Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/525 nono19790503 ***** válasza:
100%

Sziasztok!!

Én is beszéltem velük több alaklommal,de hála isten nem kötöttem velük szerzödést!!!Mondjuk a Czucor G utcai iroda már nekem gyanús volt,beterelnek bennünket egy lakás konyhájába,ahol a gáztüzhely rózsáival fütenek!!!Ilyen apróságokra sem figyeltek!!!!A mai világban mindenki akar menni külföldre dolgozni a jobb lét reményében,el hiszi azt vki,hogy visszamondja pár ember az ilyen lehetöséget,és azért nem indulnak ki a turnusok???Ha ha!!

A slusszpoén,miután többször váltottam emailt Pénzes Krisztinával,a mai napon az alábbi emailt kaptam töle,idézem:

"Pénzes Krisztina vagyok. A tegnapi napig Bugár Szabolcsnál dolgoztam. Sajnos későn jöttem rá, hogy hiba volt és nincs semmiféle külföldi munkaközvetítés!!

Amennyiben Önnek van már szerződése vagy regisztrációs lapja, kérem hívja fel a Szabolcsot (06302926470-es telefonszámon) és kérje vissza a pénzt! (Teljes diszkréciót kérnék)

Szeretnék elnézést kérni és sok sikert kívánni a munkakereséséhez! "

Várom a véleményeket!!Ja és a youtubos videókon láttam a Bugár urat,hát had ne mondjam!!Ha személyesen találkoztam volna vele,én biztos nem adok neki egy fillért sem,max egy kis vasat,aluminiumot!

2012. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
hopppáááááááá......most borul még csak a bili.....
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/525 anonim ***** válasza:
Az elözö ironak üzenem és a többi ironak hogy a pénzes krisztinát azért bocsátottam el mert hallgatam a riporterre hogy egy komolyabb munkatársra van szükségem amit mondok azt meg és ugy csinálja ahogy mondom nem pedig nem foglalkozik a kuncsaftokkal azaz nem tájékoztatja önöket amiböl vannak a nehézségeim ezuttal szeretnék személyesen elnézést kérni a továbbiakban személyesen és egy normális alkalmazottal nap mint nap tájékoztatjuk önöket majd az uj állásokrol és az indulás pontjairol.Maradok tisztelettel Bugár Szabolcs
2012. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

ekkora álszent embert..atyaisten :(

"a Katika ki fog menni dolgozni a kisférjével együtt..."

hát milyen duma ez? a másik: az ex-titkárnőjére verni a balhét...

hááát....Szabolcs. maga semmiben sem hibás...????

2012. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/525 A kérdező kommentje:

Szerintem innentől kezdve nincs miről beszélni.

Én tuti elsüllyednék az Ön helyében Sz.

2012. nov. 22. 19:38
 336/525 A kérdező kommentje:
Ki kapta vissza már a pénzét????
2012. nov. 22. 20:17
 337/525 anonim ***** válasza:
A Pénzes Krisztinát nem a Szabolcs rúgta ki, hanem a kislány nem bírta tovább ezt a "munkát". Konkrét időpontot mondjon kedves Szabolcs, mert a "pár nap" nem tudni, Önnél mit takar.
2012. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/525 anonim ***** válasza:

Igen Szabolcs minden képpen konkrétumokat érdemelnek azok az emberek, akik még "kitartanak" maga mellett. A riport óta állandóan Bécsbe van, feltételezem intézkedik.

Amennyiben pedig igy van, akkor talán már tudja, hogy mikor indulnak a gyárimunkások, a takarítók, a csomagolók stb. Hónap nap konkrétan, vagy a maradék ember is megunja a várakozást szerintem!!!

2012. nov. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/525 anonim ***** válasza:

Szabolcs! Milyen új alkalmazottal? Milyen új állásokról? Mi van a régi beigért állásokkal? Szabolcs ugyan a Krisztina nem mondott semmit, folyton csak azt hajtogatta, hogy maga foglalkozik vele, maga tudja, de őt nem tudja adni, mert hol itt, hol ott van.

Ön szerint mi olyan nehéz abban, hogy ha ténylegesen van egy külföldi vállalkozóval szerződése, hogy a jelentkezőknek elmondja, illetve leírja, hogy mikor, hol találkoznak, és mikor állítja őket munkába, ne akarja már elhitetni mindenkivel, hogy két nappal az indulás előtt változik az időpont? Ahogy olvasom, bőven lett volna miből (létszámilag) feltölteni a hiányzó létszámot. Szerintem nincs is egyetlen vállalkozóval/sem alvállalkozóval szerződése. Szabolcs maga csak kapkod jobbra, balra és hitegeti embereket, családokat tesz tönkre. Megígérte, hogy mindenkit felhív, és pontos tájékoztatást ad? Emberek kit hívott fel a Szabolcs? Ajánlott valamit? Vagy csak annyit mondott, hogy most intézkedik és majd jelentkezik? Kérem írjon az, aki kapott tőle valamilyen konkrét választ!!

2012. nov. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/525 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szolló, én semmilyen telefont semmilyen körlevelet soha nem kaptam,ha reklamáltam még ők vontak kérdőre,mi az ,hogy nem kaptam.Mindent itt kell megtudnom már kétségbe vagyok esve,mert elszalasztottam álláslehetőséget,mert bolond voltam és hittem ennek az embernek.Most itt vagyok egy vas nélkül két szék közt a földön.A Szabolcs fel sem fogja,hogy mit művel,még nagyobb sz@rba taszítja az embert.De Isten lássa lelkemet én minden követ megmozgatok,hogy vissza adjam amit kaptam.Ha megdobnak kővel,dobd vissza sziklával,nálam ez a törvény!!!!
2012. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!