Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
 521/525 Makadám László ***** válasza:
100%

Sziasztok,már az ügyészség nyomoz.

Mivel már bűncselekmény.Engem is újra ki hallgattak.

Mindenkit meg keresnek ezért megy ilyen lassan...

Még azokat is akik itt írtak.

Túl sok az áldozat és nem is mindenki tett feljelentést.

Ráadásul Nemzetközi lett az ügy mivel vannak Szlovák áldozatok is.

Szerintem legyünk türelmesek,a Rendőrség had végezze a dolgát.

Előbb utóbb eljön a tárgyalás napja......

2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 522/525 anonim ***** válasza:
Szerintetek mennyi idő kell még a rendőrségnek, hogy kivizsgálja, hogy sok-sok embert becsapott Szabolcs?
2013. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 523/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

na emberek. én ma kézhez kaptam a határozatot.

BSzNé, PK, és a többiek ellen megszűnt a nyomozás, illetve megrovásban részesültek. Szabolcs ellen vádemelés lesz (ha jól olvastam).már csak egy a kérdésem. ha van 297 sértett...akkor miért VÉTSÉG??? nem bűncselekmény???? vagy annyi ember visszakapta a lét, hogy már csak vétség? (asszem 50.000ig az).

2013. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 524/525 A_Kittina válasza:
100%
Sziasztok. Én a napokban kaptam levelet a Járási Ügyészségtől, hogy vádemelésre kerül sor Szabolcs ellen. Én is tavaly novemberben szerettem volna kimenni általa külföldre dolgozni és sosem jelentkezett mindig nekem kellett keresni őt. De vele talán egyszer tudtam beszélni, mindig a felesége vette fel a telefont, de mindig jöttek a kifogások. Most alszik, most fürdik, most kórházba van. És egyszer csak jött egy email, hogy mostanában nem tud kivinni külföldre, és döntsem el, hogy várok e még vagy nem és akkor visszaadja a pénzemet. Felhívtam h kérem vissza a pénzemet és felejtsük el egymást. Én végül is visszakaptam a 20 ezremet, de melóm nem lett. Kb 3-4 hónapot vártam hogy kivigyen. De ahogy olvasom az előttem írókat, sokan rosszabbul jártak.
2013. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 525/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
hello :) mi lehetett a per vége?
2020. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!