Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/525 anonim válasza:
Valaki el is indult a rendőrségre?Vagy csak tanácsoljátok,hogy valaki neki induljon?
2012. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
100%

Emberek! Úgy néz ki, hogy a 30-ai indulás is sajnos csak (kb-i)!!! Tudott vki a Szabolccsal beszélni, hogy miért késik a munka? Azt mondják a türelem rózsát terem, de .....

Szabolcs!!! Választ várunk!!! Gondolom olvasod, légy szíves indolold meg!!! Ez a legkevesebb!!!

2012. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/525 anonim válasza:
100%
Kedves munkavállalók, akik Szabolcstól szeretnének kimenni dolgozni!Szeretném Önökkel közölni,hogy én már 5-* majdnem mentem.Sajnos ez a drága Szabolcs,nagyon peches ember.Mindég 2-napal az utazás előtt jött közbe valami.Vissza lépnek a szerződéstől,nincs elég ember,amnézia és még kitudja mi.Szóval emberek legyünk türelmesek,hisz a Szabolcs még évekig tud reményt önteni belénk.Nem hagy el bennünket,tud újat mondani és új időpontot ígérni.
2012. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
az előttem lévő kommentelőnek üzenem: EZ ÁTJÖTT. JOGOS A 10 PONT. :)
2012. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/525 Makadám László ***** válasza:
100%
Igen volt aki meg tette én és 23-án lesz a szembesítés.Lehet hogy egyedül nem leszek elég de egyet tudok ha vissza olvastok ide a fórumra ki írta mindenki szeme láttára hogy utalja a pénzem, na ez is csak kamu volt.Erről ennyit.Ezek után mindenki gondolkodjon el.
2012. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/525 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok, én írtam Neki, hogy egyik barátommal együtt nem várunk tovább vagy visszaadja a pénzünket, vagy megyünk a rendőrségre. Erre visszaírt sms-t, hogy küldi nekünk is vissza a pénzt a héten, hát ebből sem lett semmi.

szóval hétfőn már én is megyek rendőrségre már beszéltem rendőr nyomozó csapattársammal is, azt mondta Ő is hogy menjek mindenképp feljelentést tenni!Makadám László Ön mit mondott, milyen adatokat adott meg a feljelentéssel kapcsolatban, személlyel kapcsolatban csak, hogy Mi is azt mondjuk, bár már szerintem tudni fogják kiről/miről van szó.

2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/525 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Császár Csilla!

A Szabolcstól megkérdezni, vagy megbeszélni valamit az annyit jelent mint "lóval imátkozni"! Mit is szokott mondani, elmarad mert visszamondták az emberek, vagy hónap közepén vagy végén kezdenek. Végül meg csak annyit, hogy elmarad a munka, de hogy miért azt már nem lehet megkérdezni, mert nincs (Bécsbe, vagy orvosnál vagy akárhol),a többiek: a felesége (Anita), a Krisztina, és a Tamás pedig soha semmit nem tud, mert mindent a Szabolcs intéz. Amikor a szerződést kell aláírni, illetve fizetni a regisztrációs pénzt (15-20000.-Ft), akkor viszont maximális tájékoztatást tudnak adni. Szerintem ők is annyira bűnösek mint a Szabolcs!!!

2012. nov. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/525 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, ha a feleségét és a többieket megkérdeznék, hogy hány ember állt már rajtuk keresztül munkába akkor mit mondanának. Ha ez az egész "munkaközvetítés" csalás, akkor ugyan olyan csaló a felesége, a Krisztina mint a Szabolcs!
2012. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/525 anonim ***** válasza:
Kedves Makadám László! Kérjük, a 23-ai szembesítés után szíveskedjen megosztani, hogy mi történt.. Nagyon sokan várunk rá..Előre is köszönjük.
2012. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/525 Fodor T ***** válasza:

Fodor Tamás vagyok a Győr FM online rádió munkatársa.

Azzal az ötlettel rukkolok elő, hogy holnap, vagyis november 19. hétfőn

megkeresem a Worbau kft (ha van ilyen) vezetőjét., illetve a munkaközvetítő céget bármilyen formában képviselni tudó személyt. Olvasom itt az oldalon a sok negatív megnyilvánult, amelynek valószínű, hogy oka van, de adjuk meg a lehetőséget nekik, hogy tisztázzák a dolgokat!

Itt szeretnék megkérni mindenkit, hogy amennyiben vélemény, panasza, hozzászólni valója van, akkor szívesen állok mindenkinek a rendelkezésére, és tárjuk a nyilvánosság elé a történteket!

Kapcsolat tartási lehetőségek:

[link]

Email: Info@gyorfm.hu

Telefon: +36 70/2 400 300

2012. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!