Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
48%

Miért hiszi mindenki azt, hogy olyan HŰ DE EGYSZERŰ kimenni Ausztriába dolgozni?

Szinte soha nem tudni, hogy 3 hét vagy 3 hónap telik el addig.

Úgy gondolom, hogy elég sokat megéltem már, hogy legalább 90 százalékban kiszűrjem a csalókat.

Nem tartom magam tévedhetetlennek, de én tudok várni a munkára, talán ezért is próbálok még bízni.

Az otthon végezhető munkákat pedig nem szabad komolyan venni, mert ritka a valós....örülj, hogy csak ennyit buktál!


Amúgy én bízom magamban, s általában az ösztöneimben is!!!

Bejártam fél Európát, több ezer km-re egyedül, ahol csak magamra számíthattam....s ezt mind munka miatt.

Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell más véleményét meghallgatni....de nem kell senkire RÁERŐSZAKOLNI A SAJÁTOTOKAT!!!

2012. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/525 anonim ***** válasza:
59%
Császár Csilla: Ha valaki munkaközvetítő, akkor legyen is az, ne pedig mint egy szektavezér, vezesse a nyájat. De hogy Szabolcs felett állhat valaki, aki lefölözi a lóvét, az kukk. Ha pedig ilyen nehézségek merülnek fel, egy profi kivédi, és nem hónapok alatt, hanem napok alatt, és nem a titkárnőre fogja, hogy ő miatta hiúsul meg a kiutazás immáron ki tudja hányadjára. Na erre válaszoljon, ha már ennyire Szabolcs hívő!
2012. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/525 Makadám László ***** válasza:
31%

Kedves Csilla ha ez a neved és igen ezt mindenki olvassa még a Rendőrség is.És ez nem titok hisz nyilvános fórum.

Kedves névtelen te lehetsz az unoka testvér.Ha választ akarsz menj be a Rendőségre ott szívesen adnak felvilágosítást ha tényleg az vagy akinek itt elő adod magad.És az hogy össze akarjátok ugrasztani az embereket azzal már elkéstetek.Csilla akarsz kielégítő választ akkor Rendőrség ott meg tudsz mindent.Persze ha az igazságot keresed.

2012. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
100%
ÉN BÍZOM AZ ÖSZTÖNEIMBEN, CSUPÁN ENNYI!!! :)))
2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:

Kedves László!!!

Én csak arra várok, hogy mikor lesz az orvosi...a többi már nem számít :)

2012. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/525 anonim ***** válasza:
100%
Látok én itt hideget meleget, bár már visszakaptam a pénzemet a barátnőmmel együtt. Szeretnék neked hinni Szabolcs, és őszintén remélem, hogy sikerül győztesen kikerülnöd ebből a csatából!!! Sok sikert!
2012. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:

Olvassa a rendőrség...?

Ez most baj? :)))

2012. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/525 anonim ***** válasza:
59%
Sok mindent nem értek én már itt, sokszor úgy tűnik, mintha a munkavállalók lennének már egymás ellenségei. "Én még reménykedem... én nekem pedig vannak információim, hogy ti pedig nem mentek dolgozni Szabolcs által, de csakazért sem mondom el, hogy miért"! Ez már minden de nem információ cserére való oldal. Hol van a drága FM rádiós "kollega", aki egy lájkkal sok minden bizonytalanságot el tudna oszlatni. Ugyan miért nem jelentkezik.. Nem nőtt eléggé a hallgatósága?, vagy nem sikerült a felvétel, vagy ő is volt a rendőrségen és mindenki menjen el, akit érdekel az ügy kimenetele? Egy igazi rádiós, ha belekezd egy "oknyomozásba", akkor be is fejezi... Ez minősíti a győri FM rádiót is!!
2012. nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/525 A kérdező kommentje:
Nah Csilla,ha Te ennyi helyen jártál és ilyen jó szimatod van akkor sok sikert.De egy kérdésre sem tudsz Te sem válaszolni amik itt felmerülnek.Csak azt hajtogatjátok a "névtelennel" együtt,hogy bízni kell Szabolcsban és,hogy a kiútázás szinte természetes,hogy csúszik.Úgy vélem kicsit rózsaszín fátyol van a szemetek előtt.De hidd el nem kívánok Én Neked rosszat.Ismételném Önmagam,ha kimész Sz. által dolgozni akkor azt kérlek írd meg itt és persze Te is névtelen.Köszi
2012. nov. 24. 07:42
 390/525 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje"

Én egy szóval sem mondtam, hogy nekem közöm lenne ehhez a céghez. Csak olvasva a kommenteket amiket már írtok az már egy krimibe illő dolog. Az előző kommenteket visszaolvasa, valószínű, hogy Győr és környékére való a fél társaság, sokkal egyszerűbb lenne az ottaniaknak kideríteni mi a valóság, nem pedig a távolabblakók idegeivel játszadozni.

2012. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!