Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
 401/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
0%

A baj, hogy az embereknél a "megvilágosodás" sokszor el se jön! A napokban felhívtam egy másik közvetítő céget. Németországi mosodákkal (12-VEL)állnak szerződésben. Talán egy kicsivel bővebb tájékoztatást kaptam, de a lényeg ugyanaz volt. Ők közvetítői díjat nem kérnek (ami eléggé meglepő a mai világban), de szó szerint azt mondta:" ELŐFORDULHAT, HOGY KÉT HÉTEN BELÜL, DE AZ IS LEHET HOGY CSAK 2-3 HÓ MÚLVA TUDOK MUNKÁT AJÁNLANI.

Igen, a Szabolcs ott hibázott, hogy nem adott megfelelő tájékoztatást! De könyörgöm, más ember sosem hibázik???


Büszkék lehetnek azok az emberek magukra, akik elvették a többi ember elől a munkalehetőséget!!! Miért nem lehetett ezt csendben elintézni, miért kellett vkit így meghurcolni? Ha ő egy csaló lenne, akkor a rendőrség vizsgálódna, s gondolom eredményre is jutna.

Senkinek eszébe se jutott, hogy talán össze is jöhet ez a munka???

2012. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/525 anonim ***** válasza:
18%
Császár Csillának: teljesen egyetértek veled!
2012. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/525 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Makadám László,az a kérdésem lenne,hogy mikor fizetett és minden esetben fizet-e az áldozatsegítő alap,mert én is holnap fel jelentem a Szabolcsot.
2012. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/525 anonim ***** válasza:
100%
Itt lehet megtenni a feljelentést,még csak be sem kell fáradni a kapitányságra: gyorrk@gyor.police.hu
2012. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/525 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Szabolcs!Mivel nem elérhető itt üzennék önnek,tudom,hogy olvassa ezt az oldalt.Szerezhetne néhány jó pontot magának,ha felvenné a telefont és vissza adná azoknak a pénzt akik vissza szeretnék kapni,ahogy azt a rádióban is ígérte.Közelednek az ünnepek,és a maga lelke is kicsit megkönnyebbülne ha vissza adná a szomorú helyzetben lévő emberek pénzét,hiszen van aki az utolsó pénzét adta oda,bízva a munka reményében,hadd legyen boldogabb a karácsonya a megtévesztett embereknek.Gondoljon a gyerekekre,kapnak vajon karácsonyi ajándékot?...hát nem biztos,mert kell majd a villany számlára,a tüzelőre,kenyérre,cipőre...az ön gyermekének milyen karácsonya lesz?.ezeknek az embereknek a pénzéből kerül minden jóra gondolom.

Rajta Szabolcs itt az idő ,hogy némi emberséget mutasson és adjon lehetőséget ,hogy ne legyen szomorú a karácsonyunk.Köszönöm,egy reményvesztett dolgozni akaró asszony.

2012. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/525 antiapu ***** válasza:
100%
Tehát akkor itt csilla szerint itt csak "sötét,bunkó és ostoba emberek " vannak fent mondja ezt dgy olyan valaki aki már egy csomó dmberel összeveszet itt az oldalon hogy védje szabolcsot.Tehát akkor szerinted szó nélkül kéne hagyni hogy más a mi pénzünkböl jól éljen? Vagy esetleg még küldjünk egy kis pénzt neki??? Na most akkor ki az ostoba,sötét? Az aki viszakéri a pénzét vagy az aki HÜLYESÉGEKET beszél? Tudatlan vagy esetleg rokon vagy?
2012. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/525 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok, töbsszöri e-mailre sms-re már már alig reagált sz. akkor is csak, hogy már küldöm, holnap küldöm, ma már feladom válaszok jöttek... persze nem érkezett meg sehova a pénz. 2napja pedig ezt a választ kaptam, hogy ne haragudj Laci, de banki kölcsönt kell nekem is felvennem, hogy visszatudjam adni a pénzt!köszönöm türelmed!...ennyit a becsületese sz.-ről..
2012. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/525 anonim ***** válasza:
Kinek van már munkahelye azok közül, akik megtették a feljelentést?
2012. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/525 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy a Szabolcs ismételten bemegye a a rádióa? Nem tudjátok megtörtént?
2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/525 Fodor T ***** válasza:
100%
Szabolcs járt nálam. A vele készült beszélgetést hamarosan kirakom. Jó néhány dolgot hihetően cáfol. Nem dolgom az igazságtétel. Az én dolgom a tájékoztatás. Ezt folyamatosan meg is teszem!
2012. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!