Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/251 A kérdező kommentje:

még mindig ezen vagytok fenn akadva h nem sütöttem se palacsintát se kenyeret?

Lehet,h én vagyok a hülye,de én úgy tudom ha palacsintát OLAJban kell megsütni,nem? :) ám lehet h manapság már a kenyérsütéshez sem kell olaj,nem tudom,mivel még nem próbáltam. Irtam is h nagyon kevés alapanyag volt itthon,amiből sok volt aza liszt,abból volt egy bontatlan. Olaj se volt annyi h abból neki tudjak állni sütkörészni,de irtam is h nagyon kevés az olaj. és a vajból se volt annyi h azt használjam.

Apukámat azért nem hívtam,mert másik városba lakik, 4 órára tőlünk. Tegnap is mikor hívtam h nem e tud értem jönni,tök véletlenül tudtam meg h melohelyemtől 10 percre fog aznap dolgozni(építőipar). Hívott mikor leszálltam a buszról,h lát :)


Tegnap este meg anyám azzal ébresztett fél 11kor h a fejemhez vágott 2 zsemlét :S és mondta h jól beégettem a munkahelyén amiért telefonáltak h rosszul lettem és apa visz haza,meg amikor odab.aszta a zsemlét mondta h nesze ezért nyavalyogtál.

Meg mondtam neki tegnap este h holnap már nem megyek dolgozni,meg h apától kaptam pénzt,ebből kihuzom addig amig nem kapom meg az első fizut,de ma vett zsemlét h vigyem dolgozni holnap. Mikor mondom h nem megyek,meg h van pénzem,még neki állt feljebb h most bezzeg nem kell.

Amikor kellett hiába szóltam neki többször nem volt képes megvenni,most meg még neki áll feljebb mert nem kell.


Azért kiváncsi vagyok h ha ugy tettem volna fel a kérdést h "Mit gondolsz anyukámról? A tesómnak adott pénzt strandra,nekem meg hiába szóltam többször is nem vett 2 db zsemlét amit el tudnék vinni meloba"

vajon akkor is én lettem volna az életképtelen? Hm,lehet

De nagyon nem érdekel,ti ugyse ismertek engem. Én tudom h nem vagyok életképtelen,és anyukám volt a szemét velem szemben,h ennyit nem képes megcsinálni nekem.

Jah,és attól ha szomszédoktól nem tudok kérni,mert nem vagyunk jóban,még vannak barátaim. Igaz itt ahol lakok elég kevés,sajnos (jó nekik) ők mind nyaralnak. A többi barátom meg a koleszból van,ők sajnos elég messze laknak tőlem,de jövö hónapban ha megakpom a fizut tudunk is majd találkozni.


Úgy látszik itt mindenki tökéletes világban él,ahol a barátai karnyújtásnyira vannak tőlük,és mindig ráérnek. És mindig van otthon mindenféle alapvető élelmiszer,és nem kell órákat utazni egy munkahelyre. Kb ezt tudtam leszürni a kérdésre adott válaszokból

2010. júl. 22. 19:40
 152/251 anonim ***** válasza:
91%

"Én tudom h nem vagyok életképtelen,és anyukám volt a szemét velem szemben,h ennyit nem képes megcsinálni nekem."


Ha te ezt mind tudod,akkor én nem is strapálom magam.Kár lenne,úgy sem értenéd,mert nem akarod érteni! :)

2010. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/251 anonim ***** válasza:
91%

Jah még annyi,hogy a palacsintasütőt elég egy olajba mártott ecsettel kikenni,ez nem mérhető mennyiség,annyira kevés olaj kell hozzá.

A francia palacsintát pedig vajban kell sütni.

Ezt csak a későbbiekre,ha majd egyszer felnősz,tudd,hogy kell!

2010. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/251 anonim ***** válasza:
33%
Egyesek csak szidni észt osztani tudnak,de egy biztató kedves szó nem hagyja el a szájukat,kiábrándító,a gyerekeitek valószinű tizenévesen már önnelátóak lesznek.
2010. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/251 anonim ***** válasza:
79%
Lehet a marsról jöttem,de én értem amiről szerencsétlen lány beszél.
2010. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/251 anonim ***** válasza:
33%

Az biztos,hogy sírva bújdokolnék el,ha ilyen gyerekem lenne,aki 17 évesen erre sem képes.Mit bíztassak rajta,azt,hogy hogyan szidhatja még jobban az anyját.Már bocs,de ezt nem teszem meg.

Az biztos,hogy csak te érted meg őt.Aki életképes,annak bizsereg a tenyere az ilyentől.A mártírkodása,hogy nem eszik pedig csak súlyosbítja a helyzetet.

2010. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/251 anonim ***** válasza:
58%
Mert te aztán tudod a hatalmas élettapasztalatoddal valószínű hogy ki éltképes meg kinem,meg ki mártír,meg ki hogy él igy a gép elött könnyű szidni. Valószínű nem éltél még soha rossz körülmények között,tudod én nap mint nap látom h élnek emberek.
2010. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/251 anonim ***** válasza:
71%

Nem burokban nőttem fel,ha erre gondolsz és nem vagyok sem tizen,sem huszonéves.Igen,látom,hogy hogy élnek az emberek,akik tényleg éheznek és pont ezért meg tudom különböztetni,hogy ki van valóban bajban és ki játsza csak az agyát.Mint korábban beidéztem,ő maga írta,ha valóban szüksége lett volna rá,kér pénzt a szomszédtól és ha majd nem lesz otthon mit enni,akkor megcsinálja,amiket javasoltunk.Aki ezt leírja,az utána ne mártírkodjon,mert mókás lesz.

Akinek pedig 17 évesen egy közepesen vagy alig jól sikerült palacsinta gondot okoz,annak megkérdőjelezem az életképességét.Ehhez tapasztalat sem kell,csak IQ.

2010. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/251 anonim ***** válasza:
82%
Te csak védd továbbra is,mentem aludni! :)
2010. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/251 anonim ***** válasza:
66%
Nem vitatkozom veled,sok mindenbem igazat adok sok minden nem,ezen ne vesszünk össze,nem éri meg,mindenkinem megvan a véleménye neked az nekem ez.De őszintén nekem légne a bőr a pofámról ha a gyerekem a szomszédhoz fordulna segitségét meg ott kuncsorogna két zsemle áráért,na mindegy befejeztem,nem vagyunk egy véleményen ,jóéjt.
2010. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!