Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az ilyen MLM-es, ügyfélszerző,...

Az ilyen MLM-es, ügyfélszerző, jutalékos munkák nem valók mindenkinek ugye?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogyha valakinek nem megy ez a mindenkit felhívni telefonon és tukmálni, akkor egyik területen sem fog menni, gondolom. Legyen az Amway, Kyani, ACN, Nuskin, Lyoness vagy bármi. Direkt sokféle profilból írtam, de a lényeg mindenhol ugyanaz: ügyfélszerzés. Akinek egyik nem megy, annak gondolom semelyik sem fog.
2011. nov. 22. 17:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem.
2011. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem valók mindenkinek. De óóóóóóóriási különbségek vannak cégek között. És nemcsak cégek, de szponzorok és módszerek között is. Simán van, hogy csak egy apró tippet kapsz, és máris egészen máshogy megy... Egy a fontos: a termékben hinned kell!
2011. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:
No meg a "gyereel, hallgasdmeg"-ezők azt sosem kalkulálják be, hogy ezek mind-mind a kofálkodásról, az eladásról szólnak, amihez "értékesítői véna" kell.
2011. nov. 23. 08:06
 4/106 anonim ***** válasza:
91%
A gyereelhallgasdmegezők sok mindent nem kalkulálnak bele, de ezek közül nem az a fontos, amit írsz..
2011. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 A kérdező kommentje:

Alapvetően fontos tényező, hogy mit a tevékenység oroszlánrésze: ELADNI.

Onnantól mindegy, hogy videotelefont, vitamint vagy mosóport, esetleg életbiztosítást, mivel a munka maga az, hogy költséget és időt nem kímélve ügyfelet kell szerezni, ami biztos az a ráfordítás, az eredmény meg nem garantált.

A hallgasdmegek jönnek a pontokkal, a jutalékkulcsokkal, de ez már a következő dolog. Az alapja az, hogy ügynökölj. Ha már ez maga nem jön be - márpedig sok embernek nem jön be - akkor szinte mindegy is, hogy mik a fokozatok és pontértékek.

2011. nov. 23. 10:36
 6/106 anonim ***** válasza:
94%

"Alapvetően fontos tényező, hogy mit a tevékenység oroszlánrésze: ELADNI."

Ez volt az első tévedés. Alapvetően nem látod, hogy mi a különbség az MLM és az ügynöki tevékenység között.


"A hallgasdmegek jönnek a pontokkal, a jutalékkulcsokkal, de ez már a következő dolog. Az alapja az, hogy ügynökölj."

A hallgasdmegek már többet tudnak erről, mint te. Nem ártana még párszor meghallgatnod őket, egyszer úgyis leesik. Ha megértetted a lényeget, onnantól még mindig igaz lehet, hogy nem való neked.


Az igaz, hogy a legtöbb ember nem akar ügynökösködni. Meg gyakorlatilag az is, hogy aki nem csinál MLM-et, az azt hiszi, hogy az ügynökösködés.. :)

2011. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
18%
Nem valók mindenkinek persze. Aki nem nyitott rá és nem fog foglalkozni vele az nem lessz sikeres benne. Én eddig csak vásároltam MLM cégektől de nem bántam meg. Rengeteg jó dolgot árulnak, és persze vannak kivételek de nem ez alapján kell megítélni őket. Pláne ha rossz stílusú taggal kerülünk össze.
2011. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 A kérdező kommentje:

"Meg gyakorlatilag az is, hogy aki nem csinál MLM-et, az azt hiszi, hogy az ügynökösködés.."


Mert? Mi mást csinál? Szakértelemmel(!) termel valamit, vagy "végezhető" munkát végez? A fenét! Próbál eladni, és maga alá beszervezni embereket, akik által multiplikálódik az "ugyanaz".

2011. nov. 24. 12:21
 9/106 anonim ***** válasza:
82%
Jó.
2011. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
33%

ugy beszéltek az ügynöki munkáról, mintha az valami gázos, szégyelnivaló dolog lenne. egy ügynök zavart már meg tvnézés közben? még ha igen is, nem teszi minden áldott műsor alatt kétszer öt percig. nem nyomja tele a postaládádat szeméttel, nem plakátolja ki a várost, nem áll ott mindenhol szórólappal amivel aztán tele van dobálva az utca.

a hálózatépítésben meg pláne nem tukmál senki semmit. vagy beépülsz, vagy fogyasztasz, vagy kimaradsz. csak ha kimaradsz gondolj bele, nem mindent tolnak eléd, ami jó neked. én nagyon bánom, hogy anno csak vásároltam.

2011. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!