Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/251 anonim ***** válasza:
12%
Az enyémet ugyan nem :)
2010. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/251 anonim ***** válasza:
68%

Ha az én anyám nem adna pénzt, simán elmennék valahova kérni. Nekem élenne bőr a pofámon. Ennyi, ha vészhelyzetvan bárki metesz bármit. Én nem a GYK-ra írnám ki hogy jaj anyukám nem ad pénzt:'( ..vagy ha igen? És tudom magamról hogy nulla vagyok agyilag, ötleteket gyűjtök, vajon miből kéne holnapra kaját csinálni.


Rosszul írta ki a kérdést, simán látszik hogy az anyját akarja bemocskolni mennyire rossz anyuka is ő.. bár miért is az?? Szerintem az nem rossz aki még este is dolgozik a gyerekekért.. Ha tényleg problémája lenne, azt kérdezte volna meg .. Valaki tud netán valami egyszerű kaját ajánlani amihez nem kell sokminden és munkahelyen is gyrs megehető????

2010. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/251 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, írta-e már valaki, nem olvastam végig. Nincs otthon sörös üveg vagy bármi, amit le tudnál adni? Abból lehet venni zsömlét. Mi tesómmal anno ezt csináltuk, amikor anyunk magával vitte a pénztárcáját :)
2010. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/251 anonim ***** válasza:
98%

Most akkor azt képzeld el, hogy nálunk itthon meg elfogyott a kenyér, és elfelejtettem venni. És szerinted problémázom? Vacsorára adtam a gyereknek az ebédről maradt krumplipüréből, én meg ettem egy almát. Majd éjjel sütök egy kenyeret, az még jobb is, mint a bolti. Akkor már lesz reggeli is, mert én reggeli nélkül nem szívesen megyek boltba se, sehova se. Hosszú még az éjjel, te is tudsz sütni kenyeret. Ilyet szoktam sütni [link] pofon egyszerű, és nagyon finom.

Ha van egy bontatlan liszt otthon, akkor kétlem, hogy ez a 25 deka fog hiányozni a nokedlihez. Háromnegyed kiló lisztből csinálja anyukád a nokedlit?

2010. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/251 anonim ***** válasza:
97%
Ja, mielőtt elkezdenél problémázni a recepten, hogy nincsenek otthon magvak, azt én se teszek bele, és természetesen azt a csipet barnacukrot is sima cukorral helyettesítem.
2010. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/251 anonim ***** válasza:
57%

20:48-as

Teljesen iagazd van! Itt nem arra ment ki a játék,hogy segítséget kapjon és megoldódjon a kaja kérdés.Egyértelmű,hogy csak kollektíven akarta szidni az anyját.Gondolom a "milyen anya az ilyen","minek szül,aki nem gondoskodik róla" stb. válaszokra számított.Mikor jöttek a jobbnál jobb ötletek,akkor már nem tetszett a helyzet.Pár perc alatt levágta mindenki,hogy nem az anyja a hülye.

Tényleg van megoldás a gondjára pl. palacsinta,kenyér

Még ingyen szendvicset is felajánlottak,de ez nem kell,mert nem azért van itt.

A legszomorúbb,hogy egy év múlva szavazóképes lesz,dönthet az ország sorsáról,miközben ahhoz is kevés,hogy magának kaját szerezzen.

2010. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/251 anonim ***** válasza:
41%

21:07

LOL, ez hatalmas :) Igazad van, sajnos, egyébként. Az ilyenek kezében lesz a jövő, cseszed...

2010. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/251 anonim ***** válasza:
95%
Chips sincs otthon vagy vmi ropi? Hogy lehet ilyet? Tuti találsz otthon vmi nasit, jó az is...
2010. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/251 anonim ***** válasza:
100%
Hát chipset meg ropit mi sem tartunk otthon. De hogy egy kenyér megsütéséhez ne legyen elég liszt, azt kétlem. Vagy amit már írtam, rizs plusz vaj plusz fűszerek. Vagy 1-2 krumpli meg hagyma. Ugyan már, ezt tényleg nem hiszem el.
2010. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/251 A kérdező kommentje:

Istenem,ti aztán tényleg retardáltak vagytok,és akárány diplomátok van értelmezni azt nem tudtok!

Nem azért "nyavalyogtam" mert nem tudtam ma mit enni a melóhelyen,nem találkoztam ma annyámmal,meg azt hittem ki bírom. Mikor már éreztem h ezt a napot még vhogy kihúzom,de holnapra kell kaja,hazatelefonáltam h ne felejtsen el venni. Meg reggel is ki irtam egy cetlire h hova mentem meg jó lenne ha venne a boltba 2 zsemlét. Mikor du hazaértem és láttam h nincs zsemle meg pénzt se hagyott itthon vegyek,akkor mikor szünete volt felhívtam h reggel rakjon nekem ki pénzt kajára. Aztán elkezdett osztani a telefonba h ő nem ad a büfébe nekem pénzt meg h az milyen drága.

Jah,és ingyen beszélünk anyámmal már 2 éve mert olyan csomagban vagyunk mind a ketten.

A net utalványt meg a munkáltató adja a cafatériában. most miért adjunk külön pénzt ki a netre,mikor az utalványból is meglehet oldani?

Kaja ami vacsira van,azt még délelött csinálta anyám,szóval nem kell főznöm.


Ideges voltam anyámra,azért irtam ki a kérdést nem azért h ötleteket gyűjtsek.

Csak hétvégén megyünk a nagy bevásárlásra,addig anya csak annyi kaját vesz ami épp elfogy aznap,ezért inkább nem használom el a lisztet,meg semmit.

Köszi az ingyen kaját,de nem fogadom el. Biztos vannak olyanok akik jobban rászorulnak mint én,meg persze süt belőle a rosszindulat h miért is ajánljátok fel.

Nem is ismertek,életképtelennek tituáltok és azért mert kicsit nagyon kiakadtam anyámon,mert 2 db zsömlét nem bírt megjegyezzen h vegyen,fogalmatok sincs h amig nem tudtam menni melozni,mennyi mindent csináltam itthon.

Annyit azért még megteszek h ki irom h rakjon ki pénzt,meg h majd ha megkapom a fizetésem úgyis vissza adom neki.

2010. júl. 20. 21:21
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!