Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
 221/251 anonim ***** válasza:
77%
Elolvastam az utolsó komentedet kedves kérdező,és leesett minden,fejemet a falba verem hogy nem vágtam le eddig is a szitut.Egészen idáig melléd álltam,védtelek a sok szidóval szemben,mert azt hittem hátrányos helyzetű vagy,hát tévedtem.Te kiirtál ide egy kérdést,és még a végén a válaszolók az unatkozok,nem te unatkoztál véletlenül hatalmas zsemlehiányodban?Szép és egy ilyet védtem.Istenem fejemet a falba verem.Komolyan veszek két db zsömlét és úgy fejbekúrlak vele hogy úgy maradsz.
2010. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/251 A kérdező kommentje:

utolsó,többször is irtam h amúgy több kaja szokott lenni,csak azon a héten nem volt még meg a nagybevásárlás és csak annyi kaja volt ami aznap elfogy.

Akkor vmit félre olvastál.

Egyébként meg az h itt köteklednek irogatják h júj be lesz mérve az IP-d meg stb... az mi? Unatkoznak egyesek aztán jönnek ide kötekedni

2010. júl. 31. 11:51
 223/251 anonim ***** válasza:
95%
Itt még mindig megy a "zsemlebuli"???Te jóég! Elvagytok,,,gratulálok,kitartó társaság!!!
2010. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/251 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Anyud és te is dühös vagy, ezért mindketten bután cselekedtek. Sem a tiéd, sem anyud megnyilvánulása nem helyes. Próbálj továbblépni! :)
2010. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/251 anonim ***** válasza:
25%
Imádom a zsemlyét,whháááááá!:D
2010. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/251 anonim ***** válasza:
77%
Még megy a zseblebuli elmentettem az oldalakat
2010. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/251 A kérdező kommentje:
elnézést,nem akartam kiemelni a kérdést,csak épp nézegettem ezt a kérdésemet és lefagyott az egerem én meg összevisza kattingattam és véletlenül kiemeltem. A kérdésem már nem aktuális.
2010. okt. 17. 15:07
 228/251 anonim ***** válasza:
93%
Előző kihagytad, hogy verte a tesóját, aki 5 évesből hirtelen 18 lett és beleszeretett ő meg nemet váltott mert hirtelen fiú lett
2010. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/251 A kérdező kommentje:
elnézést,nem tudom hogy miről beszéltek. Irtam,hogy véletlenül emeltem ki a kérdést,nem állt szándékomban. A kérdés már amugy sem aktuális
2010. okt. 17. 15:41
 230/251 anonim ***** válasza:
20%
Szereted e még a zsemlét kérdező?:)
2010. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!