Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
 201/251 anonim ***** válasza:
78%

Én nem élek rózsaszín cukormázban, de hogy ez a csaj mindent ki tud magyarázni...

Nekem is volt, hogy nem volt mit vinnem a munkahelyemre, hát akkor nem ettem. Többször is volt ilyen, pl. amikor épp 11 órát dolgoztam. És jéé, itt vagyok, megvagyok. Nekem sem vesz szinte semmit anyám, de meg tudom magamnak oldani, mert nem itt sírok. Akkor is, ha nincs tele a hűtő.

2010. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/251 anonim ***** válasza:
37%

Nem a csajnak szoltál nem kell a púder.Egyből oltottad Ancsika nevű válaszolót gúnyos hangnemben hogy ne hogy szivrohamot kapjon,mit képzelsz magadról kinek képzeled te magad marha nagy éet tapasztalatod lehet.Ez a hungarikum nem a gulyás leves,hogy észt osztasz felsöbrendűnek képzeled magad aki más véleményen van leoltad.Sürgegyorsan szálljál magadba.Remélem az élet pofán vágja a hozzád hasonló érzelmi korcsokat.


28 N

2010. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/251 anonim ***** válasza:
69%
Én 13 éves korom ota dolgozok,igaz nem a családunk miatt,hanem mert nem akartam soha függeni senkitől.De ez én vagyok van aki 40 évesen is otthon van,de ettől még nem nézem mert semmivel se vagyok felsöbbrendű csak mert van munkám,és eltartom magam.Sokan azt hiszik ha fizetésük van meg munkájuk akkor lenézhetnek másokat.Szánalom a köbön.
2010. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/251 anonim ***** válasza:
72%

Rettenetes hozzászólások vannak. Örülök annak, hogy a többség nem volt még ilyen helyzetben, s a környezetében sincs ilyen ember. Én így nőttem fel, anyámnak előrébb való volt a cigi és önmaga, s rossz volt éhen menni suliba.

Aki ítélkezik azt előbb utóbb utoléri a sors, hogy megmutassa milyen is az amiről egykoron véleményt formált úgy, hogy közben más sérült. Egy egy mondattal nem lehet tudni mekkora sérülést lehet okozni valakinek.

Szerintem kedves kérdező jogosan voltál felháborodva. Az anyud lehet hogy annyira elfoglalt volt, hogy elfelejtette a zsömit. Később pedig saját maga lelkiismeret furdalása enyhítésére téged hibáztol, mert tudod könnyebb másra hárítani a felelősséget. Légy leleményes, gondolkozz előre, hisz önmagadra számíthatsz elsősorban, másodsorban pedig a családodra.

30/N

2010. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/251 anonim ***** válasza:
66%

De hát nem értem ezt az egészet... 17 évesen nem kéne a gyakori kérdések.hu-ra kiirni egy kérdést azért hogy mindenki any Édesanyukáját szidja!!

Barátnőm már irt erröl a címről,de neki van másik,na ez aztán nagyon nem volt lényeges...


röviden:


17 évesen igenis lenni-e kéne annyi eszének hogy nem itt panaszkodik,hanem kitalál valamit..

De ez szerintem könnyebb volt.

Na röviden ennyi lenne

2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/251 A kérdező kommentje:

látom vannak akik még itt tartanak :S szánalmas. meg az is ha vkinek nem egyezik a véleménye azt szidjátok.


Nem vagyunk olyan szar helyzetben,csak aza hét volt olyan vacak. Anyám meg hiába szóltam neki többször is nem volt képes megvenni nekem 2 db zsömlét.

Miután roosszul lettem,uttána kb 3 napig állandóan megvette. hiába mondtam h nem kell mert apu adott pénzt,csak vette. Én nem vittem el,mert többnyire én már elötte megvettem magamnak a zsemlét. Ki akartam neki fizetni de nem engedte,és mivel senki még a tesóm se ette meg ,mér jó száraz volt,és hozzám váégta őket,h itt vana zsemléd:S azóta nem beszélek vele,csak ha nagyon muszály.

Amikor kértem h vegye meg nem volt képes,mikor meg mondtam neki h nem kell csak azért is ide vette

2010. júl. 30. 16:24
 207/251 anonim ***** válasza:
78%

Szóval most mi vagyunk a szánalmasak?


Kiderült, hogy "csak az a hét" volt szörnyű, te ezt sem bírtad ki, van akinek az egyész ÉLETE ilyen, de te egy hét (sőt egy nap) miatt feljöttél ide anyádat szidni. Szerintem EZ szánalmas.


Utána anyukád jóvá akarta tenni a dolgot, valószínűleg azért (akármit is mutat kifelé) megijedt attól, ami történt és bűntudata van, de te vagy olyan tapló, hogy továbbra is magas lóról beszélsz, meg még mindig ő a sz@r...


Ő az anyád, bocsáss meg neki és felejtsétek már el azt a 2 db zsömlét! Kerülöd, meg nem szólsz hozzá? A két zsömle, meg a hibája miatt, amit aztán jóvá akart tenni? Én odamennék és azt mondanám, nincs baj, nem történt semmi, de szeretnéd, ha segítene ebben, ha megkéred legközelebb, hiszen jól tudja, hogy nála van a pénz, otthon néha csak annyi kaja van, hogy épp megeszitek vacsira... És szeretnéd, ha a kéréseidre odafigyelne, mert alaptalanul sosem panaszkodnál. És ha ő segít, nincs szükséged külső segítségre. Kábé ezt mondaná egy normálisan gondolkodó ember az anyjának ebben a helyzetben.


De hogy emiatt most a tulajdon anyádat kerüld, hát... ne haragudj, lehet hogy 17 éves vagy, de agyilag a tíznél tartasz, ha úgy gondolod, hogy ez oké, és el lehet dicsekedni vele a fórumon...


Még te "szánalmas"-ozod az embereket, akik igyekeztek segíteni, még a családsegítőtől is írtak, hogy ha gondolod, akkor lépnek az ügyben, de neeeem, te csak azt írod, hogy szánalmas mindenki. Téged kivéve persze. Hát na ja. Zsömlekirálynő.

2010. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/251 anonim ***** válasza:
65%
Előző ne koptasd már a szádat,mit osztod az eszedet folyamatosaqn ,ne itt éld ki magad egy 17 éves szidásával mert az életben egy nagy nulla nyuszi vagy.Ő a zsemele királynő te meg a szánalmas udvari bolond vagy.
2010. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/251 anonim ***** válasza:
74%

17:31-es

Inkább meg kellene köszönnie,hogy van még ember,aki foglalkozik vele!Nem szidta,hanem elmondta,hogy ilyen helyzetben egy normális ember,mit tenne.Ha értenéd,amit írt láthatnád,hogy békét akar végre köztük,mert ennek a duzzoginak magától nem jut eszébe,hogy lezárja az ügyet.

2010. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/251 anonim ***** válasza:
93%
nem hiszem el, hogy MÉG mindig ezt a témát tárgyalják egyesek. hihetetlen :)))))))))))
2010. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!