Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
48%

Sértő is vagyok, nem csak arrogáns...lehet!

Viszont volt már szerencsém megtapasztalni a magyarok szeretetét!!!

Ritka szemét egy nép vagyunk, nem hogy kiállnánk egymás mellett, hanem még hátba támadjuk, s üldözzük is a másikat.

Ha csendben vagy, semmit sem szólsz, akkor is beléd rúgnak!!!

Ti ketten, akikkel már többször is vitatkoztam, szerintem nem csak annak a véleményét kell tisztelni v. meghallgatni, aki hasonlóan gondolkodik, mint ti!!!

Nem vagyunk egyformák!!!

2012. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/525 Zsolt0622 ***** válasza:
59%
igen.jól irod. nem tiszteled a másik véleményét. ez az oldal azért jött létre,j bizonyitsuk az igazunk pro és kontra. egymás mellé kellene állnunk,erre szórod itt a szitkokat :(
2012. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/525 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymással problémátok van azt egy másik oldalon meg lehet beszélni,de ez nem azért jött létre,hogy más szitkozódását olvassuk,hanem egy problémáról véleményt nyilvánítsunk.Köszönöm.
2012. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/525 Makadám László ***** válasza:
48%
Kedves mindenki, egyre több olyan levelet kapok hogy több hónapja várnak munkára, és a pénzüket se tudták vissza adni.Szerintem ez az üzlet bedőlt,nem lesz eböl már semmi.Én azt tudom 23-án hivatalos vagyok a Rendőrségre és akinek még esetleg panasza van az jelezze privát emailba csak névvel.Mert egységben az erő.
2012. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/525 anonim ***** válasza:
Kedves Tamás! Ha már elkezdte a youtubra a "felrakást", akkor folytassa legyen szíves. Várjuk, hogy a mai "szembesítésen" mi történt.
2012. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/525 Fodor T ***** válasza:
100%

A Szabolcs bejött a stúdióba ez tény, ahogy az is, hogy sok kérdésre nem tudott egyértelmű választ adni. A titkárnőre való hivatkozást nem lehet elfogadni, mert nem ő vezeti ezt a vállalkozást!

Amennyiben a kislány hibázik, az a Szabolcs hibája, hiszen neki dolga ellenőrizni! Amennyiben nem ellenőrzi, akkor meg ismét ott tartunk, hogy a Szabolcs hibázott. Határozott ígéretet tett, hogy mindenkit kifizet és ez lesz az alaphelyzet.

A vállalkozásának alapfeltétele, hogy vissza szerezze az emberek bizalmát.

Én azt javasoltam neki, hogy az orvosi vizsgálatra induló emberek eleve szervezetten jussanak ki, másfelől akkor történjék meg a pénz átadás, mert akkor már jár neki! Nem vagyunk egyformák, ez kiderül az itt fórumozók írásai alapján is és ez így is van rendjén, de azt egy járható útnak gondolom, amit az előbb leírtam. A megadott napon, amikor az orvosi vizsgálat van esetleg autóval egy közösen összedobott benzin pénzel, vagy vonattal kollektívan el menni az orvosi vizsgálatra és akkor átadni a regisztrációs pénzt. Az a magam részéről el tudom képzelni, hogy a sok visszalépéstől felborul a rendszer. Annak, hogy ez egy valós külföldi munka szerzésre szakosodott szolgáltatás az egyetlen bizonyítéka, ha a Szabolcs elkezdi szervezni a dolgot a fentiekben leírtak alapján. Természetesen ez csak egy ötlet, ha van valakinek más elképzelése azt írja meg, mert ezzel jut mindenki előbbre! Ezzel visszaszerzi a bizalmat és ő is pénzhez jut.

A beszélgetésünk alatt voltak pillanatok, amikor azt éreztem, hogy egy szavát sem hiszem el, de azt is éreztem, hogy nem feltétlenül rossz indulatú. Talán a körülmények így alakultak.

Most a Szabolcsnál van a labda, kíváncsi vagyok, hogy mit lép? Én figyelem az eseményeket.

2012. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/525 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sikerült elérnem Skypon a rádiót,pedig lett volna kérdésem rengeteg.

Ez a munka nagy változás az ember életében,családtól távol,majdhogynem kiköltözik az ember,ehhez át kell szervezni az életét,de ilyen bizonytalanságban hogy tudjon az ember szervezni,amikor folyton változik az indulás,hogy lehet ehhez igazodni,ebbe nem gondolt bele a Sz,persze a többi dologban sem,saját magát csődbe viszi a nem hozzáértésével.

2012. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/525 Fodor T ***** válasza:
100%

Itt vissza lehet hallgatni a november 20. délelőtt 11-órakor a Győr FM stúdióban rögzített beszélgetést: http://www.youtube.com/watch?v=yN6cTFTcoR4

Akinek kérdése van írja meg bátran!

Skype: Győr FM

Aki így nem találja próbálja meg így: Skype: gyor.fm

A FB-oldalunk: [link]

A saját FB-oldalam: [link]

A web oldalunk: [link]

Az email címünk: info@gyorfm.hu

2012. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/525 anonim ***** válasza:
makadam ur maga hitlernel is rosszab.tisztelettel gábor sök ember jövöet teszi tönkre.
2012. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/525 Zsolt0622 ***** válasza:
??? :D
2012. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!