Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
 231/251 anonim ***** válasza:
32%

"A kérdés már amugy sem aktuális"


Ezek szerint mégis vett neked zsömlét?:)

2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/251 anonim ***** válasza:
78%
Fejezzétek már be! Nem megmondta hogy már nemérvényes? Kérdező írj a moderátoroknak hogy töröljék a kérdést, és nem kell majd még ezzel is foglalkoznod!
2010. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/251 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit lazitsál már 65%..:) Miért kell mindent ennyire véressen komolyan venni???Nem értem..
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/251 A kérdező kommentje:

Hát ha elolvassa vki amit irtam,abból kiderül h vett :S de hogyan? Sose felejtem el neki,h ilyen volt! Na mindegy,ma már nem lakok otthon amugy se,inkább nem huzom fel magam ezen...


Még egyszer mondom a kérdés véletlenül lett kiemelve,nem kell rá válaszolni,mert már megoldódott az ügy

2010. okt. 17. 18:06
 235/251 anonim ***** válasza:
93%

Azért én mégis beírok, elolvastam becsülettel :)


Lehet, hogy nem kamu, nem cáfollak meg - csak egy ponton:

a leges legelején azt írtad, hogy anyukád hétvégente csak annyit vásárol, ami elég, és már aznap elfogy. Rá 10 oldallal pedig már extra bevásárlásokat tartott, amik márciustól július végéig kitartottak. Légy szíves ezt magyarázd meg!


Szép estét!

2010. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/251 A kérdező kommentje:
Anya össze szokta gyűjteni a kaja jegyeket és szokott tartani ilyen extra nagy bevásárlást. Akkor volt az h már nagyon kifogytunk a készletből és még nem mentünk nagy bevásárolni. Csak nagyon minimálisat vesz ilyenkor mindenből,mert ugy olcsóbban kijön. Meg csak annyit ami el is fogy
2010. okt. 17. 18:23
 237/251 anonim ***** válasza:
93%
jót röhögtem, éhen haltál már azóta vagy rájöttél, hogy egy kenyérféléhez vagy tésztaféléhez elég egy kis víz meg liszt?
2010. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/251 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__495168-..


Azért ez nem rekord

a fenti kérdésre 75ezer válasz érkezett

2010. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/251 anonim ***** válasza:
95%
És 200!
2010. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/251 A kérdező kommentje:
Elköltöztem. Ez a "zsemlés" dolog óta elég megváltozott anyukámmal a kapcsolatom,és apukámhoz költöztem. Mivel bejárós lettem,kaptam a koleszba is felvételt,így csak 7 végén vagyok otthon. Anyával meg néha iwiwen véltunk egy semmit mondó levelet
2010. okt. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!