Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/525 anonim ***** válasza:
Te Csilla!!! Ébredj már fel.. :)
2012. nov. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/525 anonim ***** válasza:

Üdvözlök mindenkit! Nem igazán értem, hogy mit lehet várni a Fodor Tamástól, illetve a riportjától. Elmondta, hogy neki nincs joga a hivatalos papírokat megnézni, de szívesen várja a betelefonálásokat. Talán nem igazán nagy a hallgatottságuk?, vagy mit tud tenni. Oda- vissza elmondhatják élőbe a véleményüket, de ebből nem lesz munka, nem fog a pénz visszakerülni a befizetőkhöz, nem fog kiderülni, hogy valós szerződésekkel rendelkezik-e a Szabolcs a külföldi munkáltatókkal...

Nem tudom, hogy figyelték-e, de már nem is hirdet?

2012. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
48%

Hidd el, hogy ébren vagyok!!!

Csak igyekszem magamból kiindulni, ezért is szavazok bizalmat addig, amíg LEGALÁBB 99 százalékban nem vagyok meggyőződve az ellenkezőjéről.

Még vmit! Ha kiderül vkiről hogy csaló, aki lehúzza a gyanútlan embereket(és most nem Róla beszélek, hanem csak általánosságban),akkor a jó Isten mentse meg a haragomtól!!!

A mesét is csak egy darabig lehet elhitetni a gyerekekkel,a teljes igazság úgyis mindig kiderül!!!


A Bugár Szabolcsról pedig nem szeretnék még teljes véleményt kifejteni, az indokomat már elmondtam.

Viszont a munkamódszerével nem teljesen értek egyet!

Meg kellett volna vhogy előznie, hogy ez idáig fajuljon!

Az embereknek joga van tudni a részleteket, hogy miért csúszik a munka stb, mert a közvetítőnek FELADATA információval ellátni az embereket, NEM PEDIG KÉTSÉGEK KÖZÖTT HAGYNI!!!

2012. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/525 A kérdező kommentje:
Csilla ha majd Szabolcs által kitudsz menni dolgozni akkor kérlek jelezd Nekünk.Köszi
2012. nov. 20. 08:44
 285/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

"Hát ez meglehetősen ostoba kérdés....gondolj kicsit bele, talán beugrik vmi!!!"

Csilla! erről beszéltem. az arroganciád néha nem ismer határokat. még MOST sem értem,hogy miképp jött a kérdésed.

és..ameddig emberi hangnemben szólitalak meg,ill. válaszolok neked,addig én is elvárom ugyanezt!

gondolod, hogy ez a sok ember véletlenül irogat ide? persze..védje meg magát a BSZ.ha tudja.

2012. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/525 A kérdező kommentje:
Én sem találom már a hirdetésüket!
2012. nov. 20. 09:16
 287/525 anonim ***** válasza:
100%
hallgassátok a Fm győrt 11-kor,kiváncsi leszek,mit fog össze vissza hazudozni,vagy ezt is le mondja ,hogy Bécsben van!
2012. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/525 antiapu ***** válasza:
Hallgatja valaki a Győr fm-et ????,
2012. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/525 Zsolt0622 ***** válasza:
antiapu! én hallgatom,és ha tudom,rögzitem is.
2012. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/525 anonim ***** válasza:
Csak annyit várok tőle,hogy bizonyítsa be,hogy létezik az a cég és a munka,azt hiszem ennyi pénzért jogom van hozzá.Kértem többször is információt ,de vagy kikerülték a választ,vagy nem is válaszoltak.Tehát nekem kézzel fogható bizonyíték kell,ahogy én kézzel fogható pénzt adtam,és nem a Gazdálkodj Okosan-ból bankókat!!!!!
2012. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!