Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak nem...

Attila8989 kérdése:

Szerintetek mit csinaljak nem vagyok képes rá vagy fatoku vagyok?

Figyelt kérdés
En 18 éves vagyok az a helyzet hogy még nem voltam csajjal és még szuz vagyok..A héten tortént olyan esett hogy egy csajjal osszemelegedtem kivantam ,levetkoztettem és amikor a bugyiat kelett volna lehuzni ugy megrémultem beparaztam..mindha nem lennek felkeszulve ra!! oo azt mondta megerti és nem kell eroteteni ezt majd a testednek kell ereznie hogy mikor all készen rá!!most mit tegyek szegyellem magam!hogy ilyen vagyok!
2011. aug. 28. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez csak olyasmi, hogy egy számodra új és egyelőre ismeretlen dologtól be vagy parázva... van ilyen.

amit javaslok: játszadozzatok a csajjal, símogassátok egymást, ölelkeztzetek, csókolózzatok, pettingeljetek (javaslom, szerezzetek egy kis babaolajat, és a csaj símogassa ki belőled amit csak tud... ez majdnem olyan érzés mint kettyinteni, sőt talán jobb is.)

Meg fürödjetek együtt, aludjatok együtt. amikor sikerült megszokni egymást akkor jöhet a szex. Persze csak gumival, és ne lepődj meg, ha a gumiban nehéz elmenni, mert tényleg az... nekem is csak sokadikra sikerült...


Amúgy én fatökűbb voltam... 17 éves korormtól 24 ig csak pettingeltem,24 évesen szabadultam meg a szüzességtől közel voltam a 25-höz amikor először sikerült gumiban elsülni...

2011. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!