Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/525 anonim ***** válasza:

Ha az ember jobban belegondol 1 millió ft tűnt el a zsebéből. Emberhiány hogyan lehetett, mikor az egyik kör email-ben 107 embert értesített. Én azt gyanítom, hogy a megélhetésére, az irodabérlésre, az alkalmazottra ment el az a sok pénz, s az sem mellékes, hogy ezt a vállalkozást ő nem a saját zsebéből indította el.


De visszatérve, hogy miért nem indult már el nov.5.-én, mikor neki jóval több, mint 100 ember fizetett csak a gyári melóért!!! Ezekre a kérdésekre nem tud, s már nem is fog értelmes választ adni. De valószínűnek tartom, hogy az elfogyott pénz lehet az oka!!!

2012. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/525 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegye elő a gerincét a fogasról, és vallja be, hogy tehetségtelen hozzá, vagy pedig egy nagyon jól megszervezett bűnszövetséggel találtuk szembe magunkat. Akik olyan meggyőzően tudnak hazudni, mintha a bibliából olvasnák :-( !
2012. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/525 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Akik nem kapták meg a pénzüket, mindenképpen tegyék meg a feljelentést. Összeadódik az összeg, és nagysága alapján lehetséges, hogy ez már bűncselekmény, és nem vétség.. azonkívűl nem lehetséges, hogy decemberben leállnak a gyárak Ausztriában? A végén kiderül, h rúdtáncosok kellenének?? :( Szégyen
2012. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/525 anonim ***** válasza:
Hányan tehettünk feljelentést szerintetek?
2012. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/525 anonim ***** válasza:
Hol vagytok emberek? Ki megy a rendőrségre? Nem lesz gyári munka munka!!! Mire várunk???
2012. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/525 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel jövő héten feljelentjük Bugár Szabolcsot!!!

Ez az ember takarítói, építőipari , gyári munkát is hirdetett, és senki sem jutott ki általa dolgozni. Megtévesztésért, csalásért kell felelnie, s ez már nem szabálysértés, hanem bűncselekmény. Sőt ha kell a médiát is megkeressük, s lerántsuk róla a leplet!!!

2012. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/525 A kérdező kommentje:
Nekünk ígéretéhez híven(élő rádió műsor) még mindig nem fizette vissza a pénzünket.A telefon vagy kikapcsolva vagy fel sem veszi!
2012. dec. 3. 15:00
 448/525 Trilog ***** válasza:
11%
APRÓD-on ismét megjelent a hirdetés!Nincsen ezzel semmi baj,csak ne kérj Szabolcs addig semkitől pént amíg nem jutott ki az illettő mert ez nagyon nem fer...!Én még mindig várok,hiszek benne hogy lesz ebből még vmi...Mivel tudod Szabi hogy ki vagyok Trilog néven,add meg nekem azt a lehetőséget hogy valami jót is írhassak még ide rólad!!!!
2012. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/525 anonim ***** válasza:

Mégis miből adná vissza a pénzt? Hisz elfogyott!!!


Trilog! A gyári munka IS elúszott!!! Miben bízol még???

2012. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/525 anonim ***** válasza:
Kedves Trilog! Milyen hírdetésük jelent meg az Apródon?
2012. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!