Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/525 anonim válasza:
Ma azt mondta a telefonban hogy holnap nem lesz még orvosi,de a munka biztos. dec10ről szó sem volt,de elvileg szerdán egy győri ismerősömnek visszaadja a pénzt a számla ellenében...
2012. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/525 anonim válasza:

Nekem ma azt mondta, hogy a gyári munka MEGSZŰNT!!!!!!!

Emberhiányra való tekintettel szerződést bontottak.

2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/525 anonim ***** válasza:

ROHADT SZEMÉTLÁDA!!!!!

ÉS EZT MOST OLYASVALAKI ÍRJA, AKI MEGBÍZOTT BENNE!!!

Én belátom a tévedéseimet, egyetértek MAKADÁM LÁSZLÓVAL, s a többiekkel, hogy ez az ember vagy egy szélhámos, vagy egy ostoba fajankó!!!

2012. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/525 anonim ***** válasza:
100%

HOGY LEHET AZ EMBEREK BIZALMÁT ÍGY ELJÁTSZANI????


HOGY LEHET 3 FÉLE MUNKÁT EMBERHIÁNY MIATT TÖNKRETENNI???


KORÁBBAN 107 EMBERNEK KÜLDÖTT E-MAILT AZ EGYIK KÖRLEVÉLBEN, AKKOR MILYEN EMBERHIÁNYRÓL BESZÉLÜNK???


MI LESZ KB: 55 EMBER PÉNZÉVEL, AMI KB 1 MILLIÓ FT???


ENNEK KÖVETKEZMÉNYE LESZ, EZT NEM ÚSSZA MEG!!!

2012. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/525 anonim ***** válasza:

EMBEREK!!! kI JELENTI MÉG FEL???

EZT MÁR NEM LEHET ELTŰRNI!!!

Mindenkit becsapott, ez az ember egy csaló, egy hazug tolvaj!!!

2012. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/525 anonim ***** válasza:
Akkor most mi van? Hol van a kedves FM rádiós kolléga aki "hűen" tudná tájékoztatni a "károsultakat", vagy szóra tudná bírni Szabolcsot?
2012. nov. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/525 anonim ***** válasza:
Akik voltak a rendőrségen, ott mit mondtak, mit lehet csinálni az ilyen emberekkel?
2012. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/525 anonim ***** válasza:

A rádiós kolléga nem hiszem, hogy ez ügyben bármit is tudna tenni!!! A rendőrségre kell menni feljelenteni, mert itt már százezrekről van szó, ha nem milliókról! De korábban volt itt egy link, ahol bejelentést is lehet tenni. De egy telefont a győri rendőrségre mindenképp megér!!!


De mégis mit gondol a Szabolcs, hogy nyelvtudás nélkül ezek után sikerül kivinnie az embereket, mikor ezt a gyári melót is elveszítette???

2012. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/525 anonim ***** válasza:
Vajon hol akar munka után kuncsorogni, talán a munkaügyi központokban??? De ott nyelvtudás nélküli embereket nem valószínű, hogy keresnek! Én is nézegetem az osztrák munkaügyi központok ajánlásait, de nyelv nélkül nem találtam még semmit!
2012. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/525 Makadám László ***** válasza:
100%

Már nem igazán akartam belefolyni mert én lezártam ezt az ügyet.De ez már rosszabb a Dallasnál ez egy végtelen történet.Igen hallgattam a cáfolatot,és szeretnék én is ott lenni egyszer hogy én magam tehessem fel a kérdéseim.Mert engem még mindig az foglalkoztat: hogy ha Ő nem csaló akkor miért Worbau kft ként hirdettet.Aztán miért váltott P Krisztina hirdetésekre,Majd B Szabolcs hirdetésre?Holott Ő állítja hogy egyéni vállakózó!Persze jó lenne azt is meg érteni miért hivatkozik mindig csuszásra mikor több mint száz ember fizetett már neki!

Hol a pénz?Melyik orvosnál jártak már azok az emberek akik kint vannak?És hol vannak?Sok kérdés és csak por hintés megy.Ezért tettem amit tettem feljelentetem.Mert szerintem valakinek meg kell győződni e arról hogy ez nem kamu!És erre csak a hatóságnak van lehetősége és eszköze!

Volt itt sok ígéret,amnézia,elbocsájtás,rá hárítás,sőt állítólagos rablás is stb.

Csak egy valami nem volt konkrét cáfolat ami pedig egyszerű lett volna!Így maradnak csak a kérdések.

2012. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!