Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/251 anonim ***** válasza:
70%
Mit nem tudott volna megicsnálni? Egy kenyeret? Linkeltem neki receptet, nem is reagált rá, nyilván eszébe sem volt megpróbálni, pedig pofon egyszerű. Életem első kenyere volt, és annyira finom lett, hogy fél óra alatt el is fogyott. Vagy egy palacsintát. Na azt sem nagy kunszt megcsinálni. 17 évesen pláne nem az.
2010. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/251 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 13/L (előző hsz)

Méghogy az utolsóban nincs együttérzés? és az anyjában? Elsősorban azért ő érezzen már együtt a lányával!

Másrészt meg ha az a hsz gonosz volt, akkor olvasd el az előző tizenpár oldalt! vannak olyan hsz-ek, hogy hajjajj...

2010. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/251 anonim ***** válasza:
79%
azért mert sokak felnem fogják h egy 17 éves még nem tud főzni,az más h én már 13 évesen tudtam,mert megtanultam édesanyám melett,de nem mindenki szerencsés h otthon a szülei tanítják,foglalkoznak vele.
2010. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/251 anonim ***** válasza:
69%
De ismerek olyat aki 34 évesen sem tud főzni és a gyerekei nem ismerik a levest meg a normális étleket,mert csak mekis kaja van otthon.PFFFF
2010. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/251 anonim ***** válasza:
95%

Nem érzem magam gonosznak,mert kapott segítséget csak nem élt vele.Főzni nem is kell,mert nem 3 fogásos menüsort kellett volna összekapnia,hanem egy palacsintát vagy egy kenyeret.Elszúrni sem tudja,mert csak pár alaanyag kell hozzá!Kapott receptet és a net is televan palacsinta receptekkel! Nem is kell díjnyerteset csinálnia,a még elmegy is bőven megfelel!

De ő maga is bevallotta,hogy nem megoldásért jött kaja ügyben,hanem,hogy szidjuk az anyját!

Ma pedig inkább mártírkodott és nem evett,hogy most az anyja orra alá dörgölhesse,hogy nem vette meg azt a két nyamvadt zsemlét és hogy milyen rossz szülő.Ezért írta le itt is,hogy,ha szinid nem voltunk hajlandók múltkor,akkor ezért már biztos kap az anyja!

2010. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/251 anonim ***** válasza:
24%
Lehet igazad van utolsó,de akkor se várd el minden 17 évestől h önnelátó legyen,palcsinta egyszerű igen,nekem,meg neked lehet de némelyik felnőtt teát sem nem tud feltenni nem vagyunk egyformák,valaki életképebb másokat meg 40 évesen is etetnek otthon.Másokat meg születésüktől fogva leszarnak.
2010. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/251 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy azok az ötletek amiket irtatok nagyon jók és hasznosak,ha nem lesz itthon mit enni akkor majd meg is fogom valósítani."

" A szomszédtól meg nincs pofám kérni pénzt úgyh tudom h mit gondol rólam és a családunkról. Lehet h ha tényleg nagyon nagy szükség lett volna kérek,de így nem. "


Ezeket ő írta,szóval erről ennyit!

2010. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/251 anonim ***** válasza:
91%
13:20 az hogy önellátó valaki, és az, hogy anyucui nélkül 17 évesen a felnőttkor határán járva egyedül kikever egy palacsintatésztát közel száz támogató hsz-szel övezve, az nem ugyanaz...
2010. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/251 anonim ***** válasza:
74%

Én vagyok a 13 éves én ezeket tudom megcsinálni:


Palacsinta

Tojást sütni

Krumplis tojás

hagymás tojás

szalámis tojás

puding

limonádé

tea

kávé

zacskos leves :Đ


Én csak ennyit tudok,lehet abba igazatok van hogy 17 évesen nem kell

nagy mesterség


De én sem tudok valami sok mindent és a zacskos leves nem nagy produkció

2010. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/251 anonim ***** válasza:
95%

Én sem úgy születtem, hogy tudtam sütni-főzni. A legkönnyebb mindenre ráfogni, hogy "én ezt nem tudom", de inkább meg kéne próbálni. Apám 52 éves, és 40 éves koráig állította, hogy ő nem tud főzni. Aztán egyszer anyukám elutazott három napra, és hogy, hogy nem, apám fogta a receptes könyvet, megnézte mi kell a pörköltbe, vásároltunk hozzá, és megfőztük ketten. Pedig akkor még netünk sem volt, és még én is csak 11 éves voltam.

Amúgy sem értettem, hogy lehet "nem tudni főzni", amikor oda van írva a receptbe, hogy mit kell csinálni.

2010. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!