Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/525 Fodor T ***** válasza:
2012. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/525 anonim ***** válasza:
Húú! Mindenki csendben lett? Semmi komment?
2012. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/525 A kérdező kommentje:
Számomra még mindig maradt nagyon sok nyitott kérdés amire nem kaptunk választ!
2012. nov. 27. 09:12
 414/525 Trilog ***** válasza:
100%
Talán nem ide tartozik de azért megírom hogy tudjátok!Sajnos csalók,lehúzós emberek világát éljük,akik kihasználnak minket!Nemrég jelentkeztem a Kittseeben létező csokigyárba,amit egy hölgy intézett Balázs Eszter aki szintén csaló!Felhívtuk a csoki gyárat meg is mondták hogy nincs felvétel de a hölgy ezt is kimagyazázta!!Nagyon jól fel volt készülve minden kérdésre rögtön tudta a választ,de szerencsénkre nem fizettünk neki semmit mert ebből már tanultunk!én már csak akkor fizetek bár kinek is ha már kint vagyok és dolgozom!Ezt ajánlom mindenkinek!Nemrég ismét felhívtam egy számot Decemberi kezdéssel keresnek szobalányokat,karbantartókat síparadicsomba.Számlaszámot kaptam fizessek be ma 13óráig 10ezer ft.De semmi leinformálható ember,csak egy számlaszám név nélkül!!!Na erre sem kell jelentkezni úgy látom!!!Rövid időn belül a harmadik ember aki csak a pénzünket akarja,de semmi alátámasztás hogy valós lehet e a hirdetés!
2012. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/525 A kérdező kommentje:

Igen sajnos most ez nagyon jól működik amit írsz.Fizess be ennyit és ennyit(minél hamarabb) és akkor kiviszlek dolgozni,aztán se munka se pénz.

Egyet biztosan megtanultunk,hogy ELŐRE NEM FIZETÜNK csak ha már ott van a munka.

Nagyon nehéz valós munkát találni és megbízható munka közvetítőt.Hamar elveszti az ember a bizalmát mégpedig a hasonló esetek miatt amit írtál.

Köszönöm,hogy megosztottad a tapasztalatodat és normálisan meg is fogalmaztad.

Sok szerencsét a továbbiakban!

2012. nov. 27. 10:38
 416/525 antiapu ***** válasza:
75%
Csak érdeklődnék Szabolcs azt mondta az interjúban hogy 30 embernek visszaadta a pénzét /bár nem irt vissza ide senki hogy megkapta/ kb 50-nek pedig tartozik akkor ki dolgozik kint???? Miből alkalmaz titkárnőt ha nem indulnak kint munkák és nem kap kintről pénzt????Csak nekem gyanús???????
2012. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/525 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mindenki kidühöngte magát? Vagy mindenki visszakapta a pénzét? Vagy mindenki megkapta a végleges munkábaállásának időpontját?
2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/525 Trilog ***** válasza:
23%
Rossz hírem van az ide irogató negtív embereknek!Szabi már adott vissza pént!Egy ismerősöm,annak párja és testvére is vissza kapták a befizetett összeget!Mi még nem kaptuk vissza és jelenleg nem is tartunk rá igényt,MI dolgozni szeretnénk,és mi még bízunk benne!Hogy miért?Felhívtam több telefon számot is munka ügyben és senki nem ígért 2-3hétnél előbb munkát!Mindenki pénzt kér előre,de semmi alátámasztás arra hogy valós e az állás,mint már írtam.Nem vállalják a személyes találkozást,név nélküli számlaszám :))Szabolcs a mai napig elérhető,találkoztunk személyesen.Mindenki hibázhat,a lónak is négy lába van mégis megbotlik :))ÉN személy szerint még bízom benne!
2012. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/525 A kérdező kommentje:
Sajnos Mi még nem kaptuk vissza:(!!!
2012. nov. 28. 08:07
 420/525 anonim ***** válasza:
Talán a Makadám úr elárulja, hogyan kell könnyen a káralapból visszakapni a befizetett összegeket..
2012. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!