Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/525 nono19790503 ***** válasza:

A györi apron is hirdet ujra!

[link]


Így:

Külföldi állásajánlatok

Szeretne külföldön dolgozni? Építőipari, gyári, takarítói munkára való közvetítéssel foglalkozunk. Ha felkeltettük érdeklődését, keressen bizalommal.


12/03 12:38

Állás, Munka

GyőrN: Szabolcs

T: +3696952574

C: 9022 Győr, Árpád u. 45

Ár: 10

2012. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/525 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Mi már megettük a feljelentést ellenük. Mivel írunk neki, hogy agya vissza a pénzt, se pénz se válasz.A türelmünk elfogyott,én azt mondom, ha valaki még tenni akar feljelentést tegye meg nyugodtan.
2012. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/525 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember BETEG!!! Még hogy bizalom....!!!

Az ő pénzükből akar minket "kárpótolni" ?

2012. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/525 anonim ***** válasza:

Emberek!!!

A ti helyi rendőrkapitányságotokon is meg lehet tenni a feljelentést, s ők majd továbbítják a Győrieknek!

Sőt, levélben is meg lehet tenni igazolva magunkat!

2012. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
Csilla igen csendben van...
2012. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/525 anonim ***** válasza:
100%

Zsolt!

Szerintem az a lányi is rájött, hogy a Bugár Szabolcs egy csaló!!!

2012. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/525 anonim ***** válasza:
100%
Tudja valaki, hogy hány ember feljelentése kell ahhoz, hogy ilyen csaló embereket börtönbe zárjanak?
2012. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/525 anonim ***** válasza:
100%
A kedves győri FM rádiós úr nagyon elhallgatott, eddig tartott nála az oknyomozás?
2012. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/525 anonim ***** válasza:

Külföldi állásajánlatok

Szeretne külföldön dolgozni? Építőipari, gyári, takarítói munkára való közvetítéssel foglalkozunk. Ha felkeltettük érdeklődését, keressen bizalommal.


12/03 12:38

Állás, Munka

GyőrN: Szabolcs

T: +3696952574

C: 9022 Győr, Árpád u. 45

Ár: 10

2012. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/525 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nyomon követtem minden fejleményt az oldalon, ugyanis én is és párom is érintettek voltunk/vagyunk. Mi gyári munkára jelentkeztünk, de nálunk sem történt semmi más csak a halogatás kifogás. Az a legnagyobb probléma, hogy hiszékenyek az emberek és a munka és jobb élet reményében bizalmat szavaznak egy olyannak mint a kedves Bugár Szabolcs, miután szembesültünk azzal a ténnyel, hogy ebből semmilyen munka nem lesz, bementem személyesen az úgynevezett irodába, persze a Szabolcs nem volt bent csak a Krisztina megkérdeztem, hogy mikor lesz munka de a válasz az volt, hogy nem tudom ahogy minden más kérdésemre is. A Szabolcs azt írta, hogy ő mindenkinek vissza fizet mindent, én személy szerint 8x mentem be hozzá mire nagy nehezen kitudott fizetni minket, hozzá teszem azt is úgy hogy mikor mi bementünk a pénzért akkor húzott le 4 férfit ahogy kiderült, ugyanis miután mi kijöttünk az irodából ők megvártak minket, hogy megkérdezzék milyen tapasztalattal vagyunk a Szabolcs által ígért munkáért....én nem rágalmaztam csak elmondtam a sajátos tapasztalataimat innentől kezdve, hogy ők bíznak vagy nem nem rám tartozik. Ja és hozzáteszem mi is feljelentettük csalás vádjával. És ahogy olvastam a Szabolcs azzal vádaskodott, hogy Győr legjobb ügyvédje dolgozik neki na ez az amin nagyot röhögök csak mivel nekem mikor a pénzemért sokadszorra bent voltam a következőt mondta idézem: jelenleg még a cigit is hitelre vettem, ma biztos nem tudlak kifizetni :D:D, kérdem én akkor miből fizetne ő egyáltalán ügyvédet, vicces. És még azt hozzá tenném a Szabolcs azt mondta, hogy az ilyen emberek végett mint mi nem tud kimenni a többi mert visszakéregetjük a pénzt és, hogy szíve szerint kiírná ide a számom, hát nyugodtan mondtam neki.

Gondoltam megosztom a sajátos véleményem, azt csak lehet egy szabad országban.

2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!