Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/525 anonim válasza:
100%

ÜDv mindekinek!

Azok közé tartozom akik holnapután indulnának kedves Szabolcsunkkal Bécsbe orvosi vizsgálatra a munkához.Ehhez képest tegnap telefonáltunk vele,azt mondta este 8ig telefonál a pontos időponttal. Mondanom sem kell hogy nem tette. Ma már ki van kapcsolva a telefonja. Tegnap jutott tudomásomra jutott h P.Krisztina (akit mellesleg ismerek régebb óta személyesen) már nem dolgozik neki ez miatt a bizonytalanság miatt hagyta ott a győri irodának nem nevezhető sátrat. kedves "Trilog" nem tudom hogy ezek után még hogy bizhatsz benne,te dolgod. Itt nem arról van szó h egyik napról a másikra munkába akarnak állni az emberek. Itt a Szabolcs aki azt mondta hogy egy hónapon belül kezdés van,meg kiutazás meg stb. Nyilván ha nem igéri ezt akkor az emberek sem zaklatnák ahogy közeledik az időpont hogy válaszokat kapjanak. Érdeklődnék hogy akik már októberben feljelentették miért nem jutottak vele semmire? hogy csinálhatja ezt tovább hogy újabb 30-40 embert vert át november hónapban? Tényleg várnám én is azoknak a jelentkezését akik visszakapták a15 ezer forintot.....És aki a napokban tervezi az újabb feljelentést az maga mellett tudhat még 3 embert aki támogatja ebben.

2012. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/525 Trilog ***** válasza:
Kedves Valaki :) Mi is voltunk bent a rendörségen anno hogy feljelentjük a Szabit,de mivel tudom hogy vannak ismerőseim akik vissza kapták a pénzüket mint írtam,nincsenek kétségeim!!A feljelentést mindenki önszántából megteheti!!Akár milyen munkahelyre jelentkezel ott is hónapoket kell várnod míg választ kapsz hogy eggyáltalán alkalmas vagy e munkára.Igen,abban hibázott a Szabi hogy mindig tolódnak az időpontok!Azt is tudom mindenki azért szeretne kijutni mert itthon nem fizetik meg a munkánkat,de ha valaki nagyon menni akar az biztosan talál kint munkát!Mindenki megteheti hogy autóba ül,felkeresi kint a gyárakat és ladja az önéletrajzát ami max az utiköltségedbe fog kerülni!!Én nem beszélek németül ezért vagyok kénytelen hagyatkozni egy közvetítőre!!A Szabi nincs kikapcsolva,én ma már kétszer is beszéltem vele!Ha a rendőrségre mész feljelentést tenni,attól te még vissza kapod a pénzed,de munkád nem lesz!!!Nincs több hozzáfűznivalóm,mindenki cselekdjen belátása szerint!!Én is így teszek!!!!!!!!!!
2012. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/525 anonim válasza:
100%
reggeli órákban azt mondta 11órakor visszatelefonál mert épp tárgyaláson van. 11 óra óta "a hívott szám átmenetileg nem kapcsolható" . Nálad ez nem azt jelenti hogy ki van kapcsolva? :)
2012. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/525 anonim ***** válasza:

Szia Trilog!


Megkérdezhetem, hogy mire jutottál a Szabival, mondott neked a 30.-ával kapcsolatban vmit?

Köszi!

2012. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/525 anonim ***** válasza:

Engem ma hívott és a páromat is, hogy dec.10 orvosi .

Valakit hívott még?

2012. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/525 anonim válasza:
100%
Mi történt, hogy már december 10e lett? Én eddig nagyon reménykedtem és bíztam eddig hogy lesz azért valami a munkából, de most már kezd elszállni a kétely.Úgy gondolom egy ideig lehet az embert hitegetni, na de ez már sok! Ha létezne a gyár akkor vagy kell a munkaerő vagy nem.
2012. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 427/525 anonim válasza:
100%

Ha tudnék annyira németül már biztos kiderítettem volna, hogy létezik e ez a gyár. Annyit tudok, hogy van Bécsben egy henkel gyár, de ez nem az ahol a "munka" lenne mert ez nem most épült. 1030 Wien Erdbergstrasse 29. Tel: 01 711040

Ha találok valakit aki felhívja őket, itt bztos tudnak infot az "új gyár" létezéséről. De most már kezd bosszantó lenni ez az egész.

2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/525 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelentettem fel, viszont már 2 hete próbálom visszaszerezni a pénzemet, a 20ezer forintomat, ami eddig nem sikerült...megadtam a számlaszámom,kértem hogy utalja arra, nem tette...személyes találkozót is kértem, arra nem is válaszolt....Szabi ha ezt olvasod, legyen benned annyi becsület, hogy megnézed az e-mail-jeidet, és válaszolsz legalább!!
2012. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/525 anonim ***** válasza:
Eltünt az győri FM rádiós kollega. Ennyire érdekelte őt is az emberek sorsa, illetve az igazság?
2012. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/525 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, csak a gyári munka van a "porondon", mi van a takarítókkal? Tud valaki valamit, vagy már minden takarítói állásra jelentkezőnek vissza adta a pénzt Szabolcs?
2012. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!