Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak nem...

Attila8989 kérdése:

Szerintetek mit csinaljak nem vagyok képes rá vagy fatoku vagyok?

Figyelt kérdés
En 18 éves vagyok az a helyzet hogy még nem voltam csajjal és még szuz vagyok..A héten tortént olyan esett hogy egy csajjal osszemelegedtem kivantam ,levetkoztettem és amikor a bugyiat kelett volna lehuzni ugy megrémultem beparaztam..mindha nem lennek felkeszulve ra!! oo azt mondta megerti és nem kell eroteteni ezt majd a testednek kell ereznie hogy mikor all készen rá!!most mit tegyek szegyellem magam!hogy ilyen vagyok!
2011. aug. 28. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várd meg amíg felnősz.
2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat teszi a mestert! A kisfiam 2 éves: most tanul pohárból inni, örökké leönti magát. De nem csügged ő sem, én sem, és egyszercsak rájön, hogy ügyes, s milyen jó pohárból inni, nem csak szívószállal. Tartsd meg a lányt, mert nem nevetett ki, nem szégyenített meg, és tapintatos volt!Minden kezdet nehéz!
2011. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dag ***** válasza:
100%

Előző!

Jól össze illik a két éves fiad, a szívószál, meg az ő sexuális élete! :D :D

2011. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na ja! De hát az élet minden szakaszában meg kell tanulni valamit. Bilibe pisilni, kanállal enni, írni, olvasni, lánnyal mit kezdeni...Nem születünk a tudománnyal, hanem beletanulunk. Keservesen, kudarcokkal, de belejövünk. A srác most ehhez a próbatételhez jutott el. Neki ez olyan kihívás, mint Lacikának a pohár.
2011. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dag ***** válasza:
Vágom! Csak hülyültem!
2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor jó:)) A mat. statisztika szerint a köv. alapállások lehetnek:a) a fiú tapasztalt - a lány tapasztalatlan- ez a legjobb, b) mindketten tapasztalatlanok - ez is jó, mert együtt tanulnak c) a lány tapasztalt - a fiú tapasztalatlan. Ez ciki - a fiúnak, de vannak jó tanítónénik, akik tudják, hogy megéri befektetni, mert a siker örömét ők /is/ élvezhetik.
2011. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dag ***** válasza:
38%
Ebben a világban már minden nő tapasztalt! 11-12 évesen elkezdik a smárolást, sexet!!! Van idejük beletanulni a szakmába! Mire elérik a 18-at profik lesznek!
2011. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, plusz még annyi, hogy én a helyedben otthon is gyakorolnék egyedül (visszatartani), hogy majd ne menj el három ki-be után..
2011. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem az előzővel, 81%-ossal, bocsi:)
2011. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16:44 - azzal, hogy 11 évesen kezdik a szakmát, nem válnak profivá. Bár azt hiszik magukról, professzorok, pedig képesítés nélküli nevelők. Dugni nem ugyanaz, mint szeretkezni.Azt meg nem lehet éretlenül, mire meg eljönne az idő, egyre extrémebb dolgokba mennek bele, mert várják a csodát, de az nem jön...
2011. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!