Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/525 A kérdező kommentje:
MI(én és a férjem,sógorom) nem vagyok közeliek sajnos és így ezért nehezebb a dolgom. :(
2012. nov. 24. 10:02
 392/525 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy Te indítottad el a kommenteket (ami majd utólag derül ki, hogy helyes volt-e), illetve Te szóltál a győri fm rádió munkatársának? Amennyiben igen, akkor szóljál már légyszi neki, hogy a kommentek szerint csütörtökön is bent volt nála a Szabolcs, akkor azt is pakolja már fel a youtubra.
2012. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
100%

"csakazért sem mondom el, hogy miért...!"


Ezt az 5 éves keresztlányom is írhatta volna akár...


Nincs rózsaszín fátyol...de igazad van, nem tudom a kérdésekre a választ!

De ti is úgy vádaskodtok, hogy nincs bizonyíték, amivel alá tudnátok támasztani.

2012. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/525 A kérdező kommentje:

A kérdést Én tettem fel miután nem elkezdett a kiutazás csúszni.Itt ez egy fórum ami arra szolgál,hogy kérdést tegyünk fel és az emberek tudásukhoz,tapasztalaikhoz képest válaszolnak is.

Nem,nem jól értelmezed,hogy Én kerestem fel a győri rádiót.

Viszont írtam Nekik,hogy tegyék fel.Remélem Én is,hogy felkerül ide.

2012. nov. 24. 10:41
 395/525 A kérdező kommentje:
javítanék az első mondaton:elkezdett a kiutazás csúszni.
2012. nov. 24. 10:42
 396/525 Fodor T ***** válasza:
74%

Azokat a beszélgetéseket amelyek még nem kerültek ki. most megosztom.

Bugár Szabolcs ismét bejött a stúdióba

http://www.youtube.com/watch?v=wGlTrL1viUg

Laci hívott, hogy mi is történt a rendőrségen

http://www.youtube.com/watch?v=PN2itmGovLk

2012. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/525 Zsolt0622 ***** válasza:
74%
Köszönjük Tomi és László!
2012. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/525 Fodor T ***** válasza:

Bugár Szabolcs menekülni kényszerül?

https://www.youtube.com/watch?v=JuSSOKPv0v4

2012. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/525 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy azért menekül, mert megfenyegették. Eddig mindenki csak számonkérte tőle a munkábaindulás időpontját, ill. a pénzét kérte vissza. Ki személyesen, ki telefonon, e-mailben.Ha meg egyedül van, ahogy ez a bizonyos Ernő mondja, miért nem társult be valaki hozzá, ha egyedül kevés ehhez a munkaközvetítéshez?
2012. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/525 anonim ***** válasza:
100%
Kedves mindenki! Mi van, ha a Szabolcsnak van igaza? Itt mindenki el tud számolni a lelkiismeretével? Hozzá, legjobb tudomásul szerint azért jelentkeztek az emberek, hogy munkát kapjanak. Kíváncsi lennék, hogy itt Mo-n mennyi idő után kapnak egyes emberek -közmunkánk - kívül valami normális, szakmájának megfelelő munkahelyet, és vajon mennyi marad a boritékba. Itt legalább volt valami remény, de 1-2 hónap utáni várakozás után ekkora lufit fújni az azért nem semmi. "itthol" Mo-on ennyi idő után kapott vissza - az ügyintéző gyorsaságától függően -, hogy mennyi ideig és mennyi pénz kapsz munkanélküli segélyre. Ja és ha jól értelmezem "segélyt" is nemsokára csak hitelbe kapsz majd az önkormányzatoktól.... Tehát ma az ezen az oldalon csetelgető emberek menjenek jó nagy számmal a templomba ott talán megvilágosodást szereznek.
2012. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!