Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/525 Zsolt0622 ***** válasza:
74%

de ha itt tartunk. nekem megvan a tegnapi interjú. de nincs linkje,semmi...csak sima mp3...

ki volt az,aki riasztott a rádiót? ÉN.

látja névtelen... ahogy eddig sem,most sem ültem a valagamon. nekem megvan a felvétel. sorry.

2012. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/525 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, hogy még sokan ülnek és reménykednek. De amit önök ketten tesznek az már nevetséges, kicsinyes, és rettentően gyerekes. És akik nem írják ki a nevüket, az mennyivel "gyávább" öntől "Zsolt"!
2012. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:

Valószínűleg az a nagy helyzet, hogy SEMMIT sem találtak a Szabolcs ellen!!!

EMBEREK! A bűnössége egyáltalán nem bizonyított!!!


Mi kitartunk melletted Szabi, NE ADD FEL!!!

2012. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/525 Zsolt0622 ***** válasza:

asszem befejeztem a kommentelést.

szomorú,h itt tartunk.

én pl nem mondtam önre semmit,kedves névtelen.

2012. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/525 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű, hogy igaza van a Császár Csillának. Más eset, de érdemes elolvasni. Otthon végezhető munkát hírdettek, min. összegért: 1000.-Ft-ért: be lett fizetve a pénz, de természetesen nem érkezett érte semmi. Ellenben jött egy rendőrségi idézés, hogy tanuként meghallgatnak. Tanulság, valaki bejelentette őket: egyből rászáltak a bankszámlájára, illetve a levelezésére és azonnal eljutottak mindenkihez, akik érintettek voltak. Akkor el lehet gondolkodni ezen az eseten is...
2012. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/525 anonim ***** válasza:
Zsolt0622 viszont nem is tett semmi konkrétat, hogy segítsen, csak feldobta a magaslabdákat, most is szinte henceg a hangfelvételével, hogy önnek meg van.... és mit tegyenek azok az emberek akik nem tudták valami oknál fogva meghallgatni, csak akkor, ha valaki felrakja a netre?
2012. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/525 A kérdező kommentje:

Csilla és "Névtelen" kommentelő!

Ne haragudjatok de nincs igazatok.Nem 2-3 ember kéri vissza a pénzét hanem nagyon sokan.Nagyon sokan vannak akik bedőltek Nekik és hónapok óta nem viszi őket ki,ismétlem hónapok!!!

Ha annyira tiszta lenne a Szabolcs akkor miért tagadja le folyton magát???Miért más veszi fel a telefonját és magyarázkodik helyette illetve semmi konkrétumot nem mondanak???HM???Hogy lehet,hogy Bécsben van kedd óta és közben tegnap bent volt a rádióban?

Nekem is megvan a hanganyag de,mint írta Zsolt sima mp3-ban van meg és így nem lehet ide felteni.De ígérem írok F.Tamásnak,hogy tegye fel.A műsorban össze-vissza beszélt.Konkrétan hazudott!!!Azt állította,hogy velem beszélt és már intézés alatt van az Én és a férjem kiutazása(elég kicsinyes szóhasználattal)!!!Nos Én nem is akartam kimenni dolgozni(csak a férjem),nem is beszéltem vele!!!Akkor miről beszél könyörgöm?????

2012. nov. 23. 20:21
 378/525 A kérdező kommentje:
A férjem is így hit Bennük,mint Ti.Csak amikor hosszú-hosszú hetek telnek el és semmi reakció vagy csak kifogás akkor felnyílt a szeme!
2012. nov. 23. 20:27
 379/525 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Hova küldi a pénzt, ha se címet, se számlaszámot, se semmilyen adatot nem kért?

Szünetelteti vajon a vállalkozását? Rengeteg a kérdés bennem!

2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/525 A kérdező kommentje:
379-es!Nah látod ez jó kérdés.Azt mondja,hogy mindenkinek vissza küldi.De hova????
2012. nov. 23. 21:17
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!