihez kezdesz, aki hül.ye, az haljon meg amúgy is, ahogy mondani szokták!

Szórakozz mással, ne itt!


Mindenki hagyja ezt a szerencsétlent, kamuzik össze-vissza!

2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/251 anonim ***** válasza:
84%
MENJ ÁT ASZOMSZÉDOKHOZ KAJÁT KUNCSOROGNI,UTÁNA ANYÁDNAK MEG MAJD ÉGHET A POFÁJA H MILYEN EGY LUSTA SZÁNALMAS MOCSOK.
2010. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/251 anonim ***** válasza:
100%
a kenyérben nincs olaj,és egy kiló liszt sem kell hozzá
2010. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/251 anonim ***** válasza:
80%
17 éves NŐ léttére gyerekek, én van hogy ebédet főzök.. Mindentbele nevűt, mert anyám nem főzött nincs semmi kivéve a fagyról én 40perc múlva megyek otthonról. Csinálok tésztát vagy riszt. Kolbász hagymávál összesütve azt cső összeborítva. Azt nem haltál éhen-.-
2010. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!