Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/251 A kérdező kommentje:

haragudtam anyámra amiért ennyire nem volt képes. Elmondtam magamban mindenféle szemétnek. Azt vártam h melletem állnak és olyan válaszokra számítottam amiben megerősítenek abba h anyám hibázott,és nem vagyok rossz gyerek azért amiért per pillanat rosszat gondolok róla.

De itt szinte mindenki letámadott,és hiába irtam h miért is tettem fel a kérdést afölött már szinte mindenki átsiklott.

2010. júl. 23. 20:08
 182/251 anonim ***** válasza:
63%

Én vagyok az egyik durva kommentes,elvileg,bár nem érzem annak,mindegy.

Azon talán egy percig el kellett volna gondolkodni,hogy miért nem állt melléd jóformán senki,ennek is oka van!

Azt pedig nem állíthatod,hogy csak támadásokat kaptál,mert én még ezen a fórumon ennyi segítő választ egy helyen nem láttam.Volt itt recept ötlet,ingyen szendvics,üvegvisszaváltás,kocsivisszatolás 100-asért stb.

Azon pedig nem kell besértődni,ha valaki átlát a szitán.Neked nincs akkor gondod,mint azoknak a gyerekeknek,akik valóban éheznek.Neked összesen, 1 napig kellett volna magadról gondoskodni,mégpedig,hogy főzöl magadnak.A hétvégén már középkori lakoma vár,így éhezésről nem beszélhetünk,csak önállótlanságról.Ennyi kellett volna,hogy egy napra ellásd magad.Inkább éheztél csakhogy bebizonyítsd neked van igazad!Ehhez csak gratulálni tudok!

2010. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/251 A kérdező kommentje:

"Neked összesen, 1 napig kellett volna magadról gondoskodni,mégpedig,hogy főzöl magadnak."


Miért kellett volna főznöm,mikor volt itthon vacsora? Másnap a munkába nem volt mit vinnem enni. És többször is irtam hfőt kaját nem tudok vinni,mivel nincs még kulcsom a hűtőhöz,a szekrény tetején meg megromlott volna. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Ezen is mindenki csak átsiklott. Én nem hazudtam h olyan szegény vagyok napokig nem tudok mit enni,itt sokan nagyon értetlenek voltak,vagy pedig nem olvastak rendesen.

Miért is kéne elgondolkodnom azon h ha bajban vagyok nincs aki segítsen. Apukám egy másik városba lakik,majdnem 5 órányira tőlünk. Most őt kellett volna ugrasztanom? Azok a barátaim akik itt laknak a közelben,ők nyaralnak. majd felhívom őket h jöjjenek haza és adjanak nekem kölcsön,nem? A többi barátnőm meg teljesen másik városba!faluba lakik. velük nagyon ritkán tudok találkozni. A szomszédok meg pff... mióta ideköltöztünk azóta beszólogatnak és olyan dolgokért próbálnak meg lehuzni pénzzel amihez se nekem se a tesómnak semmi köze. MOst 80.000FT-ot követelnek rajzunk,már perrel fenyegtik anyut,mert eltünt az egyik lakó biciklije(kemping volt). Ilyen emberektől kéne kölcsön kérnem?

2010. júl. 24. 14:50
 184/251 anonim ***** válasza:
67%

Én megértelek.nekem sem volt pénzem mikor fiatalabb voltam,hát igaz,h egyes kisfalukban nincs éjjel-nappali bolt,ismerős.nem csodálom,h anyukád nem volt képes venni,ha én anyumat megkérem szépen,hozzon nekem azt,elhozta.hát én sem kérnék szomszédtól pénzt,nem vagyunk jóban.

Tobbi válaszoknak:nem láttod,h a gyerek most elöször ment dolgozni,én sem kaptam mindig pénzt gyerekkoromban,hát ne haragudj,kivánom nektek,majd ha lesz gyereketek hagyjad szendvedni éhséget.

2010. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/251 anonim ***** válasza:
72%

A főtt kaja nem romlik meg fél nap alatt. De mindegy.

Anyázó kommenteket vártál, önigazolást. Nem kaptál.


Talán szállj magadba, gondolkodj el, hogy talán egész véletlenül még az is elképzelhető, hogy te voltál az, aki tévedett.

2010. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/251 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés FAIL , tesco -ba 4 forint egy zsemle , kis kerskedésben (Budapesten a MATCH-ban Ami egy dárga bolt ) 17 forint , akkor most csak van 34 forintod ? - ha meg nicns vannak a munkahelyeden barátaid , akiktöl kérsz 40 forintot nem néznek hülyének.... vagy ha nem nézel ki egy csövesnek bárkitöl kérsz az utcán fog adni , nekem 70 forintom hiányzott a cigire , kértem egy járokelötöl ,mondtam , hgoy ennyi hiányzik , hogy kaját tudjak venni , persze adott, és sima embernek adnak is mert ö nem ugy kéreget ,
2010. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/251 anonim ***** válasza:
95%
Auchan-ban 8 ft egy zsemle...ha nem nézel ki rupótlanul,még egy hétköznapi ember is ad egy 50-est ha azt mondod épp meg vagy szorulva stb..!
2010. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/251 A kérdező kommentje:

én még sosem kéregettem,ez eszembe sem jutott.

Nem volt itthon még egy ft.se. Anyukám mindig minden fillért magánál tart.

Hát sztem amilyen melegek voltak,ha vmi főtt kaja nincs a hűtőben az meg romlik. A múltkor tesóm elfelejtette beraknia levest a hűtőben,csak 1-2 órát volt kint,és megromlott olyan meleg volt!

A munkahelyemen senkit nem ismertem így nem is mertem kérni. meg sztem nem is adtak volna. Arra se volt képes egyik se h a mosdóba kikísérjen mikor megkértem h jöjjön el velem vki,mert rosszul vagyok.

2010. júl. 24. 20:24
 189/251 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem is az a legnagyobb probléma h éhes voltam és rosszul lettem,hanem az h anya ennyire nem volt képes. Ennyire nem érdekli h mit eszek másnap a meloba,és többször is hiába kértem,nem vette meg a zsemléket. Ez az ami igazán bántó.

Olyanokkal jön,h a fizumból parádézzak a büfébe,meg mikor már van pénzem megvenni akkor próbál bennem büntudatot ébreszteni h megveszi nekem. Tök fölöslegesen mert nem is megyek dolgozni,és van is miből megvennem. ésa hiéba mondtam neki h nem kell megvenni.

Meg csak 10-én van fizetés,elötte nem is dolgoztam hogyan vegyem meg magamnak,mikor nincs semmi pénzem? á,komolyan nem értem anyámat. pedig mondtam is neki h mjd ha megkapoma fizut vissza adom neki,meg majd akkor abból meg tudom venni a tankönyveket augusztusba,így ezzel is megkímélem őt a költésgektől

2010. júl. 24. 20:30
 190/251 anonim ***** válasza:
74%
Elég hihetetlen ,hogy anyukád az összes pénzét mindig magánál tartja.Nem hiszem ,hogy lenne ilyen felelőtlen ember,aki a havi fizetésével meg a gyerektartással jár dolgozni minden nap.
2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!