Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
 481/525 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Mi tegnap voltunk a rendőrségen, mert fényképes azonosítást kértek tőlünk. Úgy hogy már valami lesz.
2012. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/525 anonim ***** válasza:
Itt a Karácsony! senkinek nem hiányzik a pénze???
2012. dec. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 483/525 anonim ***** válasza:
100%
Naponta írom neki az e-mail-eket, de egyre se válaszol! Pedig karácsonyra jól jött volna az a 20 ezer Ft...ekkora egy sz.rházit én még nem láttam. Gerinctelen, semmitérő ember. Remélem lesz annyi feljelentés hogy beidézzék, mert akkor a szemébe is nézhetek....és újra hirdet minden héten...
2012. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 484/525 anonim ***** válasza:
100%

Emberek!

A Szabolcs eltűnt, mint a kámfor!!!

Jan.elején ha nem szolgál használható információval, akkor összeszedjük az embereket, s megindítjuk a LAVINÁT!!!

Sok embernek tartozik még, és akkor börtönbe fog kerülni csalásért!!!

2012. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/525 anonim ***** válasza:
Mit jelent a január eleje? Szóljatok, hogy csatlakozni tudjunk! Többen vagyunk mi is :-(!
2012. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/525 anonim ***** válasza:

Az ünnepek után felhívom, s ha nem tud érdemleges munkát ajánlani, akkor irány a rendőrség!

De abban biztos lehet, hogy akkor nem egyedül leszek, mert összetoborzom az embereket!

A rendőrségen meg majd magyarázkodhat, mert akkor már lesz mit!!!

2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
Bugár Szabolcs mentes 2013-at mindenkinek :)
2012. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/525 Gábor0429 válasza:
100%
Nekem ez az embernek nem nevezhető roncs az anyagi csőd szélére juttatott. Kezdődött sztorim múlt év augusztusában, munkahelyem feladtam, családomnak jelzáloghitele van, ezen akartam segíteni. A legutolsó pillanatban mondta le a gipszkartonos állást ausztriában, benzinpénz ugrott, jöhettem haza Baranyába. Hitegetett fél éven keresztül külömböző dátumokkal.December 18-án szórólapoás munkakört ajánlott, persze ez tuti, hát nehezen megtakarított pénzemből társammal újra irány Győr. Odaad egy számot, egy címet, hát induljunk el bécsbe. Ausztriában kint vagyunk, hív, hogy vissza kéne menni magyarba 2 emberért. Mire vissza értünk, Szabolcs sehol, két ember sehol, nagy nehezen telefonon utolérve kijelenti, hogy nem lesz munka. A kapott számot felhívtuk, az illető akit kollégájának nevezett nem is tudott Szabolcs barátunk létezéséről, állítása szerint több magyar is volt aznap kint, akiknek nem tudott munkát biztosítani, mivel : fizetés pontosan fele annyi, azaz 500 euró, nagy nehezen talán 800. Saját kerékpárral kellene rendelkezni, na ilyenről szó sem volt. Győrben éjszakáztunk az autóban, haza jönni már nem tudtunk, ugyanis eltankoltuk pénzünket feleslegesen. Az sem érdekelte volna ha az utcán megfagyunk. Másnap reggel, nagy nehezen elő tudtuk csalni állítólagos irodájából, természetesen nem egyedül jelent meg, féltette a mocskos hitvány életét, egy Kisalföldi nevezetű börtönviselt tirpákkal bújt elő. Délutánig ismét vártunk, pénzt legalább a haza útra nem adott, szerencse hogy voltak barátaink akik segítettek. Minket 5000 Ft-os közvetítési díjjal húzott le, nem 20 ezerrel, de a benzinköltségünk matricákkal cirka 50 ezer. és ez csak a második út költsége! Szóval, csatlakozom, akármilyen módon fogjunk össze, derítsük még ki hogy kiket csapott be, és egy kollektív intézkedéssel hajtsuk be elveszített pénzünket. molnar0429@freemail.hu ezen az email címen tudunk beszélni. Nem fogják a családom és a fejem fölül a házat elvinni miatta. egébként, maga a Worbau nevezetű cég nem létezik az országos nyílvántartásban, utána nézettünk. Ne hagyjuk ennyiben!
2013. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/525 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Nagy Rudolf vagyok. Én és a párom már megtettük a feljelentést és ezt ajánlom mindenkinek, aki szeretné a pénzét. És persze minél előbb szeretné! Mi is szeptemberben ugortunk bele a dologba. Decemberben még könyörögtem a pénzünkért, majd feladtuk. 40.000 forintunk bánja. Nem is beszélve, hogy munkanélküliként mi is lemondtunk egy másik munkát ez miatt, hiszen olyan biztosra ígérték a munkát. Úgyhogy ez miatt itt már nem csak erről a pénzről van szó! Hamarosan kommunikálok majd az ügyvéddel és kártérítést is fogok kérni. Azt hiszem ez az már alap. Mindenesetre ha valakinek segítség kell, írhat nekem is. Tegyük fel az i-re a pontot!

nagyrudolf@citromail.hu

2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 490/525 anonim válasza:
100%

Sziasztok

Én tegnap kaptam levelet a rendőrségről nem szabálysértési eljárás lesz belőle hanem bűncselekmény mert a mi emberkénknek vannak ezen kivül is ugyei mint megtudtam.

Aszt is mondta aki foglalkozik ezzel az üggyel hogy a családsegítő lehet hogy nem az de valami szervezet vissza adja a zsetont elméletileg. Megkeresem a szervezet nevét és ki fogom írni de most nincs nálam a papir.

Sok sikert mindenkinek.Ja és remélem szabolcsi romák kezelésbe veszik amikor bekerül:) :)

2013. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!