Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/251 anonim ***** válasza:
94%

Ha akkor kaptál volna segítséget,elfogadtad volna?

A kérdező kapott,nem is egy ötletet,mert ami otthon van,abból tényleg lehet kaját csinálni.De ő is bevallotta,hogy nem azért írt ide,hanem,mert az anyját akarta szidni.Ha volt is bennem együttérzés az elején,a lehetetlen és tehetlen viselkedésével elűzte. Az ő gondjára van megoldás,csak meg kellene csinálni azt a palacsintát végre.

2010. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/251 anonim ***** válasza:
95%
Jófej vagy ám kis ... na inkább nem írom le, de azért marha jó, hogy ötleteket adok, receptet keresek neked a hülye kenyeredhez, aztán benyögöd, hogy te igazából lesz*rod, te csak panaszkodni jöttél ide.
2010. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/251 anonim ***** válasza:
97%
21:49 vok. Bármi segítség jó lett volna. Sokáig azt hittem hogy ez természetes az hogy éhes vagyok. Rossz volt nézni szünetben, hogy más eszi a kiflit. Sokszor kimentem az udvarra, hogy ne is lássam ki mit eszik. Bárcsak ki tudtam volna nyitni a szám és segítséget kérni.
2010. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/251 anonim ***** válasza:
76%

22:01! Mégaz, hogy nem is érdekli, de le is pontoz!! Na tudod ki fog ezek után segíteni neki... Mikor nem is írtam semmi rosszat, csak tippet adtam én is.

Na engem nem érdekelsz, egyébként is ha van neted, akkor nem lehetsz te olyan szegény, hogy egy max 50 Ft-os zsemlét ne tudj megvenni.

2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/251 anonim ***** válasza:
93%
Minden háztartásban vannak alapvető élelmiszerek,mint liszt,burgonya,hagyma,rizs..,nenm hiszem hogy a kérdezőnek sincsenek meg otthon ezen alapanyagok!Lisztből,élesztőből,meg sóból kiváló kenyeret lehet sütni,vagy zsemlét...,pl! ez az egész felhajtás a kérdés körül csak egy hecc volt a kérdező részéről sztem,és Ő mulatott a legjobban....,szereztetek neki egy kellemes estét!
2010. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/251 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!


Az én kajafelajánlásomból NEM süthetett a rosszindulat, mert nem volt benne. Voltam már én is ilyen helyzetben, szívesen segítettem volna, a koránkelés és az udaút se lett volna baj, ha erre laksz, mert biciklis futár vagyok. Kora reggel egy menet, meg délutántól estig...


De ennyit erről. Ha tényleg annyit vártál, hogy édesanyádról lszedjük a keresztvizet két zsemle miatt, akkor ráb@sztál.

Ennyi problémája ugyanis mindenkinek van mindennap, meg kell tudni birkózni vele.


További szép hetet!

2010. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/251 anonim ***** válasza:
65%
Rémisztően nyomorék vagy. Kíváncsi vagyok hogy fogsz megélni anyukád nélkül pár év múlva. Kicsit csiszolgass ezen a stíluson...
2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/251 anonim ***** válasza:
78%
ja, amúgy este azt írtad, hogy ma fél 7 ig vagy. Közlöm! Ha nem vagy még 18, 8 óránál többet nem is dolgozhatnál! sőt! szerintem 8 at se!
2010. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/251 anonim ***** válasza:
95%
Egy elkényeztetett hisztis kamasz vagy aki anyuci nélkül nem találja fel magát.Gondolkodj el ezen mer a 100 válaszból mind negatív ami rólad szól.Azt hiszed ha nyári munkát végzel és dolgozol akkor szenté avatnak.Csak közlöm ennél nagyobb gondok is vannak a világon amúgy mi van ha nem eszel egy nap hiszen a te korodbeli csajok mind deszkák akarnak lenni.Szégyeld magad hogy itt beszéled ki az anyukádat.
2010. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/251 anonim ***** válasza:
72%

13 éves vagyok de ilyenért nem szidalmaznám anyukám,mindenkivel megesik,

hogy elfelejt valamit.


Szánalmas

2010. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!