Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az ilyen MLM-es, ügyfélszerző,...

Az ilyen MLM-es, ügyfélszerző, jutalékos munkák nem valók mindenkinek ugye?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogyha valakinek nem megy ez a mindenkit felhívni telefonon és tukmálni, akkor egyik területen sem fog menni, gondolom. Legyen az Amway, Kyani, ACN, Nuskin, Lyoness vagy bármi. Direkt sokféle profilból írtam, de a lényeg mindenhol ugyanaz: ügyfélszerzés. Akinek egyik nem megy, annak gondolom semelyik sem fog.
2011. nov. 22. 17:55
 51/106 anonim ***** válasza:
91%

Szemellenzős lónak mondd azt, hogy "gyipaci". Ha meg esetleg olyan MLM-ről hallasz, ahol lovakat lehet szponzorálni, akkor szólj azonnal.


Ha viszont egy embert látsz ilyennek, akkor jobban figyelj, mert a szemellenzőt nem ő hordja, hanem te. Nem tudom, mit jelent nálad az "aki mögötte van" kitétel, de komoly probléma van annak az érzelmi intelligenciájával, akit zavar, ha az ő munkájából más (IS) hasznot húz. Csapatjátéknak hívják, és nem csak a hálózati marketingben, hanem szinte minden munkahelyen vagy vállalkozásban ez történik: Te elvégzed amunkát, megkapod érte, ami jár neked, és a munkád eredményéből másnak is haszna van. Az MLM-nek az egyik nagy előnye, hogy ez a valakit szintén munkát tett bele, hiszen neki is érdeke, hogy te sikeres legyél.

2011. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
0%

tisztelt kérdező ha engemet felhívnának és megpróbálnának rám tukmálni valamit annak én sem dőlnék ba vagy ha az utcán megállítanának és ott hoznák fel nekem ezt a mlm belépést tutira elutasítanám

miért is ? nagyon sok ember leírja lemondja ezt a pénz keresési lehetőséget de ezek olyan emberek akik próbálkoztak nem mentek semmire és feladták

de hogyan próbálkoztak ? ??

sajnos napjainkban olyan világban élünk ahol már az emberek nem nagyon bíznak a másikban nem beszélve még egy idegenről sok mlm értékesítő csak a saját célját tertsa szem előtt mikor megpróbál beszervezni valakit de sokan nem figyelnek arra hogy az milyen szémély képes e erre a munkára vagy sem na és mikor ezek a képzetlen emberek nem tudják mit hogyan kell csinálni ilyenkor van a nagy kiábrándulás ilyenkor mindenki hibás csak ők nem

2011. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
20%

Én már több MLM-es céghez elmentem puszta kíváncsisgágból. A lényeg, hogy mindenhol az volt a helyzet, hogy be kellett volna fizetnem egy összeget (vhol tízezres, valahol százezre nagyságrend), és ezért cserébe csak ígéreteket kaptam (támogatni fognak mindig, stb.). Semmiféle írásos szerződés, garancia nincs.

Ja és amikor egészségügyi termékekről volt szó, az volt a legjobb érvük, hogy megkérdezték ,hány ismerősöm van iwiw-en. Amikor megmondtam, azt válaszolták, hogy ó hát akkor könnyen találsz annyi embert, akit érdekelnek a termékek. Ennyiből megállapították.

2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 zeronibble ***** válasza:
65%

"komoly probléma van annak az érzelmi intelligenciájával, akit zavar, ha az ő munkájából más (IS) hasznot húz"


Nézz már utána, hogy a kanadai favágónak milyen gondjai vannak az osztalékával... Az, hogy te nem tudsz jobbat a csoda mlm-nél, az nem mond mások intelligenciájáról semmit. Jól beszélsz, pont ugyanazok az arányok, mint hagyományos cégszerkezetnél. Pár százaléknyi ember keres a szükségletei felett, de sokkal ám. A többiek annyit kapnak a valódi, elvégzett munkáért, aminél biztosan több volna megnyugtató. Fontos különbség, ha már EQ, hogy hagyományos cégnél senki se akarja hétről-hétre beadni neked, hogy te is lehetsz fenn, csak keményebben kell dolgoznod... Igazuk van egyébként, teljesen joggal tartanak hülyének. Ébresztő!

2011. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
7%
De hogy válaszoljunk az alapkérdésre is: nem, az MLM-es munkák az emberek többségének nem való.
2011. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
69%

"Fontos különbség, ha már EQ, hogy hagyományos cégnél senki se akarja hétről-hétre beadni neked, hogy te is lehetsz fenn, csak keményebben kell dolgoznod... Igazuk van egyébként, teljesen joggal tartanak hülyének. Ébresztő!"


Így van, hagyományos cégnél nem is lehetsz. Az ugyanis alkalmazotti viszony, megvan a helyed lent. Az mlm pedig vállalkozás, itt senki nem szab gátat a fejlődésednek, csak a kishitűséged és a lustaságod. Ezt pedig kinevelni valakiből valóban nem kis munka.. ;)

2011. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
68%

"Az, hogy te nem tudsz jobbat a csoda mlm-nél, az nem mond mások intelligenciájáról semmit."

Minden MLM-sérült kedvenc érveléstechnikája. Keress már gyorsan valakit, aki itt "csoda mlm-ről beszélt". Ebben a topikban nem találsz. A ma 20:05-ös válaszoló több korábbi hozzászólásában megmutatta, hogy miért hibásak az itt elhangzott MLM-fikázó érvek, és hogy az MLM klassz üzleti modell, és én sem tettem mást. Ezekkel nem tudsz érdemben vitatkozni, úgyhogy a számba adod, hogy "csoda mlm", meg hogy "nincs jobb dolog", aztán érvelgetsz amellett, hogy nem igaz, amit senki nem állított, és szépen átcsúsztatod a szokásos fikázásodba.

Nem csodáról van szó, henem egy évtizedek óta működő klassz üzleti modellről.


Gondolatömlengésed másik felére meg nincs jobb válasz, mint 20:05. Az minden szempontból helyretesz. Jó reggelt!

2011. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor mondjál te egy jó MLM-et, 75%-os, legalább az egyikőtökről tudjuk meg, hogy honnan vannak a tapasztalatai, és a "tudása". Avon kilőve, Amway szintén. FLP-s azóta sem keresett, pedig már több munkanapja megkapta a számomat.
2011. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
73%

"Jó, akkor mondjál te egy jó MLM-et, 75%-os, legalább az egyikőtökről tudjuk meg, hogy honnan vannak a tapasztalatai"


Jó lenne már leszoknál erről a követelőző stílusról. Senkinek nem feladata itt, hogy neked bármit is bizonyítson. Pont neked, aki eddig SEMMI állítását nem támasztotta alá semmivel. A személyre szabott válaszom CSAK NEKED: "IGAZAD VAN, AZ MLM SZAR!"


Az értelmesebbjének pedig azt javaslom, hogy járjon utána, és ne azokra hallgasson, akinek SEMMI tapasztalata, de annál nagyobb (online) hangja van!

2011. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
15%
Vannak tapasztalataim, és nem csak az online hangom nagy. Ellenben veled, névtelenke, aki anyázással kezdi a vitát.
2011. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!