Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/525 A kérdező kommentje:

Tegnap ismét volt a rádióban Sz.

Ezt nyilatkozta:

"a Katika ki fog menni dolgozni a kisférjével együtt..."

A Katika az Én lenék és Én nem akarok kimenni dolgozni sőt nem is akarunk már vele kapcsolatban állni miután vissza fizette a pénzünket!!!

Azt nyilatkozta,hogy beszélt Velem.Nos ez egy baromság,mert nem beszéltünk vagy nagyon nincs rendben a memóriája!!!!

Ha lehet F.Tamás kérünk,hogy tedd fel a hanganyagot ide.Köszi

Szerintem a lényeg:NE FIZESSEN SENKI NEKI ELŐRE!!!!

2012. nov. 23. 11:21
 352/525 A kérdező kommentje:

Még egy információ.Most hívtam Szabolcs telefonját,ismét nem Ő vette fel hanem T.

Azt a tájékoztatást kaptam,hogy Sz. üzeni ma mindenkinek elutalta a pénzt!Állítólag kintről utal.

Élő adásban megígérte,hogy pénteken megkapom a pénzünket,eddig nem jött még semmi.

Más is számlára kéri a pénzét????

2012. nov. 23. 11:28
 353/525 anonim ***** válasza:
100%
Ez felettébb érdekes,hogy volt a rádióban,amikor a felesége azt mondta hogy egész hétvégén Bécsben van kedd óta,most akkor van alteregó is a Szabolcsnak.
2012. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 354/525 A kérdező kommentje:
Kedden is volt a rádióban és tegnap is.De remélhetőleg felkerül ide is a hanganyag és akkor biztos lehetsz benne.Különös dolgok ezek de már teljesen megszokott részükről....
2012. nov. 23. 11:35
 355/525 anonim ***** válasza:
100%
HOGYAN UTAL PÉNZT?????????ki adta meg a számla számát,ez ennyire sik hülye,hiszen egy analfabéta,mit ért az az utaláshoz????
2012. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/525 anonim ***** válasza:
Számlaszám megadása nélkül szeretnéd visszakapni a pénzedet?????
2012. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/525 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő,a kérdés nekem szól?

Az Én számlaszámomat tudja!Bár még nem utalt.

Viszont a telefonba a T. többes számban beszélt.Ezért kérdezem Én,hogy más is megadta a számlaszámát és utalással várja a pénzét???

2012. nov. 23. 13:51
 358/525 anonim ***** válasza:
Kedves Fodor Tamás! Kérjük rakja fel a youtubra az a második interjut is (állítólag a felesége is volt). Sokan várjuk.
2012. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/525 Makadám László ***** válasza:
Szép jó napot mindenkinek mindenki tudja hogy ki vagyok és tudom azt is hogy válaszokat vártok tőlem.Röviden a következőket mondhatom el nektek:B.Szabolcs és P.Krisztina sem ma kezdte ez tény.És mint sejtettem nem azok akiknek mondják magukat.Ez is tény.Sajnálok mindenkit de csak egy út van ha értitek.
2012. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 360/525 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Makadám László! Már bocsánat a kifejezésért, aki A-mond, mondjon B-t is és ne csak rébuszokban beszéljen! Akkor volt a rendőrségen és...

Mi az, hogy nem az akiknek mondják magukat?

Bővebb tájékoztatást remélünk öntől..

2012. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!